IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дебитна карта без месечна такса за поддръжка?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от MiroHristov Разгледай мнение
    Мисля, че дебитните карти на ЦКБ са без такса.
    1.50 e taksata

    Коментар


    • Да ама таксите стават по-голями. Вече не е 50 ст а 2-3 лв. и отделно измислят такси за услуги, които са длъжни да ти предоставят. И така картата става 50-60 лв на година а може би и повече. Оказва се обаче че в доста по-богати държави в Европа има карти без такси за обслужване и минимални при теглене. Как да не се радваш че си българин.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
        Я пак...
        Кой как?

        Коментар


        • Я пак...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
            ти хубаво държиш на въпросите си, но защо сам не си провериш в сайта на банката или не се разходиш до някой клон?
            Аз ще ти отговоря. Такива като автора явно разчитат да правят бизнес без да дадат и 50ст. разходи. Ти го караш да ходи до банката. ТОВА СА ЛЕВОВЕ РАЗХОДИ!
            Той иска да продава , печалба да прави през карта за която да не даде лев!
            Знаеш ли колко такива после идват в полицията и се обясняват, че са имали само добри намерения....?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mhanew Разгледай мнение
              А ако имам сметка колко ще е месечната поддръжка без да притежавам карта и колко ще е таксата за теглене от сметката? Питам, защото смятам, че може би е по-изгодно да се направи карта, ако е висока таксата за теглене. Държа и на въпроса коя е дебитната карта на Уникредит с най-ниска поддръжка?
              Ами да речем,МАЕСТРО,няма месечна такса,ама аз не съм чул дебитна карта с месечна такса за "поддръжка",това да не е разплащателна сметка....Пък може и някои от дебитните да имат..А колкото до тегленето,ако теглиш от автомат на Уникредит,таксата е нула,ако е от друг,до към левче на теглене...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mhanew Разгледай мнение
                А ако имам сметка колко ще е месечната поддръжка без да притежавам карта и колко ще е таксата за теглене от сметката? Питам, защото смятам, че може би е по-изгодно да се направи карта, ако е висока таксата за теглене. Държа и на въпроса коя е дебитната карта на Уникредит с най-ниска поддръжка?
                ти хубаво държиш на въпросите си, но защо сам не си провериш в сайта на банката или не се разходиш до някой клон?
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mhanew Разгледай мнение
                  А ако имам сметка колко ще е месечната поддръжка без да притежавам карта и колко ще е таксата за теглене от сметката? Питам, защото смятам, че може би е по-изгодно да се направи карта, ако е висока таксата за теглене. Държа и на въпроса коя е дебитната карта на Уникредит с най-ниска поддръжка?



                  Дръж го ...нямам нищо напротив...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                    не е задължително да имаш дебитна карта

                    щом имаш сметка това е достатъчно да ти превеждат заплатата

                    лошото е, че всеки месец ще трябва да ходиш да проверяваш дали имаш превод по сметката, а и да теглиш на каса

                    дебитната карта те улеснява леко, но пък ...
                    А ако имам сметка колко ще е месечната поддръжка без да притежавам карта и колко ще е таксата за теглене от сметката? Питам, защото смятам, че може би е по-изгодно да се направи карта, ако е висока таксата за теглене. Държа и на въпроса коя е дебитната карта на Уникредит с най-ниска поддръжка?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от MiroHristov Разгледай мнение
                      Мисля, че дебитните карти на ЦКБ са без такса.
                      таксите са хубаво нещо .................... безплатно е само сиренцето в капана
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
                        Грешка - с такса са. Даже наскоро си промениха (пак) общите условия и от 20-ти март месечната такса скача от 50 на 70 стотинки:

                        http://www.ccbank.bg/media/filer_pri...i_16012014.pdf
                        бахти тва е една цяла мазна баничка назад на месец
                        Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mhanew Разгледай мнение
                          Фирмата, с която работя, ме задължи да си направя сметка в Уникредит. Задължително ли е да имам дебитна карта? Кой от всичките варианти е с най-евтина поддръжка? Vpay?
                          не е задължително да имаш дебитна карта

                          щом имаш сметка това е достатъчно да ти превеждат заплатата

                          лошото е, че всеки месец ще трябва да ходиш да проверяваш дали имаш превод по сметката, а и да теглиш на каса

                          дебитната карта те улеснява леко, но пък ...
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Фирмата, с която работя, ме задължи да си направя сметка в Уникредит. Задължително ли е да имам дебитна карта? Кой от всичките варианти е с най-евтина поддръжка? Vpay?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MiroHristov Разгледай мнение
                              Мисля, че дебитните карти на ЦКБ са без такса.
                              Грешка - с такса са. Даже наскоро си промениха (пак) общите условия и от 20-ти март месечната такса скача от 50 на 70 стотинки:

                              http://www.ccbank.bg/media/filer_pri...i_16012014.pdf

                              Коментар


                              • Мисля, че дебитните карти на ЦКБ са без такса.

                                Коментар

                                Working...
                                X