IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искате ли да си купите жилище в столицата?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Сините камъни Разгледай мнение
    Има много празни апартаменти и много мизерни!
    Унизително е, когато търсиш под наем за студенти.

    Случи ми се преди време, за едно познато дете студентка, ...... ей, страшна работа!
    Казахме си с бащата, ще поизчистим, ще направим това онова! Ама в банята воня, когато пуснеш водата. А терасата си мирише все едно на тоалетна.

    После домоуправителката ни света, че апартаментът бил на някакво 40 годишно момиче, ... гледала някаква баба скоропостижно починала и настанила там баща си алкохолик. Той горкият опикал целия вход, лека му пръст и той си отишъл, ама ние като разбрахме, .... се изнесохме! Ама иначе оставихме по-чисто, отколкото заварихме!

    А дежурно всички наемодатели обвиняват предишните наематели за мизерията!
    Жалки същества!
    Тя тая малко е като.Има ли джентълмени?Има ама там където има дами.Осма година отдавам жилище в което живеех преди.Предишните наематели когато си тръгнаха бяха изпрали и пердетата.Сегашните дойдоха по препоръка на старите наематели(и за тях и за мен).Това лято сами си направиха освежителен ремонт,като им приспаднах от наема всички разходи без труда,без самите те да са го искали.Наема е с около 100лв по нисък от нормалния за района.
    За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

    Коментар


    • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
      Ашколсун Лорде, днес успя да ъпнеш успешно всички теми свързани с имотята, включително и някои позабравени от години. Голям зор да продадеш нещичко, хъм?
      Продава той, чалъми

      Коментар


      • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение
        Ашколсун Лорде, днес успя да ъпнеш успешно всички теми свързани с имотята, включително и някои позабравени от години. Голям зор да продадеш нещичко, хъм?
        Аз ли Я попрегледай по-добре.
        имотеца хляб и вода не иска.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Сините камъни Разгледай мнение
          Незнам за кой квартал става дума, ама като гледам , първи етажи без решетки няма!
          Решетките са чарът на Кенефистан. Охраната и опазването на туршията и компотите не е шега работа.
          Last edited by dragorad; 27.09.2015, 00:31.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lord XXXI-ви Разгледай мнение
            Донякъде си прав, ама само донякъде, аз съм добър наемодател, правя всякакви ремонти и удобства за жертвите. Друг е въпроса, че се появяват наематели в столицата със свръх очаквания. Едно такова момче ме помоли да си сложа решетки на прозорците на старата къща само защото имал свръх компютър, който се страхува да не му го откраднат. Казах му, че този квартал кражбите са изключение и докато стигне до входната врата на къщата от порядъка на 40 м. от входната врата на двора ще се включат няколко системи за защита. Той не повярва и държеше на решетките. Понеже беше едва втория от 8 човека с оглед за деня, го изпратих като му пожелах да намери по-подходящо според него място.
            Напоследък ми прави впечатление, че столицата е пренаселена от автомобили. Вчера, петък задръстването в 20.00ч. вечерта преди сточна гара стигаше до Исул, а в 24.00ч. на Лъвов мост се редяха 7 автомобила в този късен час!!
            Незнам за кой квартал става дума, ама като гледам , първи етажи без решетки няма!

            Коментар


            • Ашколсун Лорде, днес успя да ъпнеш успешно всички теми свързани с имотята, включително и някои позабравени от години. Голям зор да продадеш нещичко, хъм?

              Коментар


              • в столицата единствено кварталите под Витоша стават за нормален живо и неслучайно мнозинството от финансово обезспечените живеят именно в тези квартали, долу в самото бунище /София/ е мястото на плебса. Той трябва сутрин да става рано и да отива да работи. Плебса дискутира цените на копторите защото за плебса цената има значение. За живеещите под Витоша гледката и градината имат значение.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                  Не,София не разте.Много от знаещите се изнасят в чужбина,много бачкатори се върнаха в провинцията.За наемите-тези дни приятел отдаде двустаен в кв.Ив.Вазов/до Южния парк/за 500лв на месец и то със зор /подмени дограми,ел.уреди.../-на чужденци.До сега 6г. вземаше по 650лв......
                  500, смятам е нормално. И аз моя за толкова го отдадох. Дори смятам, че е доста добре. Мен ако ми се налагаше - преко-сили, може би, бих дал 400лв/двустаен за наем, не повече.
                  #dagoduhatbednite

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Lord XXXI-ви Разгледай мнение
                    Донякъде си прав, ама само донякъде, аз съм добър наемодател, правя всякакви ремонти и удобства за жертвите.
                    Личи си.
                    #dagoduhatbednite

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Сините камъни Разгледай мнение
                      Все наемателите виновни!
                      А сменят ли ключовете на входната врата, когато наемодателите решат?
                      Имам познати изгорели така, когато имат някакви претенции!

