IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Коя платформа е подходяща?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Aз съм на трейдър.бг и съм доволен!
    Има си всичко,само да знаеш какво правиш!
    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

    Коментар


    • Ами да и аз това си мислех, че е по-добре да започнеш на дребно и ако можеш да печелиш докато се учиш - още по-добре. Щото ако си продам къщата и сложа парите на пазара до месец ще трябва и въжето да си сложа.. За това и си зададох тук въпроса, понеже има хора които разбират и могат да дадат съвет, а то малко стана "питах батковците, щото не разбирам и станах за бъзик... щото не разбирам"

      Все тая, як виц между другото.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от greedforsuccess Разгледай мнение
        Че ти ако искаш да търгуваш акции трябва да имаш минимум 25К в долари.
        Ти може да имаш и 25 милиона в долари , и пак да загубиш всичко ,било то на акции или валути ..... И да имаш много пари пак трябва да започнеш да играеш с малко , докато се научиш и станеш уверен в себе си , това е закон !!!! Няма такъв който да е тръгнал на " юруш " и да е изкарал пари . А този "съвет " че или ти трябват много пари или не започвай , е една голяма глупост !

        Коментар


        • Грииди, това бе добре. Що не го пейстнеш в "Хумор и развлечение". Знаеш за къде говоря.
          http://georgipiskov.blogspot.com

          Коментар


          • Първоначално изпратено от daredevll Разгледай мнение
            Здравейте, нов съм тук и съм сигурен, че има и други такива теми, но не намерих конкретно по въпроса. Та значи преди години се бях зарибил по търговията "just for fun" и използвах платформата MetaTrader4. Сега имам свободно време и мисля да инвестирам някаква малка сума като за начало (щото не ми се губи много а и щото нямам много) и се чудех коя платформа ще ми е "клечка за дупето". Не знам кои до колко са надеждни запознат съм с MT4 но само в Демо-вариант, гледам че тук се препоръчва и Benchmark Trader за която нямам никаква представа. Та чудех се, ако може да ме насочите за предимства и недостатъци. Аз мисля да пробвам по малко от всичко докато се понауча по-примамливи ми се струват акции на компании както и търговия със суровини и стоки. До колкото си спомням MT4 беше доста ограничен от към акции и стоки навремето и беше главно ориентиран към валутна търговия.

            Какво бихте ми препоръчали като за начинаещ?
            Първо си отговори на подчертаното, за къде си тръгнал като нямаш пари
            Това прилича също на вица

            Българин отива във Франция,и посещава публичен дом.
            Влиза и казва:
            -Значи,аз искам нещо хубаво,нещо...
            Прекъснал го сутеньора и му казал:
            -Няма какво да ми искаш,давай 50 долара и чети на вратите какво пише и избирай.
            -А,добре-отвърнал българина,и почнал да избира.
            Чете на пътвата врата:"За мъже с много големи курове"-ха,тия тука са кофи,ше им е*а майката,и продължава нататък. "За мъже с по-малки" "За мъже с още по-малки" "За мъже с още по-малки" А я да видим мое пък да има ептем малки "За мъже с малки пишлета"-аааа,те тука са цепеняците,отваря вратата и се намира на улицата,объща се и чете- БЕЗ К*Р КЪДЕ СИ ТРЪГНАЛ



            Щом нямаш пари зареждаш една сметка при роден бъкет и тва е, какво има да го мислиш ?
            Ти за акции. Че ти ако искаш да търгуваш акции трябва да имаш минимум 25К в долари.
            Тhere is no good direction to trade, short or long; there is only the money-making way to trade.

            Коментар


            • Коя платформа е подходяща?

              Здравейте, нов съм тук и съм сигурен, че има и други такива теми, но не намерих конкретно по въпроса. Та значи преди години се бях зарибил по търговията "just for fun" и използвах платформата MetaTrader4. Сега имам свободно време и мисля да инвестирам някаква малка сума като за начало (щото не ми се губи много а и щото нямам много) и се чудех коя платформа ще ми е "клечка за дупето". Не знам кои до колко са надеждни запознат съм с MT4 но само в Демо-вариант, гледам че тук се препоръчва и Benchmark Trader за която нямам никаква представа. Та чудех се, ако може да ме насочите за предимства и недостатъци. Аз мисля да пробвам по малко от всичко докато се понауча по-примамливи ми се струват акции на компании както и търговия със суровини и стоки. До колкото си спомням MT4 беше доста ограничен от към акции и стоки навремето и беше главно ориентиран към валутна търговия.

              Какво бихте ми препоръчали като за начинаещ?
            Working...
            X