IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Магистърски програми в чужбина

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lendi Разгледай мнение
    имам приятел в Дания, страшно доволен е. има доста българи там
    Швеция също е много добро място .Интеграл > http://www.integral.bg/ е най -добрата фирма посредник .
    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Martingale Разгледай мнение
      Кво сте тръгнали да учите особено ако идвате от провинцята. То не може всички да са финансисти. Овчари трябват. Как се търси тук в европа офчо. Там е бизнеса.
      Вие пък в СофияТА големи експерти по обществените въпроси. На вас се е паднало да ръководите живота на всички българи от други градове
      Мнението изразява лична позиция, не е препоръка или съвет.

      Коментар


      • Кво сте тръгнали да учите особено ако идвате от провинцята. То не може всички да са финансисти. Овчари трябват. Как се търси тук в европа офчо. Там е бизнеса.

        Коментар


        • имам приятел в Дания, страшно доволен е. има доста българи там

          Първоначално изпратено от Simps Разгледай мнение
          Да, лично препоръчвам Скандинавските страни.


          Любимата ми техника:
          Хладилник Либхер - моята история
          Либхер хладилници от Швейцария
          Хладилници Либхер - оферта в Emag
          Хладилници Либхер на старо
          Last edited by lendi; 14.09.2015, 22:52.

          Коментар


          • Да, лично препоръчвам Скандинавските страни.

            Коментар


            • съвсем наскоро се проведоха наистина ползотворни образователни изложения за всичики образователни степени.

              Коментар


              • има и изложения за тази работа.

                Коментар


                • или направо опитай с някоя посредническа агенция, занимаваща се с това.

                  Коментар


                  • В Азия и щатите е много скъпо. Пробвай някоя европейска програма, която има партньорство с университети от страните които те интересуват. Малко заобиколно е, но пък доста по-евтино.

                    Например това:
                    Applied Economics and Finance

                    Програмата е двугодишна. Таксата е нула. Ако изкараш първата година с много добър (отличен) успех ти дават възможност през втората да учиш (вкл. и защита на магистърска теза) в Βelk College of Business, UNC Charlotte, USA.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от lookff Разгледай мнение
                      Конкретизирай какво точно те интересува - икономика или финанси. Двете сфери са доста различни и в общия случай има различни изисквания към кандидатите. Таксата е само една от пречките (даже не най-голямата).
                      Аз съм се ориентирал, че и двете ме устройват и двете ми харесват и са ми интересни. В момента завършвам 4та година съм средният ми успех е около 5,50. За момента вариантите са ми Австрия, Германия, Холандия, но бих предпочел някъде както ви казах в Азия или Америка. Ще се поинтересувам, ще питам в посолствата им, май не уцелих в случая форума.
                      Last edited by X_Y; 14.11.2012, 14:35. Причина: Обида

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Polski Разгледай мнение
                        Здравейте,

                        В момента търся магистърска програма в чужбина! Специалностите към които съм се насочил са в сферата на икономиката и финансите. Много ми се иска да замина някъде за Китай/Сингапур/ЮСА (колкото се може по-далеч и там да си остана), но за съжаление нямам 50 000 - 100 000 за да я финансирам. Знаете ли някакви варианти за евтини магистърски програми извън Бг и по възможност извън Европа?

                        Поздрави
                        Конкретизирай какво точно те интересува - икономика или финанси. Двете сфери са доста различни и в общия случай има различни изисквания към кандидатите. Таксата е само една от пречките (даже не най-голямата).

                        Коментар


                        • Магистърски програми в чужбина

                          Здравейте,

                          В момента търся магистърска програма в чужбина! Специалностите към които съм се насочил са в сферата на икономиката и финансите. Много ми се иска да замина някъде за Китай/Сингапур/ЮСА (колкото се може по-далеч и там да си остана), но за съжаление нямам 50 000 - 100 000 за да я финансирам. Знаете ли някакви варианти за евтини магистърски програми извън Бг и по възможност извън Европа?

                          Поздрави
                        Working...
                        X