IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искате ли да си купите жилище в столицата?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
    Лорде, за Модеребов нямам мнение, но за Равновесие не е сериозно да говориш така!
    И аз не съм съгласен с някои от вижданията му, но със сигурност е в топ 5% на форума по компетентност! Ако гонят хора като него, тук ще останат само отайки.................
    Е не ме разсмивай.Равновестние се хвали във форума и смята пишещите тук за малоумници.Който иска да му вярва.Аз не му вярвам и дума.Тоя човек е от ония които теглиха кредити и си продадоха апартаментите за да си купуват акции преди кризата.Акциите в момвнта са най голямата измама и балон.До година година и половина балона ще се пукне и всичко ще се сгромоляса.Щатите и Западна Европа са фалирали и задлъжняли до безумни нива.Запомни хубаво какво съм ти написал след време ще си говорим пак.Ако не ми вярваш отвори форума назад и виж какво съм писал за имотите и как такива тарикати като него ми се смееха и ми викаха неудачник и лузър.Никовете им отдавна изчезнаха.Равновестния в най добрия случай е на заплатка в някой пенсионенен фонд и губи парите на други хора.Ток собствени отдавна няма

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
      Лорде, за Модеребов нямам мнение, но за Равновесие не е сериозно да говориш така!
      И аз не съм съгласен с някои от вижданията му, но със сигурност е в топ 5% на форума по компетентност! Ако гонят хора като него, тук ще останат само отайки.................
      че ти ако знаеш какви хора си заминаха заради дървени философствания от типа равновесни тънки манипулацийки... и то без да има модератори .. бедна ти е фантазията. Значи грубо казано отличник по литература не може да е отличник по математика. По причина, че "позорно" е просто за истински математикът, да е отличник-литератор и да губи концентрация от много приказки . Това което се случва на борсата е извън кръжока по художествена самодейност все пак !!!
      Last edited by precakanoto; 13.05.2014, 01:49.
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Лорде, за Модеребов нямам мнение, но за Равновесие не е сериозно да говориш така!
        И аз не съм съгласен с някои от вижданията му, но със сигурност е в топ 5% на форума по компетентност! Ако гонят хора като него, тук ще останат само отайки.................
        Хах, ти му викаш на телето че източниците му са препечатани статии - то ти говори за АНИ статистика дето я няма в мнението му.

        Те утайките са останали и пищят за модерасти, щото не могат да намерят аргументи.
        Равновеско може да си го баннете по всяко време щом ви влече - и без това ще си останат пак едни влечуги в темите да пишат бози на нивото на Тиквестора.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          Лорде, за Модеребов нямам мнение, но за Равновесие не е сериозно да говориш така!
          И аз не съм съгласен с някои от вижданията му, но със сигурност е в топ 5% на форума по компетентност! Ако гонят хора като него, тук ще останат само отайки.................
          Имат еднакъв стил на писане просто. Иначе Равновесието може да е компетентен по някои въпроси, но е доста пристрастен по други, като политическите теми. Аз от чуждестранни акции не разбирам, но от политика определено съм в час затова така мисля. Поздрави!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31
            Не, че ти се обидих на обръщението "овчи", но все пак нека модераторите си свършат работата, щото модеребов и равновесие имат абсолютно еднакъв стил на писане-спамаджийски
            Лорде, за Модеребов нямам мнение, но за Равновесие не е сериозно да говориш така!
            И аз не съм съгласен с някои от вижданията му, но със сигурност е в топ 5% на форума по компетентност! Ако гонят хора като него, тук ще останат само отайки.................
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              Всички АНИ-та ползват данни от агенцията по вписванията бе "умник"!
              статията която ти си цитирал не използва никакви официални данни а лежи на друга статия в руско коафьорско списание....
              Last edited by X_Y; 13.05.2014, 10:35.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от moderebov Разгледай мнение
                Тази "новина" както и "фактите" са реално статия. Писана някъде, цитирана другаде - достоверност НУЛА.
                Всички АНИ-та ползват данни от агенцията по вписванията бе "умник"!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                  Ти пък отде изпълзя да спориш с фактите

