IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Crux Разгледай мнение
    ПФФФФФФФФФФФ, какви 300 Евро за двустаен те гонят, бе човек?
    300 Евро е наемът на изцяло обзаведен тристаен в т. нар. "луксозни" южни квартали - Борово, Бели брези, Стрелбище, Иван Вазов. Ти тука бълнуваш за двустайни в Дружба... На такъв и 150 Евро не можеш да му вземеш!
    пич не забелязваш ли че това мнение е писано през 2007 година ? тогава може и да са били такива цените ?
    The best things in life are free. The second best things are very expensive!
    не е препоръка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Butch Разгледай мнение
      Аз пък имам наблюдения, че наемите общо взето са приблизително равни - и в Дружба и в Лозенец и в Стрелбище да речем...
      Двустаен апартамент,сходно обзавеждане/състояние - все върви по 300 евро...
      ПФФФФФФФФФФФ, какви 300 Евро за двустаен те гонят, бе човек?
      300 Евро е наемът на изцяло обзаведен тристаен в т. нар. "луксозни" южни квартали - Борово, Бели брези, Стрелбище, Иван Вазов. Ти тука бълнуваш за двустайни в Дружба... На такъв и 150 Евро не можеш да му вземеш!
      Never underestimate the predictability of stupidity

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Те там, 80 м2 след 6 месеца чакане го дадох за 550 лв.....
        Ся, дай и на Джей един хапартамент

        Коментар


        • Първоначално изпратено от alexa_blue Разгледай мнение
          И понеже говорим само за цените на апартаментите, пускам темичката и за наемите.
          Мой познат е пуснал апартамент 60м2 в Бъкстон за 300Е. Същата е и цената на 40м2 на Раковска, в района на Дондуков. Състоянието на интериора е сходно.
          Мислите ли че цената на НИ эе от части определяща и за размера на наема?
          Те там, 80 м2 след 6 месеца чакане го дадох за 550 лв.....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Butch Разгледай мнение
            Аз пък имам наблюдения, че наемите общо взето са приблизително равни - и в Дружба и в Лозенец и в Стрелбище да речем...
            Двустаен апартамент,сходно обзавеждане/състояние - все върви по 300 евро...
            Изключително точно мнение! Тогава къде си заслужава да купиш а? В по-хубавите квартали като че ли имаш само повече кандидати. Примерно аз в Редута имам около 3 пъти повече кандидати отколкото в левски, ама това е защото тъпите селяндури са комплексирани и си мислят, че било въпрос на престиж да се наблъскаш в по-хубав /относително/ кварталец.
            Last edited by Лорда; 19.01.2013, 23:20.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Jay Gould
              Спешно търся да наема за 10 дни, офис, малък апартамент или помещение в района на "Докторски паметник" за провеждане на курс!

              Интересува ме помещение достатъчно голямо за да събере 8-10 човека.


              Телефони: 052/ 605 036; 0877 232 464 Справка - Караджов и
              0897 875 840; 0878 875 840 Справка - Льондева


              Надявам се модераторите да не ми дърпат ушите за обявата, но проблема ми е спешен.
              естествено няма нужда да споменеш на кои дати ще бъде курса и колко пари даваш ...

              Коментар


              • Спешно търся да наема за 10 дни, офис, малък апартамент или помещение в района на "Докторски паметник" за провеждане на курс!

                Интересува ме помещение достатъчно голямо за да събере 8-10 човека.


                Телефони: 052/ 605 036; 0877 232 464 Справка - Караджов и
                0897 875 840; 0878 875 840 Справка - Льондева


                Надявам се модераторите да не ми дърпат ушите за обявата, но проблема ми е спешен.
                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                Коментар


                • Цените на НИ растат пропорционално на инвеститорския интерес в тези части, докато наемите ги определя предимно търсенето. Вземете на пример едностаен 40кв.м и двустаен 60кв.м в същия квартал. Като цена се различават с няколко хиляди евро в полза на двустайния, докато за наем едностайния е по-скъп. Обосновка: по-лесно отопляем, по-ниски данъци и такси, по непретенциозен за обзавеждане и ремонт

                  Коментар


                  • Аз пък имам наблюдения, че наемите общо взето са приблизително равни - и в Дружба и в Лозенец и в Стрелбище да речем...
                    Двустаен апартамент,сходно обзавеждане/състояние - все върви по 300 евро...

                    Коментар


                    • Аз смятам, че наемите са свързани със средната заплата на града. Докато цените на НИ в момента нямат нищо общо с тази заплата, те по-скоро се базират на очаквания за западноевропейски заплати след 5 години, като според мен тези очаквания са нереалистични.

                      Разбира се, че наемите в центъра и по-добрите квартали са и ще бъдат по-високи от тези в гетата, но това е свързано с търсенето, но е свързано и с доходите, например на теория в гетата ще наемат хора с доход под средния, а в центъра такива с над средния.

                      Коментар


                      • Еми цената на НИ, наема му и тн. са взаимно свързани.Не може да даваш апартамент примерно 50кв в центара на стойност 80000евра и апартамент в люлин на стойност 40000евра (примерни цени), да ги даваш и двата за по 300 кинта.Местоположението,състоянието и други неща определят цена-наем които са свързани помеждуси

                        Коментар


                        • Наемите в София

                          И понеже говорим само за цените на апартаментите, пускам темичката и за наемите.
                          Мой познат е пуснал апартамент 60м2 в Бъкстон за 300Е. Същата е и цената на 40м2 на Раковска, в района на Дондуков. Състоянието на интериора е сходно.
                          Мислите ли че цената на НИ эе от части определяща и за размера на наема?
                          4
                          в собствено жилище
                          67.14%
                          141
                          под наем
                          32.86%
                          69
                        Working...
                        X