IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българинът още работи много ангария (безплатно)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • До автора

    Нещата не са съвсем така, като описаните и причината е в стремежа ни към тарикатлък и далавера, което е индивидуално и като не те устройва прекъсваш контакта или спираш да ползваш услугата на съответния човек ( не важи за роднините, от тях отърване няма). Всъщото време забравяш, че връзки и препоръки има навсякъде по света, нищо не казваш и за доброволчеството, наченки на което има и у нас.
    ОТ ЧОВЕКА СИ ЗАВИСИ!

    Коментар


    • Нека да работи бе, яжте му главата, какъв ви е проблема който може работи който не може гони михаля

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
        ...Не знам как да ти се отблагодаря ,за това,което направи за мен!!!...
        Как се връзват обувки на началника - https://www.youtube.com/watch?v=1h3oDCXCogM
        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
          Голяма разлика между България и Англия (и другите бели страни) е, че там сиренето е с пари, тоест пирон да ти забие съседа или да ти даде съвет, трябва да си платиш... Тук огромен кръг от неща не се плащат директно. Разчита се на слава и най-вече на бъдещо изравняване тип танту за кукуриго. Масово се разчита "ние сме роднини, затова си ми длъжен". Но изравняването танту за кукуриго, тоест, че някога ще върнеш услугата реципрочно е трудно и често и двете страни са недоволни, едната недоволна, а другата гузна.

          Рано или късно играта свършва и и двамата губят, защото отношенията им спират. Даващата страна спира да дава и получаващата трябва да търси нов балък, а такъв често няма... Защото нямат изчистени отношения, а манджа с грозде.

          цялото постингче е тук
          http://zaparite.blogspot.bg/2015/10/blog-post_15.html

          Къде е границата според вас, между платеното и безплатното и кой вариант ви привлича повече, милата родна картинка или западният?
          1.Безплатен обяд няма!!!
          2.Не знам как да ти се отблагодаря ,за това,което направи за мен!!!Ааа,откакто финикийците измислиха ония работи ,няма проблем!!!
          3.Естествено,че пито-платено е най-добре!!!Иначе,в повечето случаи се създават конфузни ситуации!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
            така е, но е
            се чудя, коя система е по-добра, тяхната или нашата?
            Не виждам никаква разлика в системите - на запад също е пълно с желаещи за безплатен съвет от приятел адвокат или доктор, безплатна поправка от приятел компютърджия и други в тоя дух. Идеята на публикацията ми се струва силно абсурдна.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Ти тия приказки ги заеби! Аз не мога да искам пари от човек дето сме приятели от деца понеже съм му свършил някаква работа. Сигурен съм, че и той няма да вземе от мен. Има хора на които няма как да вземеш пари
              така е, но е
              се чудя, коя система е по-добра, тяхната или нашата?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                Голяма разлика между България и Англия (и другите бели страни) е, че там сиренето е с пари, тоест пирон да ти забие съседа или да ти даде съвет, трябва да си платиш... Тук огромен кръг от неща не се плащат директно. Разчита се на слава и най-вече на бъдещо изравняване тип танту за кукуриго. Масово се разчита "ние сме роднини, затова си ми длъжен". Но изравняването танту за кукуриго, тоест, че някога ще върнеш услугата реципрочно е трудно и често и двете страни са недоволни, едната недоволна, а другата гузна.

                Рано или късно играта свършва и и двамата губят, защото отношенията им спират. Даващата страна спира да дава и получаващата трябва да търси нов балък, а такъв често няма... Защото нямат изчистени отношения, а манджа с грозде.

                цялото постингче е тук
                http://zaparite.blogspot.bg/2015/10/blog-post_15.html

                Къде е границата според вас, между платеното и безплатното и кой вариант ви привлича повече, милата родна картинка или западният?
                Ти тия приказки ги заеби! Аз не мога да искам пари от човек дето сме приятели от деца понеже съм му свършил някаква работа. Сигурен съм, че и той няма да вземе от мен. Има хора на които няма как да вземеш пари

                Коментар


                • Българинът още работи много ангария (безплатно)

                  Голяма разлика между България и Англия (и другите бели страни) е, че там сиренето е с пари, тоест пирон да ти забие съседа или да ти даде съвет, трябва да си платиш... Тук огромен кръг от неща не се плащат директно. Разчита се на слава и най-вече на бъдещо изравняване тип танту за кукуриго. Масово се разчита "ние сме роднини, затова си ми длъжен". Но изравняването танту за кукуриго, тоест, че някога ще върнеш услугата реципрочно е трудно и често и двете страни са недоволни, едната недоволна, а другата гузна.

                  Рано или късно играта свършва и и двамата губят, защото отношенията им спират. Даващата страна спира да дава и получаващата трябва да търси нов балък, а такъв често няма... Защото нямат изчистени отношения, а манджа с грозде.

                  цялото постингче е тук
                  http://zaparite.blogspot.bg/2015/10/blog-post_15.html

                  Къде е границата според вас, между платеното и безплатното и кой вариант ви привлича повече, милата родна картинка или западният?
                Working...
                X