IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой би инвестирал в идеята ми

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Арти Разгледай мнение
    Или по точно как да намеря инвеститор?Аз съм художник а съпругът ми е мастер шеф от Сардиния.преселихме се в Троянския балкан купихме къща с три декара зеля и искаме да създадем агротуризъм. ....ресторант и производство на италиански сирена-пекорино моцарела .Желанието ни е стопанството да работи кйто демонстрационен и дегустационен център с туристи и училища.аз ще отворя и арт школа.За евро програмите ке изисква самоучастие....не мога дй си позволя.Кредит също защото фирмата е без история и така се обричаме на бездействие.Моля за съвет
    Първият съвет е да вземете няколко урока по граматика.
    Ако нямате възможност за самоучастие, се обричате на много трудно и несигурно бъдеще. Направете си бизнес план, оценете размера на първоначалната инвестиция и намерете финансова възможност за лично участие в нея в размер на поне 40%. За останалите 60% търсете инвеститори, но Ви съветвам да не предоставяте мажоритарен пакет на един инвеститор или на няколко свързани инвеститора.
    И накрая - няма как да произвеждате пекорино в Троянския Балкан. Всички известни сортове пекорино имат статут на защитено наименование за произход. Само този факт издава, че имате повече желание, отколкото намерение.
    Успех!

    Коментар


    • Кой би инвестирал в идеята ми

      Или по точно как да намеря инвеститор?Аз съм художник а съпругът ми е мастер шеф от Сардиния.преселихме се в Троянския балкан купихме къща с три декара зеля и искаме да създадем агротуризъм. ....ресторант и производство на италиански сирена-пекорино моцарела .Желанието ни е стопанството да работи кйто демонстрационен и дегустационен център с туристи и училища.аз ще отворя и арт школа.За евро програмите ке изисква самоучастие....не мога дй си позволя.Кредит също защото фирмата е без история и така се обричаме на бездействие.Моля за съвет
    Working...
    X