IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

БНП ПАРИБА клон София - Депозит

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Пепи - Пипона Разгледай мнение
    Бах ти и "инвеститорите" баси и чудото. "Инвестират" в депозит, който видите ли бил и "промоционален" https://www.deposits.bnpparibas.bg/f...nt/view-offers (поне да си бяха спестили подигравката на сайта си с тази дума) и си блокират парите за една година за 1% лихва. Такса за теглене 10 EUR. Смях, смях. То един пенсионер със спестовна книжка, ще ги бие по доходност.

    А банката е много сигурна и не можела да фалира, само дето скоро ще сложи и отрицателни лихви и тогава може да сте съвсем спокойни за жълтите си стотинки.
    Европейски лихви и европейски такси, що се оплакваш сега
    Доста ми става странно, как така нашите били много лоши, а дават по-големи лихви и по-ниски такси, а чуждите ... направо цъфтят. Да не казваме, че ги спасиваха по-няколко пъти всички. Онзи ден четох, че от началото на кризата 111 банки ги спасили в Европа. Не мога да намеря списъка обаче в нета, за да видя дали и тези не са сред тях. В крайна сметка и тук вървим както с българските плодове и зеленчуци - ще ядем пластмасовите и безвкусни ЕВРОПЕЙСКИ продукти. Иък.

    Коментар


    • Бах ти и "инвеститорите" баси и чудото. "Инвестират" в депозит, който видите ли бил и "промоционален" https://www.deposits.bnpparibas.bg/f...nt/view-offers (поне да си бяха спестили подигравката на сайта си с тази дума) и си блокират парите за една година за 1% лихва. Такса за теглене 10 EUR. Смях, смях. То един пенсионер със спестовна книжка, ще ги бие по доходност.

      А банката е много сигурна и не можела да фалира, само дето скоро ще сложи и отрицателни лихви и тогава може да сте съвсем спокойни за жълтите си стотинки.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
        Ахахаха, е за чий хОй го направи у ЛЕВА? То идеята е да си на 100% процента спокоен, ако ще правиш депозит на мизерна лихва. Сега ще те чопли под лъжичката дали няма да бутнат борда.
        Прав си принципно, ама разликата в лихвата е двойна. Поне малко ще покрива скритата инфлация, щото в евро нищо не покрива а си яко вътре, не че няма още по-яко да съм вътре ако се сгромоляса борда де....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
          Взех си картончето от банката на Париж. Беше ми пратена и парола с СМС.
          Само притеснението ми е, че го направих в лева, а като се знам какъв съм карък, нищо чудно да предстои сгромолясване на борда. По-вероятно отколкото да фалира точно тази банка.
          Ахахаха, е за чий хОй го направи у ЛЕВА? То идеята е да си на 100% процента спокоен, ако ще правиш депозит на мизерна лихва. Сега ще те чопли под лъжичката дали няма да бутнат борда.

          Коментар


          • Супеер!

            Взех си картончето от банката на Париж. Беше ми пратена и парола с СМС.
            Само притеснението ми е, че го направих в лева, а като се знам какъв съм карък, нищо чудно да предстои сгромолясване на борда. По-вероятно отколкото да фалира точно тази банка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Musa Разгледай мнение
              Правилно си помислил :



              Само не ме питай аз какво си помислих, като в бая големи (и свестни) кръчми ме гледаха като извънземен, като им давах кредитна карта да си плащам сметките...преди няколко години де, вече ходя само с кеш в джоба по кръчми

              Относно това:

              Ти преброи ли нулите, нещо малко ми се вижда сумата
              И на мен ми се видя супер малко, след като се обадих в СИТИБАНК и оттам ми казаха, че работят само с корпоративни клиенти с над 50млн. годишен оборот!!!!
              Само отговорих, че са ниска топка за мен и затворих..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                Ще мина да я видя тази от пийп шоуто.
                Ако им беше отворил сайта преди да ходиш щеше да си спестиш разходката, оти понеже са европейци бачкат само с референтна сметка!
                Отворил съм го разбира се, но освен това се и обадих на телефона. Казаха ми, че освен онлайн може и депозита да си го отворя в централата. За това предпочетох да отида на място и да се запозная лице в хубаво лице

                Коментар


                • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                  Супер ми изглежда, само лихвицата е дръвче, ама това е.
                  1% годишна лихва в евро си е чиста подигравка мен ако питаш!
                  Тези - тигрицата и онази от пийп шоуто доста ще имат да връщат!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ЧОКО&БОКО Разгледай мнение
                    При открит депозит искат минимално да е три месеца за да можеш де теглиш преди падежа изплащат половината от процента лихва

                    ..........................
                    Супер ми изглежда, само лихвицата е дръвче, ама това е.

