IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искате ли да си купите жилище в столицата?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Между КАТ и психиатрията в момента строят нов комплекс. Единственият в момента прелез над бившата жп линия е на 100 метра от там - на П. Дегейтър.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bvg Разгледай мнение

      тая връзка няма как да се разшири, защото опира в надлеза а отгоре върви и метрото.
      Е, покрай автогарата и сега минават, но доколкото разбирам целта е Тинтява да влезе в Самоков на юг от метрото. Не знам дали ще може същото на запад от Психиатрията където Тинтява забива в тупик при няколко нови сгради. Там съм се запушвал с колелото.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

        не се заяждай и издребнявай!
        много ясно, че нямам предвид гьол или нещо от сорта.
        първа линия (гледка) винаги е скъпо. това при нормални останали параметри на имота.

        около софия е това, ако не бяха построили едно време кремиковци да изтровят природата наоколо...там щеше да е доста по-хубав аналог на витошката яка, но с кремиковци всичко приключи за южния склон на стара планина. сега даже да се изчисти вече сичкото тарикат е на северния склон вложило кеша и тепърва трудно ще се местим натам.



        Не е така. Оправят ли се комуникациите и транспорта натам, веднага ще го налазят. Това е предвидено в перспективния план за развитие на София. Но сега връзката е ужасна. Само влакът до Курило удобен. Другите маршрутки и рейсове пътуват по час. С кола също си е изпитание.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

          Аа, през индустриалната зона. Вчера гледах картата и се чудех къде пък пробив и за какво. То там има няква връзка, но явно ще се разширява. Това ще подобри проходимостта, но баш при Есте-то може да стане тапа. За Изток ще е зле, но ще отпуши на север Изгрев и Диана.
          тая връзка няма как да се разшири, защото опира в надлеза а отгоре върви и метрото.

          Коментар


          • Da, iskame, да изкупим цялата столица и да раздадем на бедните)))
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

              Т.е. в Дружба като има езеро - е прайм, а? Или в Надежда.
              Естествено че има смисъл да се квалифицират хората спрямо средата в която живеят! Ти почна да разказваш вицове вече
              не се заяждай и издребнявай!
              много ясно, че нямам предвид гьол или нещо от сорта.
              първа линия (гледка) винаги е скъпо. това при нормални останали параметри на имота.

              около софия е това, ако не бяха построили едно време кремиковци да изтровят природата наоколо...там щеше да е доста по-хубав аналог на витошката яка, но с кремиковци всичко приключи за южния склон на стара планина. сега даже да се изчисти вече сичкото тарикат е на северния склон вложило кеша и тепърва трудно ще се местим натам.




              това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение


                където има вода (море,езеро) и или планина (витоша в случая) - естествено се формират зони с концентрация на скъпи къщи и според мен това води до вдигане на рейтинга на даден квартал... а не това дали са прави и широки улиците, дали има хубава канализация и тн...

                това мисля е по цял свят където има природа до големия град тези с близост с природата не са евтини.

                за всеки влак си има пътници и тук сме представителна извадка. един го кефи разсадника, друг подуене, трети бояна, четвърти лозенец, пети перник и така.

                няма смисъл да се квалифицират хората по-това къде живеят, защото гадове и свестни има навсякъде.

                по-скоро като се избира имот дали за инвестиция или живеене човек трябва да си гледа какво иска и тогава да си избере квартал.
                Т.е. в Дружба като има езеро - е прайм, а? Или в Надежда.
                Естествено че има смисъл да се квалифицират хората спрямо средата в която живеят! Ти почна да разказваш вицове вече

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение

                  От Тинтява към Самоков. Общината планира да е в района на Незабравка, Жителите на Незабравка искат да е при Есте, автогарата.
                  Аа, през индустриалната зона. Вчера гледах картата и се чудех къде пък пробив и за какво. То там има няква връзка, но явно ще се разширява. Това ще подобри проходимостта, но баш при Есте-то може да стане тапа. За Изток ще е зле, но ще отпуши на север Изгрев и Диана.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение
                    ...За младо семейство с малки деца центъра е най доброто....
                    +1

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                      Според мен нещата тръгват от Витоша. Когато комунягите припознават Бояна като нещо по-така и следва поразместване на собствеността + строежа на резиденция Бояна - от едно село си става престижен район. Следва миграцията на номеклатурата в околностите на резиденцията, че и в планината и така. При драгалевци, бистрица, симеоново тази миграция беше след 10 ноември защото бояна отесня, и няма хубави парцели за мегаломанските амбиции на новобогаташите... оттам се повлече крак.

