IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търгуване с ЕТФ

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Благодаря.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от checho Разгледай мнение
      Здравейте,

      интересувам се от търговия с ЕТФ, насочил съм се към SPY. Имам следното питане, ако отново дойде криза и примерно имам стоп като изгубя 10% от парите си, да продаде автоматично, дали това ще е изпълнимо, защото в един такъв момент, може би всички ще искат да продават и няма да има кой да купува. Може ли да се изпадне в подобна ситуация?
      Споко, ще ти се изпълни ордера. Винаги има насрещна страна. Вече нивата, на които ще се изпълни е друг въпрос

      Коментар


      • ще си сложиш стоп маркет, а не стоп лимит и ще излезеш все някъде
        “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

        Коментар


        • Първоначално изпратено от checho Разгледай мнение
          Здравейте,

          интересувам се от търговия с ЕТФ, насочил съм се към SPY. Имам следното питане, ако отново дойде криза и примерно имам стоп като изгубя 10% от парите си, да продаде автоматично, дали това ще е изпълнимо, защото в един такъв момент, може би всички ще искат да продават и няма да има кой да купува. Може ли да се изпадне в подобна ситуация?
          Стоп поръяката би трябвало да се изпълни от брокера ако е коректен, ако няма някакви допълнителни условия в договора относно стоп поръчките и ако има достатъчно ликвидност. Вие сте се насочили към един от най търгуваните индекси, така че не би трябвало да има проблем с изпълнението на поръчките.

          Коментар


          • Търгуване с ЕТФ

            Здравейте,

            интересувам се от търговия с ЕТФ, насочил съм се към SPY. Имам следното питане, ако отново дойде криза и примерно имам стоп като изгубя 10% от парите си, да продаде автоматично, дали това ще е изпълнимо, защото в един такъв момент, може би всички ще искат да продават и няма да има кой да купува. Може ли да се изпадне в подобна ситуация?
          Working...
          X