IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко да бъдат джобните на ученик?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Докато е малко най-много за 3 дни, след това до седмица. В гимназията вече може и месец

    Коментар


    • Бих предложил месечна сума, изплащана еднократно.
      Нека се учи чавето да си управлява фиска

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Gerasim_Burgaski Разгледай мнение
        повече от 100 лв на ден НЕ ДАВАМ на нито едно от петте ми деца
        Аз на двете ти дъщери давам и повече. Старае се момичето.

        Коментар


        • повече от 100 лв на ден НЕ ДАВАМ на нито едно от петте ми деца

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
            Толкова че да не си купува цигари, дрога и алкохол. Трудна сметка.
            Тука много се обърка.Ако детето е решило да пуши и пие не можеш да го спреш..Ще почне да ти бърка в портмонето.Борбата с тютюна и алкохола не се води с празни приказки и ограничаване на парите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
              5,50 за цигари са достатъчно.
              Е ми ако има и гадже поне 20 да оийнат по кафенце..и гледай да те нема дома събота да направи и купон...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                5,50 за цигари са достатъчно.
                Такъв се оказа и случаят на колега. Само, че пушачът не беше детето му, а негов съученик. Супер скъпото частно училище и джобят детето всеки ден в училищния автобус! Колкото и да му дадеш - все ще му ги вземат.

                Коментар


                • Толкова че да не си купува цигари, дрога и алкохол. Трудна сметка.

                  За финансова грамотност е добра играта на Кийосаки.

                  Коментар


                  • 5,50 за цигари са достатъчно.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Много странна схема. Какви детски са тези. Не става ясно.
                      Имах предвид джобни

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Dimitar. Разгледай мнение
                        Мисля, че mpy_yordanov има предвид "джобни", а не детски добавки.
                        е колкото му дадат родителите? Къф е тоя дето ще казва колко да са?
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Мисля, че mpy_yordanov има предвид "джобни", а не детски добавки.

                          Коментар


                          • Аз съм го казвал много пъти.
                            Родителите гледат децата и на тях трябва да дават. Най-добре е 1-во държавата, 2-3 опрощаване на данъци (ДОД).
                            Конкретните финикийски знаци според социалния минимум за живот - сега 400лв.
                            И да си плащат всичко родителите, колкото струва на държавата. Според успеха да има намаление на вноската. Външно оценяване до 100 точки и колкото точки толкова % намаление. Никой да не остава - според талантите такова училище/паралелка след 4 клас. После още едно след 8.
                            Ще учат каквото му се отдава за да взема високи оценки и да плаща по малко. Като си хаймана ще си плащаш повече да те търпят учителите. Може да стане така че да не получаваш никакви детски от държавата, а напротив да си плащаш да хаймануваш на училище. Ко не се явиш НУЛА точки - губиш право на детски.
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                              Здравейте
                              колко да бъдат детските на ученик?

                              извън такси за уроци по бокс и т.н ?

                              Дали е удачно 1ви клас 1 лв. 5ти 5 лв. и т.н. за да са спокойни и да планират? Включително да ги получават и през ваканцията?

                              Предварително благодаря за мненията
                              Много странна схема. Какви детски са тези. Не става ясно.

                              Коментар


                              • Колко да бъдат джобните на ученик?

                                Здравейте
                                колко да бъдат детските на ученик?

                                извън такси за уроци по бокс и т.н ?

                                Дали е удачно 1ви клас 1 лв. 5ти 5 лв. и т.н. за да са спокойни и да планират? Включително да ги получават и през ваканцията?

                                Предварително благодаря за мненията
                                Last edited by mpy_yordanov; 15.02.2022, 17:57.
                              Working...
                              X