IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Графиките ми го говорят

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
    АКО последното възходящо движение е приключило.

    Голяма графика

    можеш ли да направиш и подобна графика за доверие?
    Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

    Коментар


    • АКО последното възходящо движение е приключило.

      Голяма графика


      Коментар


      • Днес гледам графиката на RXB на сайта на SIS - RSI ми се видя много високо(над 80) и го погледнах и на графичния оператор на борсата-24.52,което ми се струва доста по-достоверно.
        Дали може да се вярва на SIS?
        SOFIX,доста често цитираш графикита на SIS,какво ще кажеш по въпроса?

        Коментар


        • Аха

          Коментар


          • Разбира се че ще пробие.

            Коментар


            • Кое да пробие? 11,96 ли?

              Коментар


              • 6te probie li?
                SOFIX
                Всичко е възможно,само желание да има!
                Делян Костов ;-)

                Коментар


                • Tук можете да видите анализ на S&P 500 направен от Александьр Николов.Браво !

                  http://www.elliott-wave-forum.com/fo....pl/read/19192
                  Не препоръчвам никому нищо.

                  Коментар


                  • Проблема е в настройката на индикатора. MACD се настрой на 12 или на 26 дневен период.

                    Коментар


                    • Честите имен ден СОФИКС Пожелавам ти много здраве щастие и късмет, а останалото ще си купиш с пари
                      Та сега да те питам за MACD. Предполагам че главно от него очакваш възходящо движение на цената на ДОВЕРИЕ. И сега въпросът им поглени MACD на сис.бг и MACD на Сайта на Борсата Чартоператора виж каква голяма разлика има мещу двете им стойности на какво се дължи това и коя графика е по-точна.

                      Коментар


                      • SOFIX, можеш ли да ми кажеш защо индикатора, който ти казва за хляба в Доверие се различава от този на сайта на борсата и разликата не е малка 0,27 и 0,17 за тригер-а. От каде идва тази разлика знаеш ли?

                        Коментар


                        • Пепи, ти определено трябва да се лекуваш!!!

                          Коментар


                          • СОФИКС теб май ще те уволнят от СИС, след като и с купуването на ДОВЕРИЕ си спукал гума, а на всичко отгоре отказваш да инвестираш в переспективна позиция, като ИХЛБЛ, тръгнал си към уволнение човече, внимамай!!!

                            Коментар


                            • ама и двамата ме кефите много що не вземете да се вземете и двамата тъкмо взаимно се допълвате пък белкем спрете да се дебнете по темите във форума
                              Всеки може да спечели от борсата, но не всеки може да печели от борсата

                              Коментар


                              • Гледай този хляб да не ти заседне на гърлото.

                                Коментар

                                Working...
                                X