IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-точната прогноза за имотите - отново г-н Хампарцумян!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
    Ти не чукаш ли онли Мира? Да взема да и звънна!
    Мастиката сменям и с ракия, водка, уиски, бира, газиран пелин, джин и текила.
    Мезетата също сменям, но винаги гледам да ми е вкусно, без значение от цената. Виж тук има и идиоти, които не се ръководят от вкуса си а от мненията на другите какво да ядат!!!
    Може, може, разнообразието е 'убаво нещо
    Ама като знам, че месечния ви семеен бюджет е 1200 лева, мога да си представя качеството и на питиетата и на мезетата ти

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirandi Разгледай мнение
      Ха,ха,хаааааааааа
      И к'во ся....по трудния начин, до края на живота си ще чукаш онли Ева, ще поркаш мастика и ще замезваш с пържени пилешки кожички ли
      Ти не чукаш ли онли Мира? Да взема да и звънна!
      Мастиката сменям и с ракия, водка, уиски, бира, газиран пелин, джин и текила.
      Мезетата също сменям, но винаги гледам да ми е вкусно, без значение от цената. Виж тук има и идиоти, които не се ръководят от вкуса си а от мненията на другите какво да ядат!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
        Хубаво, това е най-добре, ама и аз по по-трудния начин, чрез имотите гледам да си осигуря доживотно ядене и пиенье, без да ми се налага да завися от някого за тези три неща.
        Ха,ха,хаааааааааа
        И к'во ся....по трудния начин, до края на живота си ще чукаш онли Ева, ще поркаш мастика и ще замезваш с пържени пилешки кожички ли

        Коментар


        • Първоначално изпратено от van05 Разгледай мнение
          Идеалите ми са посещение на екзотични места ,едене пиЕне и т.н.все първосигнални неща.
          Живота за мен не е само правене на кинти.Мисля че си го разбрал вече.
          Хубаво, това е най-добре, ама и аз по по-трудния начин, чрез имотите гледам да си осигуря доживотно ядене и пиенье, без да ми се налага да завися от някого за тези три неща.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
            Реалността ме устройва в момента, колкото повече пишете за сривове, толкова по-голяма услуга ми правите в момента. Моите мнения са капка в морето от таргета дето приема новините последен. Але 1 често ви напомня в каква група сте, ама не вдевате.
            Алчност имам , но не патологична. Мога да чакам. Това е характерно за хора занимаващи се с имоти. Ако си форекс играч, явно не си от търпеливите, имаш други идеали.
            Идеалите ми са посещение на екзотични места ,едене пиЕне и т.н.все първосигнални неща.
            Живота за мен не е само правене на кинти.Мисля че си го разбрал вече.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от van05 Разгледай мнение
              Явно отлагаш(виж си предните постове)

              Самонавиваш ли се или те е страх от реалността?

              Алчността и реалността се борят в междуушното ти пространство.
              Кое ли ще победи ?
              Реалността ме устройва в момента, колкото повече пишете за сривове, толкова по-голяма услуга ми правите в момента. Моите мнения са капка в морето от таргета дето приема новините последен. Але 1 често ви напомня в каква група сте, ама не вдевате.
              Алчност имам , но не патологична. Мога да чакам. Това е характерно за хора занимаващи се с имоти. Ако си форекс играч, явно не си от търпеливите, имаш други идеали.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                Мисля, че и. Добре, че до месец пак ще инвестирам.
                Явно отлагаш(виж си предните постове)

                Самонавиваш ли се или те е страх от реалността?

                Алчността и реалността се борят в междуушното ти пространство.
                Кое ли ще победи ?

                Коментар


                • Хейтъри, червеи, всички които не са не твоето мнение са такива, но какво значени има твоето мнение? Никакво. Истината е друга и само тя има значение.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от van05 Разгледай мнение
                    ШизоФРЕНДОВЕТЕ стеф,меф и сие изпълзяха от дупката си почнаха да вият срещу луната (истината).
                    GO GO BABY GO

                    Мисля, че истинските шизофрендове са много повече. Те са истинските хейтъри. Виж колко червеи пишат срещу имотите, виж колко, че са инвестиция и ще ти стане ясно кои са пундьовците. АМАН от хейтъри. Добре, че до месец пак ще инвестирам.

