IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Trading room в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ето и култовото клипче с млекото на пешката

    http://vbox7.com/play:701e901e

    Коментар


    • Първоначално изпратено от realdrago Разгледай мнение
      Относително отскоро. Не го познавам.
      как може да не познаваш пешо млекото

      я да те запозная набързо с този хубав човек

      http://vbox7.com/play:7b72fa49

      Коментар


      • Първоначално изпратено от realdrago Разгледай мнение
        Не се заплащат месечни такси и договори
        Единственото безплатно нещо на този свят е сиренцето в капана за мишки! Предполагам си го чувал и преди.
        Как си го представяш да стане това, което искаш за без пари?
        Last edited by snaky; 01.04.2013, 18:23.

        Коментар


        • Маи тие скучно и си търсиш забавления и се филмираш.....АКО ти ги сметна имаш поне 4хил лева мин расходи на месец и 20 хил евра за ремонт о обурудване на зала....А приход нула....Тоест ти неси треидър а инвеститор ...нямаш мисленето на треидър....Забавляваи се с друго....или просто някои ти дава пари наготово но това нее твоя бизнес....
          Животът е огледало.....усмихвай се

          Коментар


          • Първоначално изпратено от realdrago Разгледай мнение
            Относително отскоро. Не го познавам. Горе-долу за такова нещо говоря, но не ми харесва думата "кафене" (за трейдване)
            щом не ти харесва думата "кафене"; то тогава я сменяш с думата "клуб" и си готов

            trading klub (трейдинг клъаб) повече ли ти харесва от "кафене" защото на мен изобщо не ми харесва трейдинг рум

            ---------------------------

            клуб отива повече на начинанието ти ....................... и без това навярно ще събираш някаква вноска за да си член на клуба

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
              не те знам от колко време следиш форума и дали познаваш изтъкнатия АНАлизатор петър караиванов

              преди години , още докато водеше предаване в една кабеларка беше обявил , че ще прави кафене за трейдване с големи монитори по които ще върви борсова информация и всеки с лаптопа идва на кафе, на приказка и ако иска да трейдва
              Относително отскоро. Не го познавам. Горе-долу за такова нещо говоря, но не ми харесва думата "кафене" (за трейдване) .Някак си ми е несериозно.

              Коментар


              • Много се радвам, че по темата се дебатира Но може би отива в различна посока от идеята с която зададох първия си въпрос. Ще се опитам да обясня.
                Това от което се интересувах е нещо доста разпространено на запад. Така нареченият Trading room е място/помещение с:
                • Свободен достъп за всеки
                • Относително обикновени компютри
                • Интернет връзка
                • Удобен стол за всеки

                Не се заплащат месечни такси и договори. Един ден просто решавам да прекарам различен търговски ден сред хора, които се занимават със същото. Ставам и отивам. Може изобщо да не мога да се отлепя от стола и като стана директно да си тръгна по задължения, може само обяда да ми е в тяхна компания, а може и да си изпия кафето (в съседното помещение) и да ми е толкова приятно, че да реша да не търгувам. А може и да няма никой друг. Толкова е просто.

                Не ме разбирайте погрешно, аз:
                • си имам абсолютно всичко необходимо за търговия.
                • имам достъп до всеки пазар на света и плащам малко (няколко десетки долара) и само ако реша да го ползвам.
                • нямам нужда от Bloomberg Terminal (1500$ месец) и смятам за безумие да се плаща няколко стотин долара на месец за един дата фийд. Единственото което плащам са 150 евро на месец за един софтуер за обработка на данни само защото така съм решил, но мога и без него.
                • Не плащам спред, а често дори го печеля.
                • Имам си куче, коте, приятели за коч парти, и мацка за коктейлче в края на търговския ден.

                С това искам да ви кажа, че съм един нормален човек като всеки един от вас. Нямам нужда да се сдружавам за да си нямаля разходите за търговия, нито от скъпи софтуери, съответно всеки един от вас може да е като мен.

                Ако някой се интересува какво може да е разписанието, каква да е теперетурата вътре, каква да е марката кафе, която да се продава ще отговоря, че всичко е въпрос на организация. Това го казвам, защото явно все още няма такова "утопично" място в София.

