IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интервюта с активни участници във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
    http://www.nzz.ch/finanzen/fonds/jap...onds-ld.113218

    идеята ми е за БГ пенсионна система. Всеки да си направи изводите

    И за къв ги пускаш тез статии на немски? Кой да ги чете: пандата или императора?

    Коментар


    • Интервюто умряла работа, но торанга изглежда готин пич. Аalles Gute und viel Erfolg. Vietnam nur als 3% Beimischung (anfällig für external Schocks, da der Markt sehr rudimentär)

      Коментар


      • казвам ти дъще, сещай се снахо ...

        http://www.nzz.ch/finanzen/fonds/jap...onds-ld.113218

        идеята ми е за БГ пенсионна система. Всеки да си направи изводите

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
          . Торанага е много готин тип. Има какво да се научи от него.
          Поласкан съм!! Мерси за добрите думи!!!

          Похвала за добрите разсъждения на срещата - NEOH ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
            Прав си , извинявай, че не си стоя там, ама се почудих , че може да има успешен пътешественик
            Аз се чудя как е възможно заседнал и тесногръд човек да е успял. Срещата с нови хора, места и култури е обогатяваща духовно, което неизбежно ще прерастне в материално. Само духовно нисшите се страхуват от различното.
            Малко и по темата. Торанага е много готин тип. Има какво да се научи от него.

            Коментар


            • леле торанага - твоето интервю събра повече хейтъри и от моето

              бтв кои български и чуждестранни компании държиш? още ли имаш хидропневмотехника?

              тази виетнамската авиолиния иначе отдавна я следя

              бих записал ипо-то
              http://www.cnbc.com/2016/05/24/nguye...n-5-years.html

              и бтв те са създадени от жена, първата виетнамка милиардер
              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Муахаха - ти съвсем пощуря. що не си стоиш в темата за недвижимите имоти. Пък може и да продадеш някой на Пирамид - де да знам може пък от платено тролство и да се изкарват пари - ама аз лично се съмнявам
                Прав си , извинявай, че не си стоя там, ама се почудих , че може да има успешен пътешественик

                Коментар


                • любимите черги...

                  Attached Files

                  Коментар


                  • Аз даже не знам на кого говоря

                    Ама явно балъчонките са много щом си представят, че света зависи от тях!
                    Всяка друга инвестиция освен НИ е смешна, ама това чергарите не могат го разберат просто щото са чергари. Заради точно този факт поколения инвеститори в НИ печелят. Знаят и усещат,че номадите са просто наематели на техните НИ, които се сменят като носни кърпички.

                    Коментар


                    • направо уби рибата !!!

                      Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
                      Не се напъвай толкова да докажеш колко си успешен, знам какво е да си нещастен.
                      без коментар

                      Коментар


                      • мерси много за доброто настроение

                        "Ех, тая параноя. Добре, че си имам имоти и те поскъпват, иначе и аз щях да съм в това незавидно положение. "

                        Цитатът е твой..

                        А какво би станало с твоите имоти ако има заметресение в БГ или гражданска война или пък ЕО се разпадне ??? Мислил ли си ???

                        Лично аз съм на 3 континента инвестиран и продължавам да търся възможности.

                        Аз като чергарче, не бих се чувствал конфортно само с недвижими

                        Въобще не ми е в характера да се фукам. Близо 15 години карам коли за по 1.000.- € и се чувствам доста щастлив - ако това имаш предвид..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Babbitt
                          Предвид известните участници във форума от преди 2-3 гоидини. Пълни измекяри!
                          Що не взехте от Пирамид или други направили пари, а от пътешественици -чергари?
                          Ама така е, като инициативата е от субект като Мариан, номад по душа!
                          Муахаха - ти съвсем пощуря. що не си стоиш в темата за недвижимите имоти. Пък може и да продадеш някой на Пирамид - де да знам може пък от платено тролство и да се изкарват пари - ама аз лично се съмнявам

                          Коментар


                          • Не мога да разбера кретените които пътешестват!

                            Имам колега, който има 300х. лева на влог, а не иска да напуска кв.Симеоново по никакъв повод, докато жена му и децата му скитат по Гърция.
                            Аз също предпочитам да купя реален актив , отколкото света да види дзвер. Старите хора са го казали перфектно, че "камъкът си тежи на мястото". Перцетата са смешни, това е. Бълъци и комплексари, какво ще видят повече от собствения си вмирисан ..й

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
                              Не се напъвай толкова да докажеш колко си успешен, знам какво е да си нещастен. Баба ми не напусна кашониерата 87. и беше най-щастливата жена на света.

                              Коментар


                              • аз и един чергар...

                                Attached Files

                                Коментар

                                Working...
                                X