IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как бихте инвестирали 10 000 лв?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://suchen.mobile.de/auto-inserat...ries=Limousine

    мисля да инвестирам в Германия
    както казва Импето - трябваше с това да започна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Навън ликвидността е страхотно нещо! Просто ти прави кеф . Жалко за гадните такси от по 10 евро ама рано или късно и на БФБ ще дойдат!
      Нали, друго си е като има ликвидност
      Бенча са скъпи, стават, ама ако търгуваш рядко и влагаш минимум по 1 кило евра/$ на сделка.
      Ма инак ако търгуваш по често - дей Илия на кирия, направо ще те фалират тия комисионни
      Има много по евтини алтернативи - напр. директно чрез Интерактива.
      Дори и през карол или булброкърса когато ползваш ИБ ти излиза поне двойно по евтино в евро и 4-5 пъти в $.
      Съответно това ти дава възможност и с по малки суми да си тайминговаш влизането/излизането от позициите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
        Замислям се за малка част - около 20 % от портфейла
        Навън ликвидността е страхотно нещо! Просто ти прави кеф . Жалко за гадните такси от по 10 евро ама рано или късно и на БФБ ще дойдат! Аз не съм теглил пари от БФБ ами закрих доброволното си пенсионно и реших да пробвам на запад . Тук всички чакаха хим-а да е тапата, след която да тръгне борсата - е не тръгна. Оборота се вдига поне в сравнение с някои сесии от близките години, но всякаш трябва БФБ да мине през още катарзиси .

        п.с. Целта ми за Райфата е 40евро, а и дава дивидент!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          реших да купувам старомодните акции!
          Защо питаш и ти ли ще бягаш навън?
          Замислям се за малка част - около 20 % от портфейла

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
            А акции ли купуваш или CFD-та?
            реших да купувам старомодните акции!
            Защо питаш и ти ли ще бягаш навън?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Бенча
              А акции ли купуваш или CFD-та?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                Тони, коя платформа използваш да купуваш райфата?
                Бенча - TRADER

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  Моето предложение е :
                  1000бр - Софарма АД
                  400бр - М+С Хидравлик
                  и останалите в Райфайзен банк

                  Успех!
                  Тони, коя платформа използваш да купуваш райфата?

                  Коментар


                  • Моето предложение е :
                    1000бр - Софарма АД
                    400бр - М+С Хидравлик
                    и останалите в Райфайзен банк

                    Успех!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      аферим, че не си тръгнал като средностатистическият глупак да си набиеш парите в кола... чети туканка форумът, търси инфо за компаниите и смело напред. Ще правиш грешки, ще правиш и кинти и ще се учиш и ще надобряваш, само храбро. :-)
                      аз съжалявам, че не тръгнах с кола, щото и досега карам стари бракми.....

                      Коментар


                      • Ако всяка година влагаш по 10 хилки в перспективни дивидентни акции - Софарма трейдинг, Спиди, М+С хидравлик след 10 години ще си доволен от ежегодните приходи.
                        Може и земя да купуваш за отдаване под аренда.
                        няма как да имаш светкавични успехи, но ще си направиш малък бизенс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ivancholak
                          в курви

                          откога 10 бона се смята за инвестиция???? за бога това за някой са джобните, ние с 10 бона играем на монопол....
                          Редовно ли? Трябва да ме поканите някой път, щом са ви такива дребни залозите.

                          Коментар


                          • Като се пита такъв въпрос, се задава СРОКА и степента на РИСКА (слабо, средно или високорисков) .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от karadjata Разгледай мнение
                              само 10000 лв ? ако това са ти възможностите не ги мисли не стигат за свясна инвестиция, това са пари за ежедневни нужди и разходи. изяж ги изпий ги похарчи ги по някоя путка направи си кефа и това е.


                              Първоначално изпратено от karadjata Разгледай мнение
                              тука се гласи някаква голяма измама и далавера срещу дребните инвеститори. така си мисля аз....
                              Затова ли така жалееш Котьо в друга една тема? Ти си същия несретник като Чолаков! Колко нещастни хора има по света!

                              Коментар


                              • само 10000 лв ? ако това са ти възможностите не ги мисли не стигат за свясна инвестиция, това са пари за ежедневни нужди и разходи. изяж ги изпий ги похарчи ги по някоя путка направи си кефа и това е.

                                Коментар

                                Working...
                                X