IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Day Trading от България

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от boris777 Разгледай мнение
    Искам да практикувам дейтрейдинг s penny stocks.
    Идеално, БФБ е твоят избор
    Само си купи от всички по 1 акция, инак ще ти е скучно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Мамин сладък

      как беше - "... и балъци за милиони"
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от yordantrade Разгледай мнение
        .......

        Когато започнах не се бях занимавал с акции никога през живота си, но днес направих 35% за около 2 часа.

        1800 са достатъчни като стартов капитал, аз в момента в акаунта имам съвсем малко, защото всичко съм го дал за обучение (малко над 10к долара съм инвестирал в двд-та и уроци). Като сега си търся някоя хубава книга за графики.
        .....
        вероятно поемаш много голям риск спрямо капитала, който имаш - питай ги тия с обученията да ти върнат парите обратно
        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

        Коментар


        • Първоначално изпратено от yordantrade Разгледай мнение
          Аз се записах на курсовете на Тим Сайкс и Нейт от Инвесторс Ънъргроунд, като бонус получавам и на Тим Гританни.
          Годишния курс на Тим Сайкс е доста скъп, но получаваш достъп до чат стая само за студенти, по 3-4 кратки видео урока всеки ден, плюс 2-3 двучасови семинара всяка седмица. Обаче неговите двд-та са изключително скучни, повече от 1 час не мога да го слушам без да заспя, много по-доволен съм от Нейт и Гританни. Почти 2 месеца уча и много рядко търгувам все още, избирам си точната стратегия, която ми допада на мен.

          Когато започнах не се бях занимавал с акции никога през живота си, но днес направих 35% за около 2 часа.

          1800 са достатъчни като стартов капитал, аз в момента в акаунта имам съвсем малко, защото всичко съм го дал за обучение (малко над 10к долара съм инвестирал в двд-та и уроци). Като сега си търся някоя хубава книга за графики.

          Аз бих започнал с двд-тата на Нейт и Гританни само, бих прескочил Сайкс за начало, но трябва да спомена, че неговите уебинари са от 4-ма различни трейдъра и от всеки научаваш нещо ново и различно, но цялата програма е изключително скъпа. Та, ако започвах сега, бих дал 3к за Нейт и Гританни и 7к стартов капитал.
          Мамин сладък

          Коментар


          • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
            Ясно ... давам ти безплатен съвет или вкарай няколко бона да се научиш на това, което искаш, има качествени курсове, или ги дай за благотворителност защото вероятността да загубиш капитала клони към 100% - затова ги дай за някоя кауза.

            Аз се записах на курсовете на Тим Сайкс и Нейт от Инвесторс Ънъргроунд, като бонус получавам и на Тим Гританни.
            Годишния курс на Тим Сайкс е доста скъп, но получаваш достъп до чат стая само за студенти, по 3-4 кратки видео урока всеки ден, плюс 2-3 двучасови семинара всяка седмица. Обаче неговите двд-та са изключително скучни, повече от 1 час не мога да го слушам без да заспя, много по-доволен съм от Нейт и Гританни. Почти 2 месеца уча и много рядко търгувам все още, избирам си точната стратегия, която ми допада на мен.

            Когато започнах не се бях занимавал с акции никога през живота си, но днес направих 35% за около 2 часа.

            1800 са достатъчни като стартов капитал, аз в момента в акаунта имам съвсем малко, защото всичко съм го дал за обучение (малко над 10к долара съм инвестирал в двд-та и уроци). Като сега си търся някоя хубава книга за графики.

            Аз бих започнал с двд-тата на Нейт и Гританни само, бих прескочил Сайкс за начало, но трябва да спомена, че неговите уебинари са от 4-ма различни трейдъра и от всеки научаваш нещо ново и различно, но цялата програма е изключително скъпа. Та, ако започвах сега, бих дал 3к за Нейт и Гританни и 7к стартов капитал.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от boris777 Разгледай мнение
              Заради Тим Сайкс, да.
              Ясно ... давам ти безплатен съвет или вкарай няколко бона да се научиш на това, което искаш, има качествени курсове, или ги дай за благотворителност защото вероятността да загубиш капитала клони към 100% - затова ги дай за някоя кауза.
              Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                Щом бъркаш наименованията, директно почвай с обучение - а дей трейдинг не е само с акции за стинки, почти всички ливкидни фин. инструменти може да ги трейдваш или ти заради Тим Сайкс искаш стинковите акции?
                Заради Тим Сайкс, да.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от boris777 Разгледай мнение
                  Да, имам предвид stocks. Penny stocks специално.
                  Щом бъркаш наименованията, директно почвай с обучение - а дей трейдинг не е само с акции за стинки, почти всички ливкидни фин. инструменти може да ги трейдваш или ти заради Тим Сайкс искаш стинковите акции?
                  Мнението не е препоръка за ПП на ЦК!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от boris777 Разгледай мнение
                    Да, имам предвид stocks. Penny stocks специално.
                    С 1800 лева няма как да търгуваш penny stocks. През CFD никой няма да си играе да ти предложи penny stocks, а за нормален достъп до чуждите борси е безсмислено да участваш с такава малка сума.

                    Коментар


                    • ако нямаш пари и смяташ, че си добър може да се пробваш с фирма за proprietary trading с тези например
                      https://www.topsteptrader.com/
                      може да придобиеш представа за нещата и ще се разделиш с 200 - 300 $
                      “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        Борис, сега след като се бъзикахме доста на твой гръб, за което се извинявам, можеш да кажеш какво точно искаш.

                        Какъв дейтрейдинг искаш да практикуваш?
                        Ако е за щатски акции - не става. Има законово изискване за минимум 25000 долара.
                        Ако е за стоки - марджин акаунт.... Трудна работа с 1800 лева.
                        С 1800 можеш да джиткаш някакви CFD и форекс.
                        Хващаш първия бъкет и си готов.
                        Искам да практикувам дейтрейдинг s penny stocks.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                          Само да не се окаже че колегата мисли за стоки, пък то да е stocks - иначе си има CFD за тази работа и малко повечко единици ще купи
                          Да, имам предвид stocks. Penny stocks специално.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Борис, сега след като се бъзикахме доста на твой гръб, за което се извинявам, можеш да кажеш какво точно искаш.

                            Какъв дейтрейдинг искаш да практикуваш?
                            Ако е за щатски акции - не става. Има законово изискване за минимум 25000 долара.
                            Ако е за стоки - марджин акаунт.... Трудна работа с 1800 лева.
                            С 1800 можеш да джиткаш някакви CFD и форекс.
                            Хващаш първия бъкет и си готов.
                            A day trading ot Pakistan ?

                            Коментар


                            • Борис, сега след като се бъзикахме доста на твой гръб, за което се извинявам, можеш да кажеш какво точно искаш.

                              Какъв дейтрейдинг искаш да практикуваш?
                              Ако е за щатски акции - не става. Има законово изискване за минимум 25000 долара.
                              Ако е за стоки - марджин акаунт.... Трудна работа с 1800 лева.
                              С 1800 можеш да джиткаш някакви CFD и форекс.
                              Хващаш първия бъкет и си готов.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от needtoknowmore Разгледай мнение
                                Само да не се окаже че колегата мисли за стоки, пък то да е stocks - иначе си има CFD за тази работа и малко повечко единици ще купи
                                Само да не го набара Комисията по сигурността и обмена. SEC

                                Коментар

                                Working...
                                X