IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отпуска ли се кредит срещу бизнесплан?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Сините камъни Разгледай мнение
    Въпросът е, от едната страна план, от другата кредит!

    Какво се обясняваш после за залози!
    Точно така !

    Коментар


    • Въпросът е, от едната страна план, от другата кредит!

      Какво се обясняваш после за залози!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pkbg Разгледай мнение
        Тук няма да намериш отговор на въпроса си.
        Вземи си плана и тръгни по банките, това е единственото решение. Без да отидеш и да поговориш с тях няма да стане.

        Питай какви са възможностите за финансиране, може и да измислите нещо.

        Успех!
        Благодаря ти ! Открих бизнес център ,който одобри едно съвместно развитие .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mailoff Разгледай мнение
          Пич, по-долу са ти казали - идеи за бизнес се крият. По-добре послушай, за друг път да знаеш. Иначе някой ще ти унищожи амбицията, което е грехота, особено за млад човек, който се опитва да направи каквото и да било нещо в тая държава
          Не става въпрос за нещо уникално ,че да бъде крито..Споменах за радост в това да видя в повече такива инвестиции !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от бай Стамен Тракториста Разгледай мнение
            Момко, няма банка по света дето ще ти отпусне кредит само срещу един гол бизнес план, ако ще и нобелов лауреат по математика да ти е направил икономическата обосновка в плана и дори да предлагаш някоя гениална идея например за енергийно перпетум-мобиле... И какви са тия наивни и тъпи разсъждения : "Аз ще си седя на щанда първоначално а и изглеждам по детски наивен и чист" (цитирам теб). С тия детски разсъждения накъде си тръгнал ??? Банките гледат какво обезпечение предлагаш срещу парите им, а не как изглеждаш, ако ще да изглеждаш като малко пухкаво ембрионче - ангелче родено и отгледано в еснафска люпилня
            Бай Стамене ! В запитването не съм споменал,че няма да има обезпечение ! Това какво съм анализирал в ситуацията със даден потребител , не подлежи на вашата хаплива логика...ПУХКАВИТЕ ЕМБРИОНЧЕТА са само във вашата елементарна преценка.Много добре знам какво съм описал за едно предлагане на определен продукт...Иронията с която се опитвате да докажете нечий Ивинитет е просто сянката на вашата глупост !!!

            Коментар


            • Тук няма да намериш отговор на въпроса си.
              Вземи си плана и тръгни по банките, това е единственото решение. Без да отидеш и да поговориш с тях няма да стане.

              Питай какви са възможностите за финансиране, може и да измислите нещо.

              Успех!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kriza64 Разгледай мнение
                До колкото знам, да. С добър и надежден бизнес план, може да се кандидатства за кредит.
                Къде?

                Коментар


                • Пич, по-долу са ти казали - идеи за бизнес се крият. По-добре послушай, за друг път да знаеш. Иначе някой ще ти унищожи амбицията, което е грехота, особено за млад човек, който се опитва да направи каквото и да било нещо в тая държава

                  Коментар


                  • Момко, няма банка по света дето ще ти отпусне кредит само срещу един гол бизнес план, ако ще и нобелов лауреат по математика да ти е направил икономическата обосновка в плана и дори да предлагаш някоя гениална идея например за енергийно перпетум-мобиле... И какви са тия наивни и тъпи разсъждения : "Аз ще си седя на щанда първоначално а и изглеждам по детски наивен и чист" (цитирам теб). С тия детски разсъждения накъде си тръгнал ??? Банките гледат какво обезпечение предлагаш срещу парите им, а не как изглеждаш, ако ще да изглеждаш като малко пухкаво ембрионче - ангелче родено и отгледано в еснафска люпилня

                    Коментар


                    • без обезпечение не

                      Коментар


                      • До колкото знам, да. С добър и надежден бизнес план, може да се кандидатства за кредит.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                          Краткият отговор - от банка - НЕ!
                          Сериозно ли? Дори и да имаш много го добра идея и много добре разработен бизнес план? Примерно не всички можем да правим ИТ фирми с почти никакви средства за начален капител.

                          Коментар


                          • Краткият отговор - от банка - НЕ!
                            "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                            Коментар


                            • Градски, замисли се!

                              Първоначално изпратено от MZ/X Разгледай мнение
                              Възможно е, но не забравяй, че сезонът в Бургас е 3 месеца, а местните пазаруват все повече в МОЛ-ове, хипермаркети и т.н. и уличната търговия извън сезона е доста тежка.

                              Аз лично ти препоръчвам проучиш как се получава разрешение за амбулантен търговец и да направиш инвестиция в един красив уличен щанд на колела, като се опиташ да продаваш само в сезона. Ако търговията се окаже успешна може да наемеш и един магазин за постоянно. Например с нещо подобно може да почнеш:

                              +1 ... Много добър съвет!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Успех !
                                Само да подскажа...
                                Минавам през едно кафе и една фризьорски салон с табели - " Този обект е финансиран от ЕС по програма....( еди коя си )"

                                Чети, пиши, усвоявай, работи, печели....яж, пий и се весели !

                                пп И ако ми сложиш едно голямо "ТИ" на отговора, ще ядеш голямо дърво в живота...
                                Ххахаха -няма да има повече "ТИ"в непознанството ни..Относно проекта няма да се разочаровам..Ще постигна мечтата си ..И на вас благодаря най-сърдечно

                                Коментар

                                Working...
                                X