                А ако някой попита кой би се заел с такъв безумно скъп проект ?, кой ще плаща за чистачка и сот нека помисли, сега не ми се пише

                Коментар


                • Първоначално изпратено от realdrago Разгледай мнение
                  Доколкото разбирам подобно място няма в София, следователно няма статистика. Въпреки всичко на такова място всеки е добре дошъл.
                  не те знам от колко време следиш форума и дали познаваш изтъкнатия АНАлизатор петър караиванов

                  преди години , още докато водеше предаване в една кабеларка беше обявил , че ще прави кафене за трейдване с големи монитори по които ще върви борсова информация и всеки с лаптопа идва на кафе, на приказка и ако иска да трейдва

                  и така вече няколко години АНАЛизаторчето събира пари за да реализира мечтата си .................... след като го махнаха от кабеларката започна да продава светищи връзки за обувки, а сега чувам , че е започнал да боядисва жилища и офиси

                  дано скоро реализира идеята си и трейдърите да се събират и да печелят

                  само не ми е ясно как може такъв изтъкнат АНАЛизатор който беше особено близък с монойл и свети нагъзаки да избере такъв начин за набиране на средства

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dimy Разгледай мнение
                    Здравейте трейдъри, това което сте замислели е интересно но дали даден трейдър би се съглъсил да плаща общите разходи за такава стая вместо да ги изразходва за дома си, ние българите сме още далеч от такива стай все ще има някой недоволен за дадено нещо,иначе за информацията която ще получи от другите ще е добре ей това ще му е плюса, трябва организатор да намерите сред всички ни,примерно аз съм магистър по финанси вие ми намерете мястото в тази стая,имам и опит в търговията на валутни и фондови пазари,ще се опитам да ви намеря и учител за ТА, много успешен в сферата. Ако решите да правите тази ваша идея реална пишете,добре ще е администратора на сайта да изкара над темата кой ще е вътре като бройка и някой да пресметне разходите на месец и как ще се разделят по между участващите.Успех с начинанието! Иначе аз съм за такова нещо като трейдър стая.
                    Аз ще ви даря безвъзмездно два монитора , висящи монитори
                    И камери ще ви инсталирам , ако позволите да ви гледаме онлайн
                    Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
                    私は最高のトレーダーだ

                    Коментар


                    • Здравейте трейдъри, това което сте замислели е интересно но дали даден трейдър би се съглъсил да плаща общите разходи за такава стая вместо да ги изразходва за дома си, ние българите сме още далеч от такива стай все ще има някой недоволен за дадено нещо,иначе за информацията която ще получи от другите ще е добре ей това ще му е плюса, трябва организатор да намерите сред всички ни,примерно аз съм магистър по финанси вие ми намерете мястото в тази стая,имам и опит в търговията на валутни и фондови пазари,ще се опитам да ви намеря и учител за ТА, много успешен в сферата. Ако решите да правите тази ваша идея реална пишете,добре ще е администратора на сайта да изкара над темата кой ще е вътре като бройка и някой да пресметне разходите на месец и как ще се разделят по между участващите.Успех с начинанието! Иначе аз съм за такова нещо като трейдър стая.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от realdrago Разгледай мнение
                        .... наистина може да не идеалното място за скалпери. Те наистина имат нужда от много спокойствие и концентрация......
                        А кибиците - как ще процедирате с тях като се изнерви обстановката?

                        http://vbox7.com/play:4959ab14
                        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от skorpio Разгледай мнение
                          Няма,щото знаеш че няма да те пуснат вътре,дори и да облечеш човешки дрехи
                          Дреме ми на шлифера

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Относно идеята. Файда само от калабалъка. Лафче, това онова.... Иначе, т.нар трейдинг рум, по никакъв начин не би могъл да бъде полезен с някакво снижаване на разходите. По отношение на дейта фийд, всеки ще трябва да си плаща отделно за да види на телевизора си ко стаа.
                            Самият вариант е работим като някаква фирма, но това си има и слабите страни, щото почват да се плащат такси за профешънъл, а и си става ТеКеЗеСе
                            За Блъмбърга ква е файдата от платена версия, борим ли се за милисекунди?
                            Няма,щото знаеш че няма да те пуснат вътре,дори и да облечеш човешки дрехи
                            Не спори с ГЛУПАК! Ще те свали на нивото си и ще те бие с опит.
                            私は最高のトレーダーだ

                            Коментар


                            • Относно идеята. Файда само от калабалъка. Лафче, това онова.... Иначе, т.нар трейдинг рум, по никакъв начин не би могъл да бъде полезен с някакво снижаване на разходите. По отношение на дейта фийд, всеки ще трябва да си плаща отделно за да види на телевизора си ко стаа.
                              Самият вариант е работим като някаква фирма, но това си има и слабите страни, щото почват да се плащат такси за профешънъл, а и си става ТеКеЗеСе
                              За Блъмбърга ква е файдата от платена версия, борим ли се за милисекунди?

                              Коментар


                              • Вичко първо второ десерт и Кампо"т..... ракия сланина джумерки и пива и кофи за повръщане
                                Животът е огледало.....усмихвай се

                                Коментар

                                Working...
                                X