                      Друга причина според мен е и че кварталите около южен парк, ловен парк и тн бяха целенасочено пощадени още от Тошово време от ромейската напаст. Люлин, Обеля - няма не искам по едно семейство на 1 етаж... беше гадно и за едните и за другите..ама държавна политика.

                      където има вода (море,езеро) и или планина (витоша в случая) - естествено се формират зони с концентрация на скъпи къщи и според мен това води до вдигане на рейтинга на даден квартал... а не това дали са прави и широки улиците, дали има хубава канализация и тн...

                      това мисля е по цял свят където има природа до големия град тези с близост с природата не са евтини.

                      за всеки влак си има пътници и тук сме представителна извадка. един го кефи разсадника, друг подуене, трети бояна, четвърти лозенец, пети перник и така.

                      няма смисъл да се квалифицират хората по-това къде живеят, защото гадове и свестни има навсякъде.

                      по-скоро като се избира имот дали за инвестиция или живеене човек трябва да си гледа какво иска и тогава да си избере квартал.
                      От ромейската общност спасение няма.Скоро ше са 40% от населението.Кво правим?Квартали с бодлива тел и танкове ли?Ромеите не са толко страшни колкот си мислиш.Според мен Банкя е в пъти по добро място от Витошките села.За младо семейство с малки деца центъра е най доброто.За такива кат мене дет са си отгледали децата може би Банкя Мало Бучино Кумарица Кладница Мърчаево Рударци Студена Чуйпетлово Дрен Боснек...Перник е в пъти по добро от Витошките села.При едно удвояване на жепе линията между Перник и Горна баня и метростанция на Горна Баня Перник си е супер отсекъде.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak' Разгледай мнение

                        Пробив откъде?
                        От Тинтява към Самоков. Общината планира да е в района на Незабравка, Жителите на Незабравка искат да е при Есте, автогарата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nomche Разгледай мнение

                          Колкото и пъти да мина през или покрай кв.Витоша, все се чудя защо се води "елитен квартал" и досега не съм намерил отговор. Чак отврат не бих го нарекъл, но съм съгласен с мнението на tea_cup, че много неща там не са ОК и това е така не от вчера.
                          Според мен нещата тръгват от Витоша. Когато комунягите припознават Бояна като нещо по-така и следва поразместване на собствеността + строежа на резиденция Бояна - от едно село си става престижен район. Следва миграцията на номеклатурата в околностите на резиденцията, че и в планината и така. При драгалевци, бистрица, симеоново тази миграция беше след 10 ноември защото бояна отесня, и няма хубави парцели за мегаломанските амбиции на новобогаташите... оттам се повлече крак.

                          Друга причина според мен е и че кварталите около южен парк, ловен парк и тн бяха целенасочено пощадени още от Тошово време от ромейската напаст. Люлин, Обеля - няма не искам по едно семейство на 1 етаж... беше гадно и за едните и за другите..ама държавна политика.

                          където има вода (море,езеро) и или планина (витоша в случая) - естествено се формират зони с концентрация на скъпи къщи и според мен това води до вдигане на рейтинга на даден квартал... а не това дали са прави и широки улиците, дали има хубава канализация и тн...

                          това мисля е по цял свят където има природа до големия град тези с близост с природата не са евтини.

                          за всеки влак си има пътници и тук сме представителна извадка. един го кефи разсадника, друг подуене, трети бояна, четвърти лозенец, пети перник и така.

                          няма смисъл да се квалифицират хората по-това къде живеят, защото гадове и свестни има навсякъде.

                          по-скоро като се избира имот дали за инвестиция или живеене човек трябва да си гледа какво иска и тогава да си избере квартал.
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            Ливади Вади Папури Дружби също отврат.Симеоново Драгалевци Бояна отврат.
                            За климата в Драгалевци мога да споделя-там е друга София.Бях на гости лятото там.В Сф жега,в Драгалевци прохлада,по-чист въздух....тишина...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                              Ливади Вади Папури Дружби също отврат.Симеоново Драгалевци Бояна отврат.
                              Най-ми изкефиха манастирците дето се набили милите с кредит, но протестират, че са им тесни и еднопосочни улиците в квартала Свети ВY ХY, ти га купува, где беше, коп...Ле пробито?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                                Витоша е отврат. Нови блокчета изсипани между криви и затворени улици, мостчета и тупици. Най-ми е позната в района на къщите на Големия Маргин и Маджо, както и района зад Максито
                                Ливади Вади Папури Дружби също отврат.Симеоново Драгалевци Бояна отврат.

                                Коментар

                                Working...
                                X