IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОМОЩ! Рецензия на дипломна работа....

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • как върви рецензията?

    Коментар


    • винаги трябва да се изчете.задължително.

      Коментар


      • Въпрос такъв: За да се рецензира нещо, не е ли редно, преди това, да бъде прочетено? Освен това, ако е "въпрос от рецензията", не е ли по-просто, да се попита в банката за въпросната цифра, да се изложи пред запитаните /форумците тук/ и тогава да се пита? На какво отгоре да даваме коментари на нещо, за което едва ли разполагаме с достатъчно информация?

        Коментар


        • Е глупости сега, въпроса е малоумен. Като иска да се развива, е казал съм му какво да прочете по въпроса. Не е да не сме му помогнали.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Дебнем на замаушка Разгледай мнение
            Винаги съм мислел, че идеята на дипломната работа е да достигне до някакви изводи, да отговори на някакви въпроси, да направи някакви изследвания и измервания.

            Моите извинения, но тази тема на мен ми звучи като тема за ПРЕРАЗКАЗ. Къде се намира научната стойност на тази тема?

            Явно в суперкомплексния въпрос на рецензента... На който пък дипломанта дотолкова не може да отговори (дори и от обща култура), че е стигнал до форума.

            После ще се сърди, че има ВИШУ, пък по цял ден монтира климатици...
            Нека не бъдем толкова твърди към хората, които питат. Съгласен съм с вас, но по-добре да помогнем, малко от много, отколкото само да ги бутаме по-надолу в тинята.

            Относно автора - напишете малко, собственото си мнение, пък тогава - може да го обсъдим и да помогнем с нещо - така в момента, много готованско идва, не мислиш ли?
            #dagoduhatbednite

            Коментар


            • Винаги съм мислел, че идеята на дипломната работа е да достигне до някакви изводи, да отговори на някакви въпроси, да направи някакви изследвания и измервания.

              Моите извинения, но тази тема на мен ми звучи като тема за ПРЕРАЗКАЗ. Къде се намира научната стойност на тази тема?

              Явно в суперкомплексния въпрос на рецензента... На който пък дипломанта дотолкова не може да отговори (дори и от обща култура), че е стигнал до форума.

              После ще се сърди, че има ВИШУ, пък по цял ден монтира климатици...

              Коментар


              • Каква тема доживях да видя тук, цццц

                Коментар


                • Първоначално изпратено от monsi02 Разгледай мнение
                  Здравейте,
                  Писах дипломана работа по финанси на тема "Банкови карти - същност. Видове банкови карти, предлагани от ТБ УниКредит Булбанк".
                  Въпросът ми от рецензията е:

                  Как бихте коментирали количеството пари, държани като резерв от търговските банки, в макроикономически аспект за националната ни иканимика?

                  Моля, някой да помогне малко......

                  Благодаря!
                  А ти как би го коментирал? Това не ми изглежда никак труден въпрос за някой завършващ финанси

                  Коментар


                  • направи си консултация с научния ръководител.

                    Коментар


                    • Мисля че трябва да четеш наредба No 8 си мисля че беше на БНБ- относно задължителните резерви на бг банките и Базел 3 относно ЕС резервите на европейските банки. После си прави изводи.
                      Last edited by pepe1234; 11.02.2015, 12:16.

                      Коментар


                      • ПОМОЩ! Рецензия на дипломна работа....

                        Здравейте,
                        Писах дипломана работа по финанси на тема "Банкови карти - същност. Видове банкови карти, предлагани от ТБ УниКредит Булбанк".
                        Въпросът ми от рецензията е:

                        Как бихте коментирали количеството пари, държани като резерв от търговските банки, в макроикономически аспект за националната ни иканимика?

                        Моля, някой да помогне малко......

                        Благодаря!
                      Working...
                      X