IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искате ли да си купите жилище в столицата?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Белла Разгледай мнение
    какво броят и какво не, виждам, надлъгване, губя доверие в брокери и продавачи, ....
    Ама ти... по рисунки и картинки ли се ориентираш и възмущаваш...??? )))))

    Това си е отвсЕкъде "зелено"... я станало..., я не...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

      Ленивецо , много държави за намалят пренаселеността и трафика в столичния град преместват административната столица другаде. В бившата столица остава бизнеса. Та понеже всички виждаме че инфраструктурата в северна България определено не получава същите инвестиции като в южна, е редно държавата да се подтикне в тази посока. Та в тоя ред слагайки столицата в Търново ще наложи всичкото управленец и депутат идвайки на работа да бичи по оня път край Микре дето всяка седмица има катастрофи със смъртни случай.
      Как мислиш за колко време ша оправят пътищата в северна БГ ако им се наложи да бръмчат по тях ежедневно ?
      Не знам дали ще го оправят пъта, ама държавата може се оправи.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

        Де дряновица де
        Търтей.
        Ленивецо , много държави за намалят пренаселеността и трафика в столичния град преместват административната столица другаде. В бившата столица остава бизнеса. Та понеже всички виждаме че инфраструктурата в северна България определено не получава същите инвестиции като в южна, е редно държавата да се подтикне в тази посока. Та в тоя ред слагайки столицата в Търново ще наложи всичкото управленец и депутат идвайки на работа да бичи по оня път край Микре дето всяка седмица има катастрофи със смъртни случай.
        Как мислиш за колко време ша оправят пътищата в северна БГ ако им се наложи да бръмчат по тях ежедневно ?
        Last edited by markov; 22.11.2017, 19:44.
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • какво броят и какво не, виждам, надлъгване, губя доверие в брокери и продавачи, ....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Белла Разгледай мнение
            вижте този имот https://www.homes.bg/as925073 и този https://www.homes.bg/as865137, според мен това са два еднакви имота, но в едната посочват, 7 етажа а на другата 8, защо се получава така?
            7 жилищни етажа вероватно. Или най-горната надстройка не са я броили.

            Коментар


            • вижте този имот https://www.homes.bg/as925073 и този https://www.homes.bg/as865137, според мен това са два еднакви имота, но в едната посочват, 7 етажа а на другата 8, защо се получава така?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Белла Разгледай мнение
                Моля, вижте - https://www.homes.bg/as883716
                ужас, гледам и не вярвам на очите си!!! цена на кв. м. на з/ш! какво се случва, нищо не разбирам!?
                защото апетита идва с яденето... пазара се нагорещява и в момента опипват почвата за рази 'ударчета' - да продадеш нещо на зелено със 150% горница.. ако има кой да го вземе няма лошо.

                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Моля, вижте - https://www.homes.bg/as883716
                  ужас, гледам и не вярвам на очите си!!! цена на кв. м. на з/ш! какво се случва, нищо не разбирам!?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                    щом настояваш , аз по скоро си мисля че баш В.Търново си му е мястото ама....
                    Де дряновица де
                    Търтей.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

                      Къде, там откъдето месеци лъгаха, че не са изпуснали пак радиация ли
                      щом настояваш , аз по скоро си мисля че баш В.Търново си му е мястото ама....
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                        а може би е време административната столица да се премести другаде ........
                        Къде, там откъдето месеци лъгаха, че не са изпуснали пак радиация ли

                        Коментар


                        • Ми не ми аресва бе алекс , отвратителна е ...

                          Коментар


                          • а може би е време административната столица да се премести другаде ........
                            Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                              не се заяждай и издребнявай!
                              много ясно, че нямам предвид гьол или нещо от сорта.
                              първа линия (гледка) винаги е скъпо. това при нормални останали параметри на имота.

                              около софия е това, ако не бяха построили едно време кремиковци да изтровят природата наоколо...там щеше да е доста по-хубав аналог на витошката яка, но с кремиковци всичко приключи за южния склон на стара планина. сега даже да се изчисти вече сичкото тарикат е на северния склон вложило кеша и тепърва трудно ще се местим натам.



                              Да издребнявам ли?
                              Истината е, че в столицата се правят пари. Затова хората се примиряват с недъзите на мръсен пренаселен град с кофти въздух, транспорт и инфраструктура. Ако нямаш удобно метро, 3-4км откарват над половин час в задръстванията в час пик. Целия град станал синьо-зелена зона, но колите не намаляват = приятелския кръг фирми просто правят гуша.
                              София и без Кремиковци е в инверсна зона = винаги мръсния въздух е над града. Да не говорим че е малък и не може да се разширява, над 150 хил души вече са прекалено много (а в момента са 2млн и горница реално). Скотобойна, разболява хората - това ако е заяждане, здраве!

                              И за капак хората се опитват да закрепостят и децата си там. Ами не ги разбирам, честно - но българина е доказан мазохист с безгранично търпение и мерак да се навежда...

                              ПП: недей рева за склоновете - както не се чисти снегът, пак ще изпищите след някои друг ден. Най-силно пискат точно гъзарите по склоновете...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                                Е, покрай автогарата и сега минават, но доколкото разбирам целта е Тинтява да влезе в Самоков на юг от метрото. Не знам дали ще може същото на запад от Психиатрията където Тинтява забива в тупик при няколко нови сгради. Там съм се запушвал с колелото.
                                те там тинтявите са 3 улици успоредни една на друга, самоков преминава в тинтява след завоя, под самоков първата успоредна е тинтява и долу до канала 3-тата успоредна пак е тинтява

                                https://www.google.bg/maps/search/ma...4,17.75z?dcr=0

                                Коментар

                                Working...
                                X