IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Глобалните облигации са единственият шанс на България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
    Хайде г-н Борисов,

    Време е за нов външен дълг, че парите вече свършват!

    Сори, няма как да вдигаш данъци! Хем избори идват, хем много Ковид 19, г-н Борисов!

    Хахаха

    Много е сложна ситуацията и не искам да съм на мястото на управляващите!

    Вероятно, пак ще подарят властта на БСП след изборите и всичко ще се повтори!

    БСП са изключително опитни в тежки времена!

    к'во им е на управляващите... ще дръпнат още 10 милиарда, ще има за хъбче, ще има за хемус без търгове дебели парчета за тях и фирми на 'опозицията', ще метнат по някой и друг милион 'помощ за бизнеса', ще метнат малко пари на пенсионери и държавни чиновници и ще 'спасят нацията в трудни времена'
    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
      Фори депозита ли?
      Дано се появи, но ще му викаме вече Фори акцията или Фори коммодитито!
      Много имаме още да се учим от него
      Не мастера

      Коментар


      • Фори депозита ли?
        Дано се появи, но ще му викаме вече Фори акцията или Фори коммодитито!
        Много имаме още да се учим от него

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
          Хайде г-н Борисов,

          Време е за нов външен дълг, че парите вече свършват!

          Сори, няма как да вдигаш данъци! Хем избори идват, хем много Ковид 19, г-н Борисов!

          Хахаха

          Много е сложна ситуацията и не искам да съм на мястото на управляващите!

          Вероятно, пак ще подарят властта на БСП след изборите и всичко ще се повтори!

          БСП са изключително опитни в тежки времена!










          Къде се изгуби бе пич?Са остава и Форката да се яви

          Коментар


          • Хайде г-н Борисов,

            Време е за нов външен дълг, че парите вече свършват!

            Сори, няма как да вдигаш данъци! Хем избори идват, хем много Ковид 19, г-н Борисов!

            Хахаха

            Много е сложна ситуацията и не искам да съм на мястото на управляващите!

            Вероятно, пак ще подарят властта на БСП след изборите и всичко ще се повтори!

            БСП са изключително опитни в тежки времена!











            Коментар


            • Хехехе,

              Трябва да дойде на крака Рубини, за да ви каже това което ви казах аз преди години.

              Ама кой луд ще купи вече българския правителтвен шит?

              Вервайте ми, и Рубини няма да си го купи!!

              Защото никой не купува шит, на държава която е пред ВОЙНА И НАЦИОНАЛНА КАТАСТРОФА

              К'ва държава, бе? То, тук няма държава!!
              хахахха

              Коментар


              • Мда, нещата се развиват така както писах преди години, с една малка грешка, че файмфрейма се забави, по видими за всички причини!
                Това забавяне ще струва по-скъпо, разбира се!!!
                Няма фрий лънч, банда! Няма!

                Скоро единственият дълг, който ще се купува ще е доларовия!!!

                Коментар


                • Бате Пешо

                  Лихвите ще бъдат ниски , дори се учудвам че днес ЕЦБ не я занулиха. Знаеш ли какво представлява фискалния съюз за който говорят ? В какво се изразява той.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Speko айде бе пич къде се затри скучно е без тебе.Та кайш ква ши бъй лихвата

                    Коментар


                    • Гледам вече навлизаме в турболенцията и някой Вдянковци решили да оправят нещата като емитират облигации при 7-10% годишна лихва, защото банките толкова искали???
                      ХАХАХАХХАХАХАХААХ
                      Е, няма що?

                      Едно ще ви кажа: НЯМА ИЗЛИЗАНЕ ОТ ТУРБОЛЕНЦИЯТА!
                      САМОЛЕТЪТ ЩЕ СЕ РАЗБИЕ!!!
                      100% гарантирано от SPEKO!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
                        Ако бях Премиер щяхте да бачкате от утре за 100$ заплата на месец
                        То и без това българите повече не заслужават, а и никога не са заслужавали!
                        Хубавото е че не си а и да си ще бачкат за такива заплати само държавните служители.Като ти спретнат една стачка в Козлодуй Мариците Топлофикация Булгаргаз ще си премиер два дена а като спре тока никой няма знае кой си.Софиянци че те утепат с камъни.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SPEKO Разгледай мнение
                          Гледам мозъчните инвалиди от МинФин, се сетили другата година да емитират външен дълг????

                          ХАХАХААХХАХА
                          те нямат избор - идват големи плащания по дълга на Хотелчев и няма от къде да вземят пари освен още дълг

                          Коментар


                          • Ако бях Премиер щяхте да бачкате от утре за 100$ заплата на месец
                            То и без това българите повече не заслужават, а и никога не са заслужавали!

                            Коментар


                            • Аз вече не съм на 100% сигурен, че само глобални облигации или еврооблигации ще помогнат!!!!!

                              Може би е по-добра идея за някакво споразумение с МВФ!

                              Преди около година бях пуснал тема, че БЪЛГАРИЯ Е ПРЕД ПЕТА/ЧЕТВЪРТА НАЦИОНАЛНА КАТАСТРОФА!

                              Защо ли тиквесторите я блокираха? Начукаха ли ви го на БФБ, а????

                              ХАХАХХАХАА

                              Който не слуша SPEKO, свършва като ПЕКО, a нe кaто ЦЕКО!!

                              ХАХАХАХАХАХХХАХАХХ

                              Коментар


                              • Гледам мозъчните инвалиди от МинФин, се сетили другата година да емитират външен дълг????

                                ХАХАХААХХАХА

                                Коментар

                                Working...
                                X