IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Измама и запор

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
    Благодаря, закъде сме без филолози, като отидЕМ да се излагаме!

    Импе, в 18.30 протестът се мести пред Президентсвото, това за всички закъснели, м/у които ще съм и аз, ако изобщо се класирам днес.
    `Ми трябва да се видя с едно момиченце в 18 часът, надали ще можем да се разделим лесно... ама ето: подучих ви как да се действа превантивно - на сборището ви ако ще да си скъсам гласните струни от викане, по-добра работа не бих свършил.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Матю Стокс Разгледай мнение
      Иване, като идете довечера, за да не се излагате - моля те, имай предвид, че прилагателното към израза "запис на заповед" трябва да е в мъжки род.
      Благодаря, закъде сме без филолози, като отидЕМ да се излагаме!

      Импе, в 18.30 протестът се мести пред Президентсвото, това за всички закъснели, м/у които ще съм и аз, ако изобщо се класирам днес.

      Ха да видим тогава мошшшшшшениците - ако ударят г-н Хараламби - как ще му запорират домът и ще го прогонят, щом 1/6 от домът му е чужда собственост, при това на три различни лица?
      И един ден като го запродаваш този апартамент - трябва да събереш цялата махала, ако не са измрели съсобствениците. После става още по-сложно с делбите.
      Освен това не е задължение на нотариуса да проверява за тежести, колкото и абсурдно да звучи. Ще го продадат с все тежести като стой та гледай! Те колко повече газят закона с тая схема, туй ще им е последната грижа. Тежестите си остават за сметка на новия собственик. Туй си е баш по сегашния закон.
      Last edited by IvanTerziev; 22.03.2017, 15:31.
      Мнението ми е погрешно и води до загуби.

      Коментар


      • Вие ще ходите пред Съдебната, само за да викате и да се нервите кат` тако`а - а аз свърших реална работа, докато ми наближи срещичката вечерта - отидох при моята нотариуска, та с нея да се консултирам. Научих точно туй, дето исках:

        Човекът може да направи дарение на дом - но да дари не целият си дом някому, а само идеална част от него - например 1/8 част. Може ако иска човекът (например г-н Хараламби) да дари по 1/18 част на братчеда Сулю и на комшията Пулю и на приятелят по чашка от кръчмата - г-н Пантуди. Всеки от Сулю, Пулю и Пантуди в замяна дарява 1/18 част от неговият дом и на г-н Хараламби, и на другите двама. Менкат си осемнайсетинки така да се каже.

        Ха да видим тогава мошшшшшшениците - ако ударят г-н Хараламби - как ще му запорират домът и ще го прогонят, щом 1/6 от домът му е чужда собственост, при това на три различни лица? Как ще го продаде мръсният ЧСИ? Кой ще си купи апартамент, ама без кенефът, без входното антре и без половината кухня? Трябва мошшшшшшениците да ударят вкупом и Хараламби, и Пантуди, и Сулю и Пулю !!!

        Четиримата герои правят менканиците, вадят си парите от бамките и ги турят в ДПФ-енца - или купуват златце и го залостват в стоманеният сейф - и всички ЧСИ-та на света ще ги фанат за петите.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
          фалшива запис на заповед...
          Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
          Никаква запис на заповед...
          Иване, като идете довечера, за да не се излагате - моля те, имай предвид, че прилагателното към израза "запис на заповед" трябва да е в мъжки род.
          Прилагателното се съгласува с думата "запис" (един запис), а не с думата "заповед" (една заповед).
          Казва се ЕДИН запис на заповед.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение

            Вече написах кога е. Тази вечер в 18 пред Съдебната.
            Уффффф: друг ангажимент - важен. Може да намина със закъснение.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

              Кога е следващият протест? Ти ще пъкнеш ли?
              Вече написах кога е. Тази вечер в 18 пред Съдебната.
              Мнението ми е погрешно и води до загуби.

