IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

До 2г лих.% по валутните кредити в БГ ще скочат до 25-30%

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Лошо няма, след 2 години пак ....

    Коментар


    • Няма да стане тази

      Коментар


      • Много се забавиха ЦБ с затягането на паричните си политики. Аз песимистът, дори не ми е минавало през акъла,че е възможнно баласите да бъдат надути с по още 2 трилиона. (Тогава подозирах увеличение с макс 1 трилион) Това е абсурд и си мисля, че в възможно лихвите по валутните кредити в БГто да стигнат и 40% на година след 1-2 г.

        Мдааа!!!Забавянето ще струва скъпо!

        Голям купон ще падне!

        Мани, мани, мани!!!


        При 40% лихва народът ще полудее!! Всеки банкер, който има малко повече акъл от това да пази равновесие до 1 г ще е напуснал системата!!

        хахахх

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
          Гответе се за фалит на държвата и фалити на банки!!!!!!!!!!!!!!!!
          Гърците изтеглиха близо 2,5-3 млрд лева от страната(макар, че 1 млрд е все още актив)
          Когато обаче Уникредит и ОТП започнат да изтегля капитали ще стане страшно!!

          Вече правителството няма избор и трябва да девалвира лева!!!

          Фалирахме, това е!!!!!

          Правителството на Борисов постъпи грешно, като не девалвира лева по-рано.

          Не случихме на Премиери последните 14 г.

          То не беше циганин, комарджия, педал, мутра? Докога? Ужас!!!
          Сега пък девалвиране на лева...
          Ако опита за създаване на паника не беше толкова смехотворен, за подобно нещо по принцип се прилага наказателния кодекс
          Пирамидите на Пинера от Чили - http://alexanderbtodorov.wordpress.com/2011/09/22/chilean-failure/

          Коментар


          • Крайно време е някой админ да заключи една от двете теми. Другата е тази: http://www.investor.bg/forum/showthr...46#p1312625364
            Мнението не е препоръка за сделки!

            Коментар


            • Гответе се за фалит на държвата и фалити на банки!!!!!!!!!!!!!!!!
              Гърците изтеглиха близо 2,5-3 млрд лева от страната(макар, че 1 млрд е все още актив)
              Когато обаче Уникредит и ОТП започнат да изтегля капитали ще стане страшно!!

              Вече правителството няма избор и трябва да девалвира лева!!!

              Фалирахме, това е!!!!!

              Правителството на Борисов постъпи грешно, като не девалвира лева по-рано.

              Не случихме на Премиери последните 14 г.

              То не беше циганин, комарджия, педал, мутра? Докога? Ужас!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                Спеко пак са го пуснали в отпуск от Карлуково
                не са го пуснали , а бил избягал..... търсят го усилено

                Коментар


                • Спеко пак са го пуснали в отпуск от Карлуково

                  Коментар


                  • Ето какво е писал SPEKO преди 2 години:
                    10.12.2009, 17:04 Заглавие: До лих.% по валутните кредити в БГ ще скочат до 25-30%
                    Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
                    Не ми издържаха нервите и пускам моята прогноза!
                    Аз съм изумен от банковата мафия в България, която постоянно кара раята си да говори, че лихвите по кредитите щели да паднат!
                    ТОВА СА ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ И ЛЪЖИ!
                    Скоро лихвите по рефинансиране на ТБ на ФЕД и ЕЦБ ще скочат до нива от 10-15% на г. , което ще доведе до скок на лихвите по кредитите на ТБ до мин. 20% в САЩ и ЕВРОПА. Това от своя страна ще доведе до скок на лихвите по депозитите на ТБ в България до поне 25% на г. , в противен случай това ще доведе до отлив на капитали от България.
                    Дори да няма отлив на капитали, как банките в БГ ще плащат лихви по привлечения ресурс от майките им?
                    А за левовите?
                    Ако не приемем еврото, лихвите по кредитите в левовия ресурс може да достигне 200% на г.!
                    Има още 5 месеца за да се сбъдне прогнозата. От друга страна пише "скоро" - което ми звучи още 2010 г е трябвало да стане. Хем скоро, хем 2 години.
                    Изводите са за Вас.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
                      Съвсем очаквано купончето изглежда започва

                      Такова цунами ни чака, че...........!!!!!!

                      Гответе се за много фалити на банки, корпорации и цели държави заради високи лихви. Мин. 25-30%%% на година!!

                      Ситуцията е подобна на ситуацията през началото на 80г.

                      Много народ ще изреве, ей????

                      Спасение няма!!! Аз се надявам да загубя само 60-70% от парите си!! Ама, ако загубя и 80% пак ще съм доволен.

                      Успех на всички!!
                      братле,
                      не е добре да комбинираш синтетика с алкохол...

                      наблегни на бира и цаца и всичко ще е наред
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Спеко, ръгай в злато!!! При такива лихви то ще отиде на майна*а си...
                        Мнението не е препоръка за сделки!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
                          Съвсем очаквано купончето изглежда започва

                          Такова цунами ни чака, че...........!!!!!!

                          Гответе се за много фалити на банки, корпорации и цели държави заради високи лихви. Мин. 25-30%%% на година!!

                          Ситуцията е подобна на ситуацията през началото на 80г.

                          Много народ ще изреве, ей????

                          Спасение няма!!! Аз се надявам да загубя само 60-70% от парите си!! Ама, ако загубя и 80% пак ще съм доволен.

                          Успех на всички!!
                          Спеко това горе защо не го пуснеш на П.К на мейла и да си гигукате там апокалиптичните картини,като се надпреварвате да бълвате глупости доводи за това.
                          До тука доводите ви са празни приказки.
                          Виж се кога си писал последно преди година.
                          Защо така не ви е случват случките за които говорите.

                          Купонче ще е да даже на живо,ако те пусне и си го направите в ефир ще стане голяма комедия.яхях

                          Коментар


                          • Съвсем очаквано купончето изглежда започва

                            Такова цунами ни чака, че...........!!!!!!

                            Гответе се за много фалити на банки, корпорации и цели държави заради високи лихви. Мин. 25-30%%% на година!!

                            Ситуцията е подобна на ситуацията през началото на 80г.

                            Много народ ще изреве, ей????

                            Спасение няма!!! Аз се надявам да загубя само 60-70% от парите си!! Ама, ако загубя и 80% пак ще съм доволен.

                            Успех на всички!!

                            Коментар


                            • Като прочетеш някое такова интервю , я на хампо , я на тая звезда сега - даже малко са се осрали банките - по нивото на шефовете ако се гледа

                              Коментар


                              • не ти отиват на аватара и никнейма такива постове

                                п.с.

                                Аз се радвам, че и на цецко му вдигат лихвата за н броя хапартаменти.

                                Па като си помисля само как се е набълбукал , направо кеф ми става.

                                Първоначално изпратено от йосиф Разгледай мнение
                                тези са баси наглеците..до скоро за риск от нарастване на лошите кредити много много не се говореше и въпреки това навдигаха лихвите по кредитите с 50-70 % , малко им се вижда и айде още да вдигаме че да доострижем вълната ..ко правим ако лошите кредити стигнат 50 % - банките ще ги прекръстим на Заложни къщи защото лихвите ще са 10 % на десетдневка...ама май си го просят вече тези лакоми свини.

                                Коментар

                                Working...
                                X