IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българска Народна Банка - независима ли е ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    ...Като върнете Бойко какво ще промените.Ще гледаме втора серия на филма пъчене пред камерите демонстрация на махленски бабаитлък тенис бистришките тигри шампиони аз платих аз построих вие сте лош матрял комунистите ми пречат и изгонването с камъни тояги щото пак ще има увеличение на тока и замразяване на доходите.А в същото време за тях ще си раздават премии по 200000-300000 кинта.
    +101

    Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Народа трябва да се осъзнае и изобщо да не стъпва на избори
    Това, обаче... Какво ще променим, ако не гласуваме, на кого ще накривим шапката? Няма така да им улесним задачата по вземане на властта -- с малко купени гласове и готово?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Ми какво можеш да промениш с гласуването.То и преди 10.11.1989г се гласуваше и Тодор Живков печелеше.След десети ноември какво променихте като гласувахте?Все по зле са нещата....И сега като отидеш какво ще промениш....Някой докараха бивши мутренски отрепки на бажни постове.Като върнете Бойко какво ще промените.Ще гледаме втора серия на филма пъчене пред камерите демонстрация на махленски бабаитлък тенис бистришките тигри шампиони аз платих аз построих вие сте лош матрял комунистите ми пречат и изгонването с камъни тояги щото пак ще има увеличение на тока и замразяване на доходите.А в същото време за тях ще си раздават премии по 200000-300000 кинта.Народа трябва да се осъзнае и изобщо да не стъпва на избори
      Както казах вече, не съм съгласен с теб.
      “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
        Не БНБ трябва да бъде поставена под особен надзор а България и нашия народ трябва да бъдат взети от някой който да ни дондурка и да ни казва какво да правим.То и затова са били тия 500г турско управление
        Да, най-добре е да попаднем под Швейцарско робство, например....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Solomoon Разгледай мнение
          БНБ трябва да бъде поставена под ОСОБЕН НАДЗОР !!!
          Не БНБ трябва да бъде поставена под особен надзор а България и нашия народ трябва да бъдат взети от някой който да ни дондурка и да ни казва какво да правим.То и затова са били тия 500г турско управление

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
            Темата не беше за Дънов, а за БНБ и дали е независима.
            Изобщо не съм съгласен с теб относно гласуването. Такива изказвания създават усещане за предопределеност и безпомощност у хората. На олигархията това й трябва само, отчаяни и обезверени хора, които са се предали и не искат промяна.

            Ми какво можеш да промениш с гласуването.То и преди 10.11.1989г се гласуваше и Тодор Живков печелеше.След десети ноември какво променихте като гласувахте?Все по зле са нещата....И сега като отидеш какво ще промениш....Някой докараха бивши мутренски отрепки на бажни постове.Като върнете Бойко какво ще промените.Ще гледаме втора серия на филма пъчене пред камерите демонстрация на махленски бабаитлък тенис бистришките тигри шампиони аз платих аз построих вие сте лош матрял комунистите ми пречат и изгонването с камъни тояги щото пак ще има увеличение на тока и замразяване на доходите.А в същото време за тях ще си раздават премии по 200000-300000 кинта.Народа трябва да се осъзнае и изобщо да не стъпва на избори

            Коментар


            • БНБ трябва да бъде поставена под ОСОБЕН НАДЗОР !!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Всички политически партии в България са крила на БКП и ДС.Най са ми смешни заблудените дето ходят да гласуват и си мислят че от тях и от изборите нещо зависи.А господарите са на североизток и оттатък голямата вода.Не случайно Дънов говори че тука ще се сблъскат техните интереси....Предстоят интересни времена.Природата и Космоса си знаят работата.Нищо не е случайно.
                Темата не беше за Дънов, а за БНБ и дали е независима.
                Изобщо не съм съгласен с теб относно гласуването. Такива изказвания създават усещане за предопределеност и безпомощност у хората. На олигархията това й трябва само, отчаяни и обезверени хора, които са се предали и не искат промяна.
                “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                  Ами забележи пожарникарят с какво уважение говори за сокола,явно господарят е
                  един и същ.
                  Всички политически партии в България са крила на БКП и ДС.Най са ми смешни заблудените дето ходят да гласуват и си мислят че от тях и от изборите нещо зависи.А господарите са на североизток и оттатък голямата вода.Не случайно Дънов говори че тука ще се сблъскат техните интереси....Предстоят интересни времена.Природата и Космоса си знаят работата.Нищо не е случайно.

                  Коментар


                  • Разбира се, че БНБ е независима. В ситуацията, в която се е поставила от БНБ вече нищо не зависи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Според мен някой треторазряден агент от КГБ последна дупка на кавала там
                      Ами забележи пожарникарят с какво уважение говори за сокола,явно господарят е
                      един и същ.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                        Дотук добре а на Доган кой е шефа - туй е въпроса
                        Според мен някой треторазряден агент от КГБ последна дупка на кавала там

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                          Дотук добре а на Доган кой е шефа - туй е въпроса
                          Търси го някъде в чужбина.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                            На Искров шефа е Доган а кой е шефа на родната мафия не знам и не ме интересува
                            Дотук добре а на Доган кой е шефа - туй е въпроса
                            Това което аз построих , вие не може даже да го боядисате

                            Коментар


                            • БНБ бе превърната в независима институция (от държавата) и изпълнителен орган на партиите. Пълна скръб!
                              “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ТАТО Разгледай мнение
                                Е добре де като не е независима БНБ - тогаз кой е истинския и шеф ? Че не е Искров -то е ясно . ТАТО си мисли че може би шефа е нашата ни родна БГ мафия . А кой е шефа на БГ мафията ТАТО си няма и представа Някакви идеи ?
                                На Искров шефа е Доган а кой е шефа на родната мафия не знам и не ме интересува

                                Коментар

                                Working...
                                X