              Коментар


              • Мисля 1:1 като Императора.
                Но защо президента не налага вето на подобни измислени закони. Направени умишлено за да грабят.
                Никаква запис на заповед, това директно в кошчето, след като все едно не е измислено от юристи, а от крадливи псета каруцари. Много има да се говори по тая тема, часове няма да стигнат, но кой измисли тези лайна на два крака ЧСИ. Видехте ли го този дето запорирал всичко на жената и дядото по ТВ-то, той нагъл, седнал в студиото на телевизията да обяснява как спазил закона. А онази муцуна адвоката дето блъскаше вратата? На този само за физиономията 10 години са му малко. Той и ЧСИ прибират плячката.
                Но матриала спи, избира и преизбира едни и същи крадци. Къв протест, нали веднага има капути на контрапротест.
                Обяснява му се кво трябва да се направи, идете им прочетете коментарите, матриала иска статуквото. Плюят, но не правят нищо. Младите им дай 100 кила и Криско и Гери Никол и това е светът им. Не знаят какво е Конституция, пушат на Витошка наргеле по 20 кинта, щото мама и тати дават кинти. А мама и тати може би крадат и те, кой знае.
                Свлекли си гащите до коленете и си мислят че света е пари и мацки. Тъпичък матриал, не чете, не знае нищо за истинската музика, за Достоевски и вместо Престъпление и наказание чете романа и върви към него с името Наказание и престъпление. Защото са наказани от родителите си и утре стават същите - крадци, а както виждате някои стават твърде рано и убийци...
                Last edited by bulgarian lev; 22.03.2017, 14:11.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                  Някак се изключваш от целокупието, все, че не се отнася за теб. До колкото знам живееш в София, и се обзалагам, че няма да дойдеш да подкрепиш протестиращите жертви, дето тъй възторжено защитаваш на думи.
                  Утре един по един ще ви изритат към казаните, и най много да висите като оня човечец пред Съдебната. И дано намерите някой роднина да ви прибере под стълбите, докато не дойде и неговия ред да изгонят.
                  Кога е следващият протест? Ти ще пъкнеш ли?
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Но и вий сте прави - ного е пречупен тоя народ и още го мачкат, искат да му отнемат всякакво чувство за достойнство и дори за самосъхранение. ...
                    Някак се изключваш от целокупието, все, че не се отнася за теб. До колкото знам живееш в София, и се обзалагам, че няма да дойдеш да подкрепиш протестиращите жертви, дето тъй възторжено защитаваш на думи.
                    Утре един по един ще ви изритат към казаните, и най много да висите като оня човечец пред Съдебната. И дано намерите някой роднина да ви прибере под стълбите, докато не дойде и неговия ред да изгонят.
                    Last edited by IvanTerziev; 22.03.2017, 13:39.
                    Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Колчо Слепеца Разгледай мнение

                      Пример ?
                      Примери: бол. Турското робство още - въстания, хайдушки чети - имало е цели села, дето турчин не е смеел да замръкне. А и после малко ли е имало въстания - септемврийско, войнишко и какви ли още не? Малко ли изедници са си го получили? Че то даже избори не са ставали, без кръвчичка да се лее.

                      Но и вий сте прави - ного е пречупен тоя народ и още го мачкат, искат да му отнемат всякакво чувство за достойнство и дори за самосъхранение. Сутринта гледах по БТВ - как по някаква "прекрасна инициатива" учат мънинки детенца на толерастия - мисля в първи клас - как на "клетите бежанци" трябвало да им подаваме ръка, да ги приемаме и да ги обгрижваме, щото били "хора като нас", ама си нямали къщички. И това убедено го разказваше някакво мъничко момиченце, дето след пет години - като е така приучено на толерастия - няколко разгонени "клети бежанци" могат да го придърпат в някое кьоше, да му се изредят и да го заколят !!!
                      Мен от мънинко детенце са ме учили, че като порасна ще стана войник и с шмайзер ще пазя моето мило Отечество: България, а сега децата ги учат да подарят родната земя, на всеки, който нахлуе в нея !!! И боклуците-гости - коментиращи това - в сутрешният блок, с възторг хвалеха инициативата... а аз, който е измислил тая инициатива, бих го обесил като пце за насаждане на родоизменничество !!!
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от IvanTerziev Разгледай мнение
                        10 човека на протеста, ама иначе Революция ще вдигате... Цял живот ги слушам тия революции, омръзна ми!
                        Едно време чифлиците така са ги създавали. Местният бабаит заграбва нивиците на цяло село, и после жертвите отиват да му чиракуват. Имаме вековни традиции в мишкуването.
                        +100
                        Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                          Естествено. Тоя народ много е свикнал да търпи, ама в един момент неминуемо му кипва - и тогава такива крадливи мишкуняци няма да има къде да се скрият.
                          Пример ?
                          Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                          Коментар


                          • 10 човека на протеста, ама иначе Революция ще вдигате... Цял живот ги слушам тия революции, омръзна ми!
                            Едно време чифлиците така са ги създавали. Местният бабаит заграбва нивиците на цяло село, и после жертвите отиват да му чиракуват. Имаме вековни традиции в мишкуването.
                            Мнението ми е погрешно и води до загуби.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                              Дали АК 47 е приложим цяр в случая, как мислиш?
                              Естествено. Тоя народ много е свикнал да търпи, ама в един момент неминуемо му кипва - и тогава такива крадливи мишкуняци няма да има къде да се скрият.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Това обяснявам - всеки може да ти напише имената на някакво листче и да те подпише... ти ходи доказвай, че това не е твоят почерк и не е твоят подпис - според "правосъдието" ти по презумпция си виновен и длъжник. Никой не се интересува също, че "кредиторът" ти, дето ти е "дал на заем" 50-60 Б е социално слаб "ром", живеещ на помощи в незаконен коптор и на всичко отгоре заявява, че никога не те е виждал.

                                "Кредиторът" не знае нищо, "длъжникът" не знае нищо - ЧСИ-то не му пука, щото крадецът е той.
                                Дали АК 47 е приложим цяр в случая, как мислиш?

                                Коментар

                                Working...
                                X