IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алтернатива на банковите депозити.

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    а какво мислите за тази алтернатива? Слагаш там парички при 1% такса за управление и при малко късмет до 2-3 години си +50%. Вече може и покупка онлайн, само не знам имаха ли изискване за минимална сума.


    п.п. Нямам дялове от цитирания инструмент!
    аз софикса мога да си го копирам сам защо да дам 1 % на година

    Коментар


    • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
      Бутай у ДПФ и пионерките и не му мисли бре!
      Защо искаш диверсификация като ДПФ е перфектната инвестиция?
      Висока доходност, професионалисти управляват парите ти и са в сигурни ръце!!!
      Я дай една графика как се движи доходността по ДПФ, Пионерските фондове и Benchmark Index S&P 500 за определен период от време - 3,5,10 години? За миналата година ДПФ-то или Пионерките направили ли са 13-14% ?
      Туряйки в ДПФ, ти още при внасянето си напред около 8%.... стига да си хитроумен, де.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • не виждам друга адекватна освен тях.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
          А иначе какво мисля? Бахти самоубийството
          Точно това си е при тоя раздут пазар...извинявам се, сергия.
          Но определено около 250-300 би могло да се замисли човек. Вкарваш едни пари и не ти пука, нито трябва да висиш пред мониторите като ... бе употребяваш си времето като хората да се концентрираш върху истинските пазари.

          Мдааа, струва си , НО тайминга на входа е всичко.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            а какво мислите за тази алтернатива? Слагаш там парички при 1% такса за управление и при малко късмет до 2-3 години си +50%. Вече може и покупка онлайн, само не знам имаха ли изискване за минимална сума.


            п.п. Нямам дялове от цитирания инструмент!
            Кой инструмент?
            Това "тази" мн трудно се различава
            А иначе какво мисля? Бахти самоубийството
            Last edited by andy2000; 06.03.2015, 20:26.

            Коментар


            • а какво мислите за тази алтернатива? Слагаш там парички при 1% такса за управление и при малко късмет до 2-3 години си +50%. Вече може и покупка онлайн, само не знам имаха ли изискване за минимална сума.


              п.п. Нямам дялове от цитирания инструмент!
              Last edited by tony1975; 06.03.2015, 22:42.

              Коментар


              • Бутай у ДПФ и пионерките и не му мисли бре!
                Защо искаш диверсификация като ДПФ е перфектната инвестиция?
                Висока доходност, професионалисти управляват парите ти и са в сигурни ръце!!!
                Я дай една графика как се движи доходността по ДПФ, Пионерските фондове и Benchmark Index S&P 500 за определен период от време - 3,5,10 години? За миналата година ДПФ-то или Пионерките направили ли са 13-14% ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от draifuss Разгледай мнение
                  Знанието и опита се добиват трудно и по принцип са скъпи.Защо мислиш, че хората като нас ще те качат безплатно на техния самолет.Тук няма абдали.Слънчев ден и от мен.
                  О,к , не ме мислете и мен за абдал- Моля , моля.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                    хаха горката тя ама ако ги знаеше езиците смятай какви инвестиции ще правиш Деси регистрирана под ник Меги вероятно
                    То никога не е късно за един хубав език да започнеш да практикуваш
                    За съжаление не съм аз, и не се крия под псевдоними.

                    Коментар


                    • хаха горката тя ама ако ги знаеше езиците смятай какви инвестиции ще правиш Деси регистрирана под ник Меги вероятно
                      То никога не е късно за един хубав език да започнеш да практикуваш

                      Първоначално изпратено от megi1947 Разгледай мнение
                      Наистина търся алтернатива. До затварянето на КТБ и в други банки имаше доста добри депозити, но уви сега лихвите са на дъното. Не зная чужди езици, винаги съм знаела че са прозорец към света, но просто не ми се отдава. За езиците съм на най-ниското възможно стъпало за усвояване, на дъното. Виждам в сайта и много професионални и далновидни изказвания, затова търся съвет. Много ясно, че винаги има и риск, дори и с банките и знам, как се чуствах докато изплатиха депозитите от
                      гаранционния фонд.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                        Аз това, което съм направила, съм го направила и търся Вашето ново предложение, а Вие не ми го предлагате. Хората, които ме познават , знаят, че ,не съм от тези хиляди българи, където си държат единствено и само парите на депозит. Зная, че тук във форума има по-знаещи и можещи от мен и исках да споделят решение на моят казус.
                        Желая Ви един слънчев и спорен ден.
                        Знанието и опита се добиват трудно и по принцип са скъпи.Защо мислиш, че хората като нас ще те качат безплатно на техния самолет.Тук няма абдали.Слънчев ден и от мен.

                        Коментар


                        • Алтернатива на банкови депозити

                          Наистина търся алтернатива. До затварянето на КТБ и в други банки имаше доста добри депозити, но уви сега лихвите са на дъното. Не зная чужди езици, винаги съм знаела че са прозорец към света, но просто не ми се отдава. За езиците съм на най-ниското възможно стъпало за усвояване, на дъното. Виждам в сайта и много професионални и далновидни изказвания, затова търся съвет. Много ясно, че винаги има и риск, дори и с банките и знам, как се чуствах докато изплатиха депозитите от
                          гаранционния фонд.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                            ние проблем нямаме Дессссси
                            защо просто не каза че предлагаш това и това резулатите са такива и такива
                            а ти започна със това къде да инвестираш и в какво и бля бля и накрая уж че си намерила най доброто което може да съществува.
                            Аз това, което съм направила, съм го направила и търся Вашето ново предложение, а Вие не ми го предлагате. Хората, които ме познават , знаят, че ,не съм от тези хиляди българи, където си държат единствено и само парите на депозит. Зная, че тук във форума има по-знаещи и можещи от мен и исках да споделят решение на моят казус.
                            Желая Ви един слънчев и спорен ден.

                            Коментар


                            • ние проблем нямаме Дессссси
                              защо просто не каза че предлагаш това и това резулатите са такива и такива
                              а ти започна със това къде да инвестираш и в какво и бля бля и накрая уж че си намерила най доброто което може да съществува.


                              Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                              Ама нещо май- не сте в час. Таксата е 1,5%.
                              Нали си инвестирате кинтите сами, какъв Ви е проблема с пенсиите. Вие чакате на песията ли?
                              Ако управлявате 2 милиарда, ще се чудите какво да ги правите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                                Ако портфолио мениджърите им четат ще открият Светия Граал в тази формула
                                Ммммммммм дааа, Вие като гледам сте го открили вече.

                                Коментар

                                Working...
                                X