IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.10.2013 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
    [B][SIZE="5"][COLOR="red"]

    Политици, които ги е страх от хората, не могат да управляват

    ГЕЯ-БЕЯ-ЗЛОДЕЯ-ОЛИГАРСКИ-ПЕЕВСКИ
    Ама може да си крадеме на воля, притребвало ни е да управляваме Управлявайте си се сами ! Да видя как ще стане само, като немат 5 стинки да се усмихнете Може да решава тоя, който има пари бе !!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
      Проф. Ханке: Политическата ви класа е почти криминална, а кабинетът има проблем с дисциплината

      http://www.dnevnik.bg/biznes/finansi...ti_kriminalna/


      Ма вложи и некакво лично творчество малко де, такива да ги пускаш ни в клин ни в ръкав, файда никаква

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dosadnik_3 Разгледай мнение
        Да да и един мармот нали Виж ги само колко са безмозъчни всичките им президенти, тея немат акъл за 2 стотинки да си отворят куфарчето с ядрените ракети
        Гигов бърка поста на американския президент с куклите, които го заемат.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
          Тези глупости си спомням как ги говорех в шести клас. Такава беше пропагандата, а аз малък и незнаещ.

          Ама след това разбрах, че американският президент е може би най-овластеният държавник на Земята. Ами че той има власт да започне дори война без одобрението на Конгреса.
          Не говори глупости.
          Да да и един мармот нали Виж ги само колко са безмозъчни всичките им президенти, тея немат акъл за 2 стотинки да си отворят куфарчето с ядрените ракети

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
            Прокуратурата да не дреме, а да се самосезира за костинбродското престъпление на Мая Манолова!
            Стига плакА бе неразбирател. Трети път вече пускат тази тъпня!
            Мая не е извършила НИКАКВО престъпление. Прочет сигнала и до главния прокурор. Вчера го публикувахме отново тук.
            В него тя не твърди, че има извършено престъпление от някого. Тя моли главния прокурор да ИЗВЪРШИ проверка поради основателни съмнения.... и т.н.

            Всъщност що ли те наричам неразбирател, когато ти просто си глупав?
            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dosadnik_3 Разгледай мнение
              Аве и мене ми е интресено, тоя от кво живее , все пак като не прави гладни стачки, требва да похапва по некоя и друга коричка хлебец
              Ами до скоро човекът беше в Института по български език и литература... или нещо подобно. Ама беше "научен работник" ... дее.а Може и на по-старша длъжност да е бил. И като захлебва от гробарите бая парички... не е зле човека. Нищо че книгите му не чинят и лула тутун.
              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

              Коментар


              • СЪД!

                Прокуратурата да не дреме, а да се самосезира за костинбродското престъпление на Мая Манолова!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Просто нищо не зависи от американския президент.
                  Тези глупости си спомням как ги говорех в шести клас. Такава беше пропагандата, а аз малък и незнаещ.

                  Ама след това разбрах, че американският президент е може би най-овластеният държавник на Земята. Ами че той има власт да започне дори война без одобрението на Конгреса.
                  Не говори глупости.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                    В сравнение с другите, вероятно?
                    Хайде сега не ме карай да търся каква глупост на "руски" беше казал на капитана си.... Скоро беше, ако трябва ще го изровя.
                    Аз се сещам за "смотри джоб деньги нет", изречени от познат с разпорен от джебчии джоб

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                      От несполучил "писател" какво да очакваш освен плагиатство.
                      При това неудачно.
                      Този няма нужда да прави "гладни" стачки. Ако го махнат от държавната хранилка, сам ще си умре от глад поради бездарие.
                      Аве и мене ми е интресено, тоя от кво живее , все пак като не прави гладни стачки, требва да похапва по некоя и друга коричка хлебец

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                        От несполучил "писател" какво да очакваш освен плагиатство.
                        При това неудачно.
                        Този няма нужда да прави "гладни" стачки. Ако го махнат от държавната хранилка, сам ще си умре от глад поради бездарие.
                        А, що. Кои са на власт, та го хранят ???
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Стамболов Разгледай мнение
                          Бият Орешарски!...

                          https://www.svobodata.com/page.php?p...11104&archive=

                          Едвин Сугарев
                          От несполучил "писател" какво да очакваш освен плагиатство.
                          При това неудачно.
                          Този няма нужда да прави "гладни" стачки. Ако го махнат от държавната хранилка, сам ще си умре от глад поради бездарие.
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                            Аз най го знам руския !!!
                            В сравнение с другите, вероятно?
                            Хайде сега не ме карай да търся каква глупост на "руски" беше казал на капитана си.... Скоро беше, ако трябва ще го изровя.
                            Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                              Путин поднял Россию с колен!!! - http://www.youtube.com/watch?v=fJkvBJa8RBk
                              ++++ 135072
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                КлавиатЮри всекви
                                Налагало ми се е да говоря. Всичко разбирам, мамичката им, но ми е трудно да си завъртя езика. С руско говорящи се разбирам на странна смесица от български, руски и английски
                                Вий, младите сте така.
                                И синът ми си говореше с едно русначе на англиЦки.
                                А руски бъкел не вдява. Неговата мама!
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X