IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коя е банката с най-евтин международен превод?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от venelino Разгледай мнение
    Здравейте! На кратко - коя е банката, която иска най-малко за международен превод до Германия? не става въпрос въобще за много пари.. уникредит ми искаха 25евро, пробвах пощенска, там е 20евро. Бихте ли ми казали в коя банка е най-евтина тази услуга? Благодаря.
    И ти си една баш па у тия си отишло.

    Интернешънъл асет банк ми е правила преводите в чужбина и безплатно но мисля, че това беше до 50 долара. Не знам колко е таксата сега.

    Като искаш високи такси направо пробвай в Райфайзен банк според мен там направо ще ти смъкнат кожата.
    Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
      А защо искаш някой да ти свърши твоята работа? Нормално човек има опит с една - две, максимум 5 банки. А в България има трийсетина .... За да ти отговори някой на въпроса, той трябва да проучи всичките и се питам защо сам не си я свършиш тая работа.

      Понеже съм в добро настроение, ще ти начертая нещо като "пътна карта".

      1. Отиваш на сайта на БНБ. Там има списък на банките в България
      2. Посещаваш сайтовете на всички банки от списъка.
      3. На всеки сайт ЗАДЪЛЖИТЕЛНО е публикувана тарифата на банката
      4. Четеш тарифата и виждаш колко струва превода.

      Хайде сега НА РАБОТА!
      +1

      много си прав, но понякога не си актуализират тарифите по сайтовете им с години

      ..................... ако не им се чете целия ферман с тарифи на всички банки, може и да попита директно на мейла на всяка банка за съответната услуга какво ще дължи....
      НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
        Отиваш на международната автогара в София и си избираш рейс, който минава през града в Германия където ще превеждаш. Даваш сумата на шофьора и му оставяш 5 евро за него! Разбира се, получателят трябва да посрещне автобуса на съответната автогара и да си прибере парите от шофьора!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от venelino Разгледай мнение
          Здравейте! На кратко - коя е банката, която иска най-малко за международен превод до Германия?
          Отиваш на международната автогара в София и си избираш рейс, който минава през града в Германия където ще превеждаш. Даваш сумата на шофьора и му оставяш 5 евро за него! Разбира се, получателят трябва да посрещне автобуса на съответната автогара и да си прибере парите от шофьора!
          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

          Коментар


          • Интернешънъл асет банк с най-евтин превод такси. Правил съм проучване преди 5 години.

            Тя беше преди 5 години сега да ли е не знам но вероятно пак си е.
            Мнението не е препоръка за търговия с ценни книжа!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от venelino Разгледай мнение
              Здравейте! На кратко - коя е банката, която иска най-малко за международен превод до Германия? не става въпрос въобще за много пари.. уникредит ми искаха 25евро, пробвах пощенска, там е 20евро. Бихте ли ми казали в коя банка е най-евтина тази услуга? Благодаря.
              За какво се използва този превод:
              1. За плащане на дадена стока или просто искаш да изпратиш пари на свой близък?
              2. За колко време парите трябва да стигнат до получателя?
              3. Изискваш ли специален документ за удостоверяване на плащането /SWIFT/?

              Коментар


              • А защо искаш някой да ти свърши твоята работа? Нормално човек има опит с една - две, максимум 5 банки. А в България има трийсетина .... За да ти отговори някой на въпроса, той трябва да проучи всичките и се питам защо сам не си я свършиш тая работа.

                Понеже съм в добро настроение, ще ти начертая нещо като "пътна карта".

                1. Отиваш на сайта на БНБ. Там има списък на банките в България
                2. Посещаваш сайтовете на всички банки от списъка.
                3. На всеки сайт ЗАДЪЛЖИТЕЛНО е публикувана тарифата на банката
                4. Четеш тарифата и виждаш колко струва превода.

                Хайде сега НА РАБОТА!
                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                Коментар


                • - Що бе, ти не си ли богат?
                  Иначе, най-евтин превод прави Булгар->Мангал-Банк, за преводи от Булгар към Мангал се иска само едно "ГепИ!" Само да знаеш в нашия квартал що превод направиха, що нещо...

                  Коментар


                  • Коя е банката с най-евтин международен превод?

                    Здравейте! На кратко - коя е банката, която иска най-малко за международен превод до Германия? не става въпрос въобще за много пари.. уникредит ми искаха 25евро, пробвах пощенска, там е 20евро. Бихте ли ми казали в коя банка е най-евтина тази услуга? Благодаря.
                  Working...
                  X