IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Графиките ми го говорят

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Графиките ми го говорят

    съпротива 65.00 67.00 71.00 73.00

    подкрепа 62.00 58.50 55.00 54.00

    Коментар


    • Графиките ми го говорят

      Алчен ми то в това е красотата.Сблъсъка на инвестиционните решения на всички участници на пазара определя текущата цена.Щом можеш да изпратиш една цена до едно определено от теб ниво значи останалите участници не ти оказват съпротива и това е тяхното отношение към позицията.Така без да се налага да ги познавам знам как оценяват потенциала на съответната акция.Помисли върху това.

      Коментар


      • Графиките ми го говорят

        neo neo... kakuv tehni4eski analiz.. kolko puti sme vdigali nakoq poziciq ili sme q butali prosto zashtoto teka sme iskali ))

        Коментар


        • Графиките ми го говорят

          На графиката на CENHL виждам консолидация в рамките на нива 13.10 съпротива и 11.50 подкрепа. Само при пробив на едно от тези ключови нива очаквам по-силно движение.

          Коментар


          • Графиките ми го говорят

            Струва ми се, че днешните новини ще подкрепят развитието на пазара по начина, по който СКАЛПЕР предположи, т.е. ще влезем във вълна 5 на С.
            А пък аз се радвам на това, което виждам на графиките на мойте инвестиции, може би вече приключиха корективното движение.
            Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

            Коментар


            • Графиките ми го говорят

              Ne 4e haresvam tehni4eskia, ama ti ne moje li pone na edna tema da ne si kompetencia.

              Коментар


              • Графиките ми го говорят

                Е, ще имам нахалството с "гениалният" Нео да споря... техническият анализ е глупост - който иска успехи на БФБ, му трябват фундаментални анализи и психология на тълпата...
                А и ний си пазаруваме компании, не Софиксове. А на акциите на Петрол реалната им цена е около 18 стинки.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Графиките ми го говорят

                  Техн. анализ е могъщо оръжие в борбата на борсата/за парите на останалите участници/,но не всеки е способенда го осъзнае и да го използва.

                  Коментар


                  • Графиките ми го говорят

                    Аз пък се радвам, щом вече сме във вълна C, и то в края. Макар че не съм съвсем убеден в това.
                    Коментарът е с аналитичен характер и не представлява препоръка по смисъла на ЗПЗФИ.

                    Коментар


                    • Графиките ми го говорят

                      Обаче най-много ме радва на карол техническия анализатор.

                      Коментар


                      • Графиките ми го говорят

                        Техническият анализа на SOFIX е меко казано несериозна работа, замисли се само какво ще стане ако мажоритарите на Петрол вземат решение че Петрол трябва да отиде на 4.50 лв., а какво щеше да се случи ако не бяха отписали Нефтохима и тои беше паднал до 9-10 лв.
                        Изобщо не съм на мнение че техническият анализ не върши работа, но относно SOFIX съм твърд че не работи.

                        С най-добри чувства, успех на всички!

                        Коментар


                        • Графиките ми го говорят

                          Този анализ е за индекса SOFIX

                          Коментар


                          • Графиките ми го говорят

                            nadqvam ce ne pravi6 teh.analiz na cofix,vij kakvo ce izpica po vaproca v edna cacedna tema.

                            Коментар


                            • Графиките ми го говорят

                              Както го виждам сега, спадът от върха при 932 се развива като прост зиг-заг засега ограничен в перфектен низходящ канал. Поскъпването от 703 е най-вероятно вълна iv от С. Ако анализът е правилен, краткосрочният спад от 820 ще се поднови скоро и ще премести цените под последното дъно, най-вероятно към 680, но условията на свръхпродажба на дневна графика ще предотвратят по-нататъшни загуби от там и може да се очаква ново скромно възстановяване. Така, по-общият поглед остава консолидационен за следващите 1-2 месеца и само движение над 770 (предишно силно ниво на подкрепа, сега на съпротива) ще развали този мечи анализ и ще предположи движение към 840...
                            Working...
                            X