                    Коментар


                    • При открит депозит искат минимално да е три месеца за да можеш де теглиш преди падежа изплащат половината от процента лихва


                      Преводи в ЕВРО от Обслужваща Депозита сметка
                      1. Входящи преводи Безплатно
                      2. Обикновен изходящ превод – изпълнен същия работен ден с вальор за банката на бенефициента следващ работен ден
                      2.1. За суми до 100`000 евро EUR 10
                      2.2. За суми над 100`000 евро EUR 20
                      3. Бърз изходящ превод – изпълнен същия работен ден с вальор за банката на бенефициента същия работен ден
                      3.1. За суми до 100`000 евро EUR 50
                      3.2. За суми над 100`000 евро EUR 100
                      Разни
                      . TAN кодове и SMS съобщения
                      1.1. Регистрация за услугата Безплатно
                      1.2. Промяна на регистрацията Безплатно
                      1.3. SMS известяване Безплатно
                      2. Обмяна на валута според тарифата на банката
                      3. Блокиране на сметка по нареждане на :
                      3.1. Клиента EUR 5
                      3.2. Компетентните органи EUR 10
                      4. Изпращане на копие от СУИФТ по факс, електронна поща или друг информационен канал EUR 6
                      5. Промяна/анулиране на нареждане за превод EUR 20
                      6. Потвърждение на извършен превод EUR 35
                      7. Куриерска услуга в България действителни разходи+BGN 3
                      8. Куриерска услуга извън България действителни разходи+EUR 5
                      9. Инсталиране и достъп до Електронна банка Безп
                      Last edited by ЧОКО&БОКО; 04.12.2014, 17:06.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Musa Разгледай мнение
                        Ама първо той да каже в кой клон са тигриците
                        Само един е

                        Коментар


                        • andy2000

                          Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                          Ще мина да я видя тази от пийп шоуто.
                          Ако им беше отворил сайта преди да ходиш щеше да си спестиш разходката, оти понеже са европейци бачкат само с референтна сметка!
                          Ама първо той да каже в кой клон са тигриците
                          Jesus saves! Moses invests!!! (This is not a recommendation, just an old NYC graffiti)

                          Коментар


                          • Бедният landlord

                            Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                            Отивам днес в централата на "Париба" за да вложа част от парите от депозита в КТБ.
                            Посрещна ме една мацка, която много се изненада, че вижда човешко същество да влиза в банката. Попитах я нещо за откриване на депозит, а тя сякаш я напсувах на китайски веднага потърси помощ от приятелка. Появи се една с вид на тези дето танцуват на пилон в пийп шоу.
                            Каза ми, че няма проблем да си открия депозит. Обаче изненадаааааааа, не може да се внася КЕШ, щото нямали каса, трябвало само по банков път. Тогава си помислих, че тия сигурно верно са европейци, щом се мръщят на КЕШ. след товаа аз рязко потърсих първия клон на ПИБ наблизо където имам разплащателна сметка. Внесох парите и веднага се върнах при тигрицата. Тя попълни някакъв формуляр в който имаше нещо като въпросник. Единият от въпросите беше каква ми е оценката на общата стойност на всички активи които притежавам. Най голямата опция беше над 100000лв.
                            Утре трябва да ходя да си взема сметката.
                            Правилно си помислил :

                            Тогава си помислих, че тия сигурно верно са европейци, щом се мръщят на КЕШ.
                            Само не ме питай аз какво си помислих, като в бая големи (и свестни) кръчми ме гледаха като извънземен, като им давах кредитна карта да си плащам сметките...преди няколко години де, вече ходя само с кеш в джоба по кръчми

                            Относно това:
                            Единият от въпросите беше каква ми е оценката на общата стойност на всички активи които притежавам. Най голямата опция беше над 100000лв.
                            Ти преброи ли нулите, нещо малко ми се вижда сумата
                            Jesus saves! Moses invests!!! (This is not a recommendation, just an old NYC graffiti)

                            Коментар


                            • Ще мина да я видя тази от пийп шоуто.
                              Ако им беше отворил сайта преди да ходиш щеше да си спестиш разходката, оти понеже са европейци бачкат само с референтна сметка!

                              Коментар


                              • Отивам днес в централата на "Париба" за да вложа част от парите от депозита в КТБ.
                                Посрещна ме една мацка, която много се изненада, че вижда човешко същество да влиза в банката. Попитах я нещо за откриване на депозит, а тя сякаш я напсувах на китайски веднага потърси помощ от приятелка. Появи се една с вид на тези дето танцуват на пилон в пийп шоу.
                                Каза ми, че няма проблем да си открия депозит. Обаче изненадаааааааа, не може да се внася КЕШ, щото нямали каса, трябвало само по банков път. Тогава си помислих, че тия сигурно верно са европейци, щом се мръщят на КЕШ. след товаа аз рязко потърсих първия клон на ПИБ наблизо където имам разплащателна сметка. Внесох парите и веднага се върнах при тигрицата. Тя попълни някакъв формуляр в който имаше нещо като въпросник. Единият от въпросите беше каква ми е оценката на общата стойност на всички активи които притежавам. Най голямата опция беше над 100000лв.
                                Утре трябва да ходя да си взема сметката.

                                Коментар

                                Working...
                                X