IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как бихте инвестирали 10 000 лв?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В моментът - ако не разбирах ного-ного - в жабешки облизвации.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от emos Разгледай мнение
      Явно си младо момче.Ако можеш да си го позволиш без да ти пречи на бизнеса,инвестирай в гоуфо.Ще минат години и ще разбереш,че това е една от най печелившите инвестиции които си правил.В живота идва момента когато кинтите все по малко те радват а разбираш колко много си пропуснал и желанието за подобни инвестиции все повече намалява
      Принципно си прав..Но все пак,заглавието на темата е "Как бихте инвестирали 10 000лв?",а инвестиция все пак е,цитирам уикито:"Инвестицията e дългосрочно влагане на парични средства или капитал за придобиване на финансови инструменти или други активи с цел да се постигнат печелившо възвръщане във формата на лихва, друг доход или повишаване на стойността на инструмента."
      Виж,ако темата е зададена така: "Как бихте похарчили едни десет хиляди лева?",да го купува голфа,щом му е на сърце,та даже и лекичко да се позатрудни,тъкмо ще му е стимул за по-усилена работа...А бе кефа,цена няма...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
        разбирам - не разбирам от коли, това ми харесва
        Явно си младо момче.Ако можеш да си го позволиш без да ти пречи на бизнеса,инвестирай в гоуфо.Ще минат години и ще разбереш,че това е една от най печелившите инвестиции които си правил.В живота идва момента когато кинтите все по малко те радват а разбираш колко много си пропуснал и желанието за подобни инвестиции все повече намалява
        За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

        Коментар


        • бих ги испил

          Коментар


          • В няколко машинки, копачи на биткоин. Винаги ще се намират достатъчно балъци, които да ги купуват и да им вдигат цената

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
              Дълг на фалирала държава заслужава да се купува само ако си една идея по-безскрупулен от нея - демек си си лимитирал покупката откъм (разумен) обем. Аз съм се насочил към скромна четирицифрена сума и смятам нарочно да си я взема максимално тънко,но ако случайно пазара ме набута на скъпо,ще си я избия овреме през висок лост!
              Да те светна че във форекса лост 1:30,няма - има 1:33,обаче и той не си заслужава риска . Ако си фен на ниския доларов лост,скачай 1:1 - демек отивай в чейнчджа или банката, и сменяй директно....Ако си рисков играч - трупай лефове и менкай доларите при над 1.4200 евро/долар щото Елън, освен че е име на една моя бивша лИбоф ,е синоним и на настояща "такава"
              Виж сега, ако бях в битието си на 1992г. щях да обменя всичко в талери и щях да чЕкам. Да , ама не както казва колегата Бочаров. Сега 1:1 бих обменил юани или рубли, но не и талери.
              Лост 1:33 ме устройва идеално, нито е много високо-рисков, нито е пари за семки.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                Талера също много го наблюдавам напоследък.
                Дълг на фалирала държава заслужава да се купува само ако си една идея по-безскрупулен от нея - демек си си лимитирал покупката откъм (разумен) обем. Аз съм се насочил към скромна четирицифрена сума и смятам нарочно да си я взема максимално тънко,но ако случайно пазара ме набута на скъпо,ще си я избия овреме през висок лост!
                Да те светна че във форекса лост 1:30,няма - има 1:33,обаче и той не си заслужава риска . Ако си фен на ниския доларов лост,скачай 1:1 - демек отивай в чейнчджа или банката, и сменяй директно....Ако си рисков играч - трупай лефове и менкай доларите при над 1.4200 евро/долар щото Елън, освен че е име на една моя бивша лИбоф ,е синоним и на настояща "такава"
                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                  разбирам - не разбирам от коли, това ми харесва
                  Живота 2ра серия няма, затова си угаждай, доколкото можеш да си позволиш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lpef Разгледай мнение
                    Пичове, инвестиция е ако ти носи приход, иначе е лечение за мерака, по счетоводному - разход
                    ама вие си го знаете, що ли се обаждам
                    Ами това с колата беше по-скоро някакъв майтап! Макар, че ето сега с един колега сме на един хал. Той разполага с около 10К , точно каквато е темата, аз също.
                    На него му изтекоха очите в мобилето, на мен на БФБ и и отвратителните злато и срочни депозити. В последните две бих инвестирал с отвращение. Талера също много го наблюдавам напоследък, ама за лост къде 1:30.

                    Коментар


                    • разбирам - не разбирам от коли, това ми харесва

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от falafel Разгледай мнение
                        Голф за 12000 Евро? Изключително глупава инвестиция.
                        Пичове, инвестиция е ако ти носи приход, иначе е лечение за мерака, по счетоводному - разход
                        ама вие си го знаете, що ли се обаждам
                        Lian4o Private Equity Fund

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                          мерси zа савета. сте се zаписха в унсс
                          Моля, но мисля, че трябва да потърсиш основно училище.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от irena Разгледай мнение
                            Да ги беше инвестирал в образование.
                            мерси zа савета. сте се zаписха в унсс

                            Коментар


                            • Или в ГоулфчЕ като Тракториста

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от niki5 Разгледай мнение
                                ми аz си купих грацки акции преди 3 месеца и сам доволен
                                една от тех е таzи, както и Alpha Bank, Coca-Cola Hellenic Bottling Company и Autohellas

                                днеска 4ета иz блоомберг и се радвам

                                Paulson & Co. and JPMorgan Chase & Co. have bought shares as emerging-market funds including Renaissance Capital Holdings Ltd. and Templeton Emerging Markets Group expressed interest. JPMorgan’s Francesco Conte, who dumped Greek stocks from his European Small Cap Fund more than three years ago as the government’s budget deficit spiraled, has purchased stakes in retailer Jumbo SA (BELA) and jewelry maker Folli Follie SA after the world’s biggest sovereign debt restructuring.

                                следа и с големо внимание наи големиа банкрут оттодавна в браzилиа (OGX) и латинска америка zастото имах ваzмогността да се zапоzаниа с Еик Батиста и ми стана интересно. там сам се насо4ил састо
                                Да ги беше инвестирал в образование.

                                Коментар

                                Working...
                                X