IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БНП ПАРИБА клон София - Депозит

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от road_runner Разгледай мнение
    Ако стане нещо - трябва да се изплащат в Евро, дори и да е левов, така го разбрах аз.
    По мейла съм им изпращал запитване и това е отговора, така че можеш да бъдеш сигурен.

    Здравейте,
    Гарантираните депозити се изплащат в евро по посочена от клиента референтна сметка, като срокът е 20 дни след констатацията.

    Коментар


    • Аз имам там пари. Ако стане нещо - трябва да се изплащат в Евро, дори и да е левов, така го разбрах аз. Иначе да - захранват и се теглят от референтна сметка. Одобрението беше за ден и половина. Там не е идеята лихвите вече, а да си малко поне независим от БГ банките и фонда.
      За човек като мен, който не разбира от форекси, акции и т.н. е ок вариант

      Winning starts with not losing

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
        Ами нямат нужда от повече кеш явно. Въпреки че са малко клонче..
        Що си мисля, че бг клона развърта само потребителски кредити и такива до 50-на бона?
        Явно няма голям интерес.По ТВ ми рекламират твърдите12-13% лихва.Не, мерси.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
          Ма много смъкнаха лихвата бе, братче
          1% евро
          2% лева
          Що не си ... ?
          Ами нямат нужда от повече кеш явно. Въпреки че са малко клонче..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ЧОКО&БОКО Разгледай мнение
            Най добре е да се звънне, аз се обаждах миналата седмица любезно ми обясниха че може и да не им стана клиент щот биле консервативна бамммкаа.
            Добре де, те предлагат online да си направиш депозит - как така може и да не им станеш - ти да не кандидатсваш за кредит та да чакаш одобрение?
            Ето https://www.deposits.bnpparibas.bg/future/home

            Коментар


            • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
              Ма много смъкнаха лихвата бе, братче
              1% евро
              2% лева
              Що не си ... ?

              аз се налапах на лихви сега спокойствие искам

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ЧОКО&БОКО Разгледай мнение
                Референтна сметка е сметка от друга банка чрез която ще се превеждат или получават пари от ПАРИБА. За случая с разпределенията 0-9 от КТБ ще можете да наредите директно към сметката си в Париба като това ще е изключение да се заобиколи референтната сметка. Може да се открие еврова сметка при превод на левове в нея ще се смята 1.958.
                Ма много смъкнаха лихвата бе, братче
                1% евро
                2% лева
                Що не си ... ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
                  От дни ви чета и не мога да ви се начудя на акъла.Тая с депозитите умря.КОЙ ЛАПАЛ,ЛАПАЛ.От тук нататък риска просто не си струва.За лихви от 6,8,10 че 11 процента си струваше и тичането,и дебненето,и накрая и треперенето но за 2-3 процента е пълна глупост.Тия 2-3 процента не покриват и инфлацията която ужким била дефлация.От тук нататък форекс,златце,акциики който му се трепери може да пробва и Бфб,ама това последното е за по млади и с по здрави нерви
                  Ся ко искаше да кажеж нещо за Париба или...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                    Здравейте. Една от малкото възможности да си откриеш депозит в чужда банка от България е клонът на БНП в София.Някой отварял ли си е депозит онлайн?
                    Доколкото видях е с референтна сметка и кеш не се прехвърля - нито се внася, нито се тегли, което е новост за нашите географски ширини. Какви са ви мненията и впечатленията? Депозитите са гарантирани от френския ФГВ, което според мен е предимство.Като лихви са около средното ниво.Не гледам левовите, само евровите.
                    Референтна сметка е сметка от друга банка чрез която ще се превеждат или получават пари от ПАРИБА. За случая с разпределенията 0-9 от КТБ ще можете да наредите директно към сметката си в Париба като това ще е изключение да се заобиколи референтната сметка. Може да се открие еврова сметка при превод на левове в нея ще се смята 1.958.

                    Коментар


                    • От дни ви чета и не мога да ви се начудя на акъла.Тая с депозитите умря.КОЙ ЛАПАЛ,ЛАПАЛ.От тук нататък риска просто не си струва.За лихви от 6,8,10 че 11 процента си струваше и тичането,и дебненето,и накрая и треперенето но за 2-3 процента е пълна глупост.Тия 2-3 процента не покриват и инфлацията която ужким била дефлация.От тук нататък форекс,златце,акциики който му се трепери може да пробва и Бфб,ама това последното е за по млади и с по здрави нерви
                      За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                      Коментар


                      • Най добре е да се звънне, аз се обаждах миналата седмица любезно ми обясниха че може и да не им стана клиент щот биле консервативна бамммкаа.

                        Коментар


                        • Че кво му е на нашия фонд..

                          Коментар


                          • Не е лоша идеята ама ... знае ли човек - в случай на фалит например във Френския фонд пише, че ти пращат чек на посочения адрес. Много неяснотии има - например в нашите банки отказват да осребрят чека и трябва да ходиш до Франция... (примерно).
                            Давайте мнения - в спора се ражда истината.
                            Аз лично бая клоня към Париба, но тая наша държава ни направи толкова мнителни, че ми минават мисли от сорта : "в Париж не са чували за клон в България" и т.н.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Cleo Разгледай мнение
                              А това четохте ли го
                              http://www.focus-news.net/news/2014/...mlrd-evro.html
                              Да, те преди 1 месец ги глобиха.Бълха ги ухапала.

                              Коментар


                              • А това четохте ли го
                                http://www.focus-news.net/news/2014/...mlrd-evro.html
                                БНП Париба в четвъртък оповести нетни загуби в размер на 4.3 млрд. евро за тримесечието, след като рекордната глоба в САЩ за нарушаване на американските икономически санкции принуди банката да излезе на червено за първи път от 2008 година, предаде AFP. Френският банков гигант отчете извънреден разход от 5.95 млрд. евро за второто тримесечие, по повод на наложената му глоба за опериране с пари в американската финансова система в полза на Куба, Иран, Мианмар и Судан, намиращи се под икономическите санкции на САЩ.
                                Мнението е лично - не препоръчвам нищо.

                                Коментар

                                Working...
                                X