IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
    наемам
    кооперацията е нова,обзавеждането също
    /първи наемател/
    ,има локално отопление на газ,
    не съм ги мерил квадратите,но е много просторен
    3 спални,огромен дневен тракт ,две бани и тоалетни
    готина гледка-2 тераси има-сигурно Витоша е отсреща
    /хич ме няма в софийските подробности/
    дъщерята го избира
    аз плащам сметката
    Звучи добре, но зависи и от местоположение, заобикаляща среда, инфраструктура. Като цяло не мисля, че наемът е висок.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
      наемам
      кооперацията е нова,обзавеждането също
      /първи наемател/
      ,има локално отопление на газ,
      не съм ги мерил квадратите,но е много просторен
      3 спални,огромен дневен тракт ,две бани и тоалетни
      готина гледка-2 тераси има-сигурно Витоша е отсреща
      /хич ме няма в софийските подробности/
      дъщерята го избира
      аз плащам сметката
      Ще я строявам, щом ще ми е махла)) Инак за този хапартамент на газ приготви още 500 кинта месечно за топло Да са живи и здрави, но моят хубостник 120 квадрата апартамент под наем няма да получи, само щото ми е син

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
        наемам
        кооперацията е нова,обзавеждането също
        /първи наемател/
        ,има локално отопление на газ,
        не съм ги мерил квадратите,но е много просторен
        3 спални,огромен дневен тракт ,две бани и тоалетни
        готина гледка-2 тераси има-сигурно Витоша е отсреща
        /хич ме няма в софийските подробности/
        дъщерята го избира
        аз плащам сметката
        Много добър наем. Да не е в затворен комплекс или до линията на трамвая?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Отдваш или наемаш Ако отдаваш, е много изгодна сдлека, ако наемаш - доста си се прейобал Но пак зависи от супер много неща - къде точно е хапартаментя, къде ти е работата/училището, тези 120 квадрата реални ли са или са с общите части, наемателя откъде е (щото ако е от Кюстендил/Дупница/Благоевград и т.н. му е перфектно) и т.н.
          наемам
          кооперацията е нова,обзавеждането също
          /първи наемател/
          ,има локално отопление на газ,
          не съм ги мерил квадратите,но е много просторен
          3 спални,огромен дневен тракт ,две бани и тоалетни
          готина гледка-2 тераси има-сигурно Витоша е отсреща
          /хич ме няма в софийските подробности/
          дъщерята го избира
          аз плащам сметката
          http://milom.blog.bg/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            пичувиии, милом не е написал, че ще купува апартамент с цел инвестиция, тип отдаване под наем - човекът просто пита как е като цена 600 кинта за 120 квадарата в бъкстон
            Ами нали затова отговаряме, че е въпрос на гледна точка. Иначе група арбайтери на новостроящия се КОФЛАНД в близост, ще са особено щастливи да се настанят в този апартамент. При тази квадратура 7-8 човека спокойно могат да съжителстват