IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Няколко въпроса за летния бизнес

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако го караш както трябва, т.е. спазваш всичко няма да изкараш..според мен - живея на морето и съм пробвал какво ли не...успех!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nikola.georgiev546 Разгледай мнение
      Здравейте, мисля това лято да изкарам малко пари по черноморието.
      Отдавна се каня да започна един малък сезонен бизнес и мисля това лято да пробвам.
      Спрях се на царевица (кочан) и царевица на пара.
      Гледам, че количките вървят около 500-800лв втора ръка в интернет, което не е скъпо, а и това с царевицата ми изглежда най-доходоносно и същевременно с най-ниска инвестиция. Може и да греша, разбира се.
      Знам, че има много други неща, които трябва да погледна...начинаещ съм и искам да се допитам до Вас.

      Какви задължителни документи трябва да изкарам, за да си нямам проблем със институциите?
      Много солено ли ще ми излезе наема на общинското място?
      Другите разходи са самата стока, която също нямам идея колко ориентировъчно ще излиза и т.н.
      Събрал съм около 3000лв за всичко. Ще стигнат ли?

      Знам, че няма как да отговорите с точност на някои от въпросите, но ако сте се занимавали с това...поне можете да отговорите, колкото да имам някакъв ориентир.
      Нито количка ти трябва, нито сергия, парите при царевицата са на плажа ! А до там едва ли ще те допуснат ,освен ако не си човек на концесионера

      Коментар


      • наема за 2 кв м. на Слънчака върви 3000, ако го земеш от АД-то. ама вече мое и да си закъснел. това за целия сезон ама се плаща авансово. ако го земеш от частник е по-скъпо. освен това ще требе да се оправяш с НАП тоест касов апарат за 200 кинта. ХЕИ и те имат некви изисквания
        Last edited by nradev; 24.02.2018, 18:46.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nikola.georgiev546 Разгледай мнение

          Защо?
          Щото туй е ромски бизнес бе ... ако имаш една две слънчеви бани по рождение мое да се пробваш .
          Last edited by RUBLA; 24.02.2018, 19:40.

          Коментар


          • Според мен най трудно ще е да намериш подходящо място . Защо не пробваш един сезон в родния си град или там където "бият по малко" , за да тестваш логистиката . Поздрав и успех

            Коментар


            • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение
              Ще го ступат....
              Защо?

              Коментар


              • Ще го ступат....

                Коментар


                • Майтапчия! ))

                  От друга страна - милионерите в тоя форум - няма как по друг начин да са започнали, нали правилно разсъждавам?

                  От трета страна, защо не опиташ: в едната ръка - с царевицата, а в другата - с металотърсач... Може да излезе още нещо...

                  Успех!

                  Коментар


                  • Няколко въпроса за летния бизнес

                    Здравейте, мисля това лято да изкарам малко пари по черноморието.
                    Отдавна се каня да започна един малък сезонен бизнес и мисля това лято да пробвам.
                    Спрях се на царевица (кочан) и царевица на пара.
                    Гледам, че количките вървят около 500-800лв втора ръка в интернет, което не е скъпо, а и това с царевицата ми изглежда най-доходоносно и същевременно с най-ниска инвестиция. Може и да греша, разбира се.
                    Знам, че има много други неща, които трябва да погледна...начинаещ съм и искам да се допитам до Вас.

                    Какви задължителни документи трябва да изкарам, за да си нямам проблем със институциите?
                    Много солено ли ще ми излезе наема на общинското място?
                    Другите разходи са самата стока, която също нямам идея колко ориентировъчно ще излиза и т.н.
                    Събрал съм около 3000лв за всичко. Ще стигнат ли?

                    Знам, че няма как да отговорите с точност на някои от въпросите, но ако сте се занимавали с това...поне можете да отговорите, колкото да имам някакъв ориентир.
                    Last edited by nikola.georgiev546; 23.02.2018, 22:39.
                  Working...
                  X