                    Коментар


                    • ШизоФРЕНДОВЕТЕ стеф,меф и сие изпълзяха от дупката си почнаха да вият срещу луната (истината).
                      GO GO BABY GO

                      Коментар


                      • пиши си.......... нека стои Темата най-отгоре

                        Първоначално изпратено от javcho Разгледай мнение
                        И в този фоpум има пpедостатъчно несбъднали се прогнози на този патологичен шизофpеник, доказал се като тотален дилетант по въпроси свързани с бъдещите цени на имотите.

                        -стински MUPPET.
                        други Пундюфци като теб да има какво да четат

                        Коментар


                        • или си Упорит - или си Пундювец в Стадото

                          Първоначално изпратено от sando1 Разгледай мнение
                          Аз и не искам да я променям, ти искаш!!! И то много искаш промяна на ситуацията от 2008 до сега, ама май все не ти се получава.
                          Поне си упорит. Други бяха прави....
                          Пундюците не са упорити.........те се навеждат
                          а злобата и простотията движат света

                          няма да продаде този-който Няма какво да продава
                          нито ще купи онзи-който няма Пари
                          -----

                          хейтвай наволя........през ..........ми е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sando1 Разгледай мнение
                            Тоя Пунди пак се е развихрил. Ама след 5 години спадове хептен е изперкал. Наред с безполовите (Ale1, Avramcho) вече и женски никове ползва (Stefi). Вижте какви ги дрънка още от 2008...
                            И в този фоpум има пpедостатъчно несбъднали се прогнози на този патологичен шизофpеник, доказал се като тотален дилетант по въпроси свързани с бъдещите цени на имотите.

                            ---

                            На 28.10.2008 е дал прогноза:

                            Цените щели да се движат "две напред една назад"
                            Вече било минало дъното

                            http://www.investor.bg/forum/showthr...043#post783043

                            Първоначално изпратено от stefi Разгледай мнение
                            В най-добрия случай танцът на цените ще е "две напред една назад"
                            ако "капацитет" като автора на статията започва с двусмислиците , какво следва ????
                            ---------------
                            Май не се говори за "СРИВ" , по скоро иде , или вече е минало дъното , та се гласят мераклиите за "изненади"
                            ---

                            Още от 05.03.2009 пищи да се купуват имоти

                            http://www.investor.bg/forum/showthr...733#post884733

                            Първоначално изпратено от stefi Разгледай мнение
                            междувременно - КУПУВАЙТЕ имоти
                            ---

                            Пълен смешник. Обикновен лаладжия. Истински MUPPET.
                            Last edited by javcho; 28.03.2013, 18:40.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от stefi Разгледай мнение

                              каквото и да пействаш - не променяш ситуацията - други я Промениха вече.......
                              Аз и не искам да я променям, ти искаш!!! И то много искаш промяна на ситуацията от 2008 до сега, ама май все не ти се получава. Поне си упорит. Други бяха прави....

                              Коментар


                              • докато има Пундюфци - НЕ трябва да има спокойствие

                                Първоначално изпратено от sando1 Разгледай мнение
                                Тоя Пунди пак се е развихрил. Ама след 5 години спадове хептен е изперкал. Наред с безполовите (Ale1, Avramcho) вече и женски никове ползва (Stefi). Вижте какви ги дрънка още от 2008...:
                                Самият ник "пунди" говори поне за две неща....но явно си с процесор 386

                                Пазарът е битка - само офцете блеете и се навеждате.......

                                и чакате да ви поведат
                                има и други неща..но това е достатъчно

                                каквото и да пействаш - не променяш ситуацията - други я Промениха вече.......

                                а ти хейтвай на воля...поне това ти е останало

                                Коментар

                                Working...
                                X