IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Управление на портфейла" на Пламен Пътев

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
    Хахаха че то нали някой обира парите.
    Много пъти съм ти казвал че ти си от обраните.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Да да ама не пак не позна.Целта на това е да им оберат парите.Ти си вярвай колкото си искаш в небивалици
      Хахаха че то нали някой обира парите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ravnovеsie Разгледай мнение
        Цялото учене на финанси, на всякъде по света има една единствена цел. Да научи занимаващите се да не правят глупости и да не губят пари по супер балъшки начин. Никой, никъде не може да научи никой как да печели.

        За голямо съжаление дори и тази доста неамбициозна цел се оказва доста трудно постижение за доста хора, които много са учили много финанси, а някой и са преподавали
        Да да ама не пак не позна.Целта на това е да им оберат парите.Ти си вярвай колкото си искаш в небивалици

        Коментар


        • Цялото учене на финанси, на всякъде по света има една единствена цел. Да научи занимаващите се да не правят глупости и да не губят пари по супер балъшки начин. Никой, никъде не може да научи никой как да печели.

          За голямо съжаление дори и тази доста неамбициозна цел се оказва доста трудно постижение за доста хора, които много са учили много финанси, а някой и са преподавали

          Коментар


          • Първоначално изпратено от atb Разгледай мнение
            Хахахаххахаха, това беше добро значи, ти ако идеш в "Академията" и кажеш, че са се издънили, там зомбираните ще ти кажат, че доцентът е един от най-уважаваните в Европа и изнася лекции и бла бла... учебникът може да ти помогне първите странички, да схванеш идеята. после идат хиляда теории и формули. прилагал съм няколко от идеите и... нищо общо с реалността. няма на света все още модел, дето на базата исторически данни да ти даде отговор за бъдещето. както и няма модел, който до такава степен да ти имунизира портфейла, че да не губиш. 2000стр., като отсееш ненужното се събират 300 полезни. на времето нов беше 80лв, сега не знам колко е.
            +1

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bizneslady
              az si go porachah :}}} kakvo vi e mnenieto za nego i kakva e razlikata mejdu izdaniqta
              Разликата е хиляда страници повече и доста правописни (в т.ч. във формулите) грешки. За издание на български не знам дали ще намериш по-добро. И Ivetka може да потвърди.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Пътев е поредното доказателство, че само с теория не става- трябва и много практика
                Анатема! в градът на икономическата мисъл, до сега да са те запалили на клада с учебници от УНСС

                относно литературата... с английския как си?

                Коментар


                • Пътев е поредното доказателство, че само с теория не става- трябва и много практика

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Pacho Разгледай мнение
                    ми що , щото например имаше едно време СтандартИнвестмънтс..... па ся май го няма ..... нещо такова
                    Хахахаххахаха, това беше добро значи, ти ако идеш в "Академията" и кажеш, че са се издънили, там зомбираните ще ти кажат, че доцентът е един от най-уважаваните в Европа и изнася лекции и бла бла... учебникът може да ти помогне първите странички, да схванеш идеята. после идат хиляда теории и формули. прилагал съм няколко от идеите и... нищо общо с реалността. няма на света все още модел, дето на базата исторически данни да ти даде отговор за бъдещето. както и няма модел, който до такава степен да ти имунизира портфейла, че да не губиш. 2000стр., като отсееш ненужното се събират 300 полезни. на времето нов беше 80лв, сега не знам колко е.
                    Last edited by atb; 30.09.2014, 09:13.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bizneslady Разгледай мнение
                      защо да го продаде на вторична хартия
                      ми що , щото например имаше едно време СтандартИнвестмънтс..... па ся май го няма ..... нещо такова

                      Коментар


                      • Като се замисля мисля че имам първото му издание някъде из библиотеката си ......от 1995 или 1996 по спомен
                        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          Не нямам скайп и фейсбук нямам.Пиши на лични какво те интересува.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bizneslady Разгледай мнение
                            имате ли скайп на който да ви пиша
                            Не нямам скайп и фейсбук нямам.Пиши на лични какво те интересува.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
                              По-добре го предай за вторична хартия
                              защо да го продаде на вторична хартия

                              Коментар


                              • имате ли скайп на който да ви пиша

                                Коментар

                                Working...
                                X