                      С други думи, живей като скот и плащай!

                      Това е логиката в 99%!
                      Донякъде си прав, ама само донякъде, аз съм добър наемодател, правя всякакви ремонти и удобства за жертвите. Друг е въпроса, че се появяват наематели в столицата със свръх очаквания. Едно такова момче ме помоли да си сложа решетки на прозорците на старата къща само защото имал свръх компютър, който се страхува да не му го откраднат. Казах му, че този квартал кражбите са изключение и докато стигне до входната врата на къщата от порядъка на 40 м. от входната врата на двора ще се включат няколко системи за защита. Той не повярва и държеше на решетките. Понеже беше едва втория от 8 човека с оглед за деня, го изпратих като му пожелах да намери по-подходящо според него място.
                      Напоследък ми прави впечатление, че столицата е пренаселена от автомобили. Вчера, петък задръстването в 20.00ч. вечерта преди сточна гара стигаше до Исул, а в 24.00ч. на Лъвов мост се редяха 7 автомобила в този късен час!!
                      имотеца хляб и вода не иска.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                        Не,София не разте.Много от знаещите се изнасят в чужбина,много бачкатори се върнаха в провинцията.За наемите-тези дни приятел отдаде двустаен в кв.Ив.Вазов/до Южния парк/за 500лв на месец и то със зор /подмени дограми,ел.уреди.../-на чужденци.До сега 6г. вземаше по 650лв......
                        Има много празни апартаменти и много мизерни!
                        Унизително е, когато търсиш под наем за студенти.

                        Случи ми се преди време, за едно познато дете студентка, ...... ей, страшна работа!
                        Казахме си с бащата, ще поизчистим, ще направим това онова! Ама в банята воня, когато пуснеш водата. А терасата си мирише все едно на тоалетна.

                        После домоуправителката ни света, че апартаментът бил на някакво 40 годишно момиче, ... гледала някаква баба скоропостижно починала и настанила там баща си алкохолик. Той горкият опикал целия вход, лека му пръст и той си отишъл, ама ние като разбрахме, .... се изнесохме! Ама иначе оставихме по-чисто, отколкото заварихме!

                        А дежурно всички наемодатели обвиняват предишните наематели за мизерията!
                        Жалки същества!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от confidence trickster Разгледай мнение
                          Факт е, че наемите в София са по-високи от тези в провинцията, но като сметнеш месеците без наемател и загубите от некоректни наематели (в София те са около 99%) доходите от наеми са нула или дори отрицателно число.
                          Все наемателите виновни!
                          А сменят ли ключовете на входната врата, когато наемодателите решат?
                          Имам познати изгорели така, когато имат някакви претенции!

                          С други думи, живей като скот и плащай!

                          Това е логиката в 99%!

                          Коментар


                          • Лордиевич , Аферим..Майстор си в прогнозите

                            Първоначално изпратено от Бедният landlord Разгледай мнение
                            ...си правя. С високоликвидните ми активи какво мога да купя в столицата в момента независимо от типа имот, дали жилище, дали търговска площ, дали ЗЗ или парцел за застрояване.
                            Не предполагах, че ще излезе нещо интересно за тези пари и се оказах прав разбира се, но О ЧУДО- парцел до София близо до околовръстното на тази цена- половин дка!
                            Ще го разгледам и ще дам мнение после......
                            не може да ти се отрече Прозорливост !!!

                            43.8 % от гласувалите са Разбрали ,че Ефтино няма
                            18.5 % от гласувалите вече са купили

                            3.09 % от гласувалите тогава са смятали че Губят , но Днес са Печеливши
                            ........

                            остават едни 20% ..това е четата на Лузърите..
                            няма да ги изборявам ,за да не пропусна някой и да ми се обиди
                            .
                            .
                            .

                            Коментар


                            • Ново смятане

                              ...си правя. С високоликвидните ми активи какво мога да купя в столицата в момента независимо от типа имот, дали жилище, дали търговска площ, дали ЗЗ или парцел за застрояване.
                              Не предполагах, че ще излезе нещо интересно за тези пари и се оказах прав разбира се, но О ЧУДО- парцел до София близо до околовръстното на тази цена- половин дка!
                              Ще го разгледам и ще дам мнение после......

                              Коментар


                              • Факт е, че наемите в София са по-високи от тези в провинцията, но като сметнеш месеците без наемател и загубите от некоректни наематели (в София те са около 99%) доходите от наеми са нула или дори отрицателно число.

                                Коментар

                                Working...
                                X