IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Day Trading от България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Само да не се окаже че колегата мисли за стоки, пък то да е stocks - иначе си има CFD за тази работа и малко повечко единици ще купи
    Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Не бери грижа. Сметкара и банкара автоматично смятат. Ти какви евтини стоки искаш да търгуваш??? Имам болтове и гайки по 30 стинки парчето.
      Ако са коларски - 6/80 или 6/100, мога да купя 100 бр....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от boris777 Разгледай мнение
        Здравейте, имам много въпроси относно дейтрейдинга. Нямам опит и искам да разбера какво трябва да направя за да започна.
        Кои платформи за търговия да ползвам?
        Трябва ли да си откривам нова по-специална банкова сметка, чрез която ще мога да купувам и продавам?
        Ако търгувам със стоки които са в долари, трябва ли да си обърна левовете в сметкара или банкара автоматично пресмята?
        Искам да търгувам с по-евтини стоки. Имам заделени 1800 лева.
        1,8к ги вкарай в само обучение - разбира се може да вкараш 1,8к и да ги загубиш и пак ще научиш нещо
        Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от boris777 Разгледай мнение
          Здравейте, имам много въпроси относно дейтрейдинга. Нямам опит и искам да разбера какво трябва да направя за да започна.
          Кои платформи за търговия да ползвам?
          Трябва ли да си откривам нова по-специална банкова сметка, чрез която ще мога да купувам и продавам?
          Ако търгувам със стоки които са в долари, трябва ли да си обърна левовете в сметкара или банкара автоматично пресмята?
          Искам да търгувам с по-евтини стоки. Имам заделени 1800 лева.
          Не бери грижа. Сметкара и банкара автоматично смятат. Ти какви евтини стоки искаш да търгуваш??? Имам болтове и гайки по 30 стинки парчето.

          Коментар


          • Day Trading от България

            Здравейте, имам много въпроси относно дейтрейдинга. Нямам опит и искам да разбера какво трябва да направя за да започна.
            Кои платформи за търговия да ползвам?
            Трябва ли да си откривам нова по-специална банкова сметка, чрез която ще мога да купувам и продавам?
            Ако търгувам със стоки които са в долари, трябва ли да си обърна левовете в сметкара или банкара автоматично пресмята?
            Искам да търгувам с по-евтини стоки. Имам заделени 1800 лева.
          Working...
          X