                  http://www.vsekiden.com/127231

                  И ТАЗИ НОВИНА Е ОТ 2012г. СЕГА СЪС СТО ХИЛЯДИ ПОВЕЧЕ
                  Тази "новина" както и "фактите" са реално статия. Писана някъде, цитирана другаде - достоверност НУЛА.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от moderebov Разгледай мнение
                    Пак глупости на търкалета, по БГ черноморие толкова е сигурно ЦЕЛИЯ сграден фонд
                    Ти пък отде изпълзя да спориш с фактите

                    http://www.vsekiden.com/127231

                    И ТАЗИ НОВИНА Е ОТ 2012г. СЕГА СЪС СТО ХИЛЯДИ ПОВЕЧЕ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                      Интересното е, че в София, цените на жилищата спряха да падат от І тримесечие на 2012г. Сега сме в плато. Въпроса е кога ще почнат ръстове с над 5% на тримесечие?
                      Когато почне ръст на платежоспособното население с това темпо. Т.е. в БГ никога, мангализацията предсттои

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                        Те ръстовете по морето са не защото сме се приобщили към Россия, а защото русские закупиха 400 000 жилища по морето.
                        Пак глупости на търкалета, по БГ черноморие толкова е сигурно ЦЕЛИЯ сграден фонд

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                          @LANDLORD 31
                          Интересното е, че в София, цените на жилищата спряха да падат от І тримесечие на 2012г. Сега сме в плато. Въпроса е кога ще почнат ръстове с над 5% на тримесечие?
                          __________________
                          Служить России!

                          [Рррррррръстовете ще започнат веднага след като се приобщим с Ррррррррусия!
                          Инфлация 5% на тримесечие и 20% годишно - за първата година!
                          След това - повече - докато стигнем отново Жжжжжжжжанвиденовските висини...[/
                          Те ръстовете по морето са не защото сме се приобщили към Россия, а защото русские закупиха 400 000 жилища по морето.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от stivygo Разгледай мнение
                            Приобщим?????
                            @LANDLORD 31
                            Служить России!
                            А как ще служиш на Ррррррусия без да й се приобщиш и подложиш?
                            Само ще й ссссссслужиш - ей така...
                            "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bpst Разгледай мнение
                              @LANDLORD 31
                              Интересното е, че в София, цените на жилищата спряха да падат от І тримесечие на 2012г. Сега сме в плато. Въпроса е кога ще почнат ръстове с над 5% на тримесечие?
                              __________________
                              Служить России!

                              Рррррррръстовете ще започнат веднага след като се приобщим с Ррррррррусия!
                              Инфлация 5% на тримесечие и 20% годишно - за първата година!
                              След това - повече - докато стигнем отново Жжжжжжжжанвиденовските висини...
                              Приобщим?????
                              Дефинирай моля какво значи това!
                              Прадедите ни са се борили да запазят 500 години самоличност и аз уважавам това!
                              Писна ми да се приобщавам
                              към евросъюза
                              към СИВ
                              към НАТО
                              към....
                              резултата е тълпа от тъпанари, които живеят в майка България, а наричат себе си турци, македонци /ооох каква подлост/, цигани, роми и т.н., а само мълцина разпознават в себе си българин!!!
                              ЗАТОВА - никакво приобщаване, Ако някой иска mostly welcome Да прави бизнес с нас и толкоз

                              Коментар


                              • @LANDLORD 31
                                Интересното е, че в София, цените на жилищата спряха да падат от І тримесечие на 2012г. Сега сме в плато. Въпроса е кога ще почнат ръстове с над 5% на тримесечие?
                                __________________
                                Служить России!

                                Рррррррръстовете ще започнат веднага след като се приобщим с Ррррррррусия!
                                Инфлация 5% на тримесечие и 20% годишно - за първата година!
                                След това - повече - докато стигнем отново Жжжжжжжжанвиденовските висини...
                                "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                                Коментар

                                Working...
                                X