IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Банки с високи лихви по депозити?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
    Вече май не останаха банки с нормални лихви! Всички ни цакат с тази лихва! Скоро ще поискат и да им плащаме, че си държим парите при тях!
    Все пак турската банка в страната и ЦКБ май дават по-свестни проценти!
    Аз също търсех тази информация. Някой знае ли каква е лихвата им или поне къде може да бъде намерена?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Депозитът се казва Предимство, лихвата се изплаща авансово, има го за 6, 12, 24 и 36 месеца. Повече инфо има в един сайт за сравнение на оферти, да не му пиша името и да му правя реклама, и в сайта на банката.
      Да видях го. Благодаря. Причината да не е включен е, че това е промоция от 26.03.2019, а статията е публикувана на 25.03.2019. Имам предвид, като я актуализирам.
      www.wavetrader.eu

      Коментар


      • Първоначално изпратено от snedev Разгледай мнение

        Разгледал съм само депозити до 1 година, тъй като според мен по-дълго блокиране на пари при тези лихвени нива не си заслужава. Статията е актуална към средата на март, когато е писана. Въпреки това не откривам такъв депозит на ДБанк с 0.9% за година. Ще съм благодарен, ако ми кажете как се казва, за да го видя?
        Депозитът се казва Предимство, лихвата се изплаща авансово, има го за 6, 12, 24 и 36 месеца. Повече инфо има в един сайт за сравнение на оферти, да не му пиша името и да му правя реклама, и в сайта на банката.
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Статията ти не е вярна - най-високата лихва за едногодишен депозит дават Д Банк - 0,90%, като даже ти я изплащат авансово, и това лесно може да се провери в различните сайтове за сравнение. За 24 месеца пък най-високата лихва е на ТиБиАй. Разбирам, че искаш да пробуташ разни платфоерми, разбирам и че лихвите по депозитите не са кой знае какво, но нека сме обективни все пак!
          Разгледал съм само депозити до 1 година, тъй като според мен по-дълго блокиране на пари при тези лихвени нива не си заслужава. Статията е актуална към средата на март, когато е писана. Въпреки това не откривам такъв депозит на ДБанк с 0.9% за година. Ще съм благодарен, ако ми кажете как се казва, за да го видя?
          www.wavetrader.eu

          Коментар


          • Първоначално изпратено от snedev
            Повече от година се говори за повишение на лихвите, което все не се случва. Минаха 6 месеца, от статията за банките, даващи най-високи лихви по депозити. Ето кои са те през 2019 и какво наистина се случва с лихвите по депозитите.
            Статията ти не е вярна - най-високата лихва за едногодишен депозит дават Д Банк - 0,90%, като даже ти я изплащат авансово, и това лесно може да се провери в различните сайтове за сравнение. За 24 месеца пък най-високата лихва е на ТиБиАй. Разбирам, че искаш да пробуташ разни платфоерми, разбирам и че лихвите по депозитите не са кой знае какво, но нека сме обективни все пак!
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
              Вече май не останаха банки с нормални лихви! Всички ни цакат с тази лихва! Скоро ще поискат и да им плащаме, че си държим парите при тях!
              Все пак турската банка в страната и ЦКБ май дават по-свестни проценти!
              За Ишбанк ли говориш?Колко дават че в сайта им няма инфо, пък само за това не ми се ходи до офиса им?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
                Вече май не останаха банки с нормални лихви! Всички ни цакат с тази лихва! Скоро ще поискат и да им плащаме, че си държим парите при тях!
                Все пак турската банка в страната и ЦКБ май дават по-свестни проценти!
                Никой не те цака с нищо - бамката не е длъжна да работи за тебе - ако не те кефи лихвата - свободен си да си туряш парите в буркан, в сейф или да потърсиш по-сгодна инвестиция.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Вече май не останаха банки с нормални лихви! Всички ни цакат с тази лихва! Скоро ще поискат и да им плащаме, че си държим парите при тях!
                  Все пак турската банка в страната и ЦКБ май дават по-свестни проценти!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                    стига реклама де .знаем че си брокер на застраховки. от депозита носи повече, ама от останалите алтернативи по-малко
                    В случая споделям, но не рекламирам - по съвсем обективни причини.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Тъкмо смятах, че дори моята суперконсервативна човешка застраховка, освен защита за кожата ми, ми носи по-висока доходност от настоящите бамкови депозити.
                      стига реклама де .знаем че си брокер на застраховки. от депозита носи повече, ама от останалите алтернативи по-малко

                      Коментар


                      • Освен оборотни пари, нищо друго в банките

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Ами моите клиенти само днес са на процентен плюс поне колкото е годишната лихва на бамките - пък тия дето държат 40 МБ на депозити, нека пак да не се замислят.

                          То е така де - който не иска да излезе от зоната си на мисловен, стомашен, финансов и анален комфорт никога и при никакви положения, рано или късно остава разочарован, гладен, прецакан и... сещаш се какъв.
                          аз пък мисля да си седя в зоната на аналния комфорт
                          така де има си анални смелчаци за тая работа, те да напускат безопасната зона
                          и ще приема за лоша карма и затворени чакри ако по някаква причина пострада моя задник...първи
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Тъкмо смятах, че дори моята суперконсервативна човешка застраховка, освен защита за кожата ми, ми носи по-висока доходност от настоящите бамкови депозити.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от skalpel88 Разгледай мнение
                              40 млрд.... все още са доста хората, които стоят на депозит и не се замислят
                              Айде да не се замислят рязко, по-полека..
                              Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от skalpel88 Разгледай мнение
                                40 млрд.... все още са доста хората, които стоят на депозит и не се замислят
                                Ами моите клиенти само днес са на процентен плюс поне колкото е годишната лихва на бамките - пък тия дето държат 40 МБ на депозити, нека пак да не се замислят.

                                То е така де - който не иска да излезе от зоната си на мисловен, стомашен, финансов и анален комфорт никога и при никакви положения, рано или късно остава разочарован, гладен, прецакан и... сещаш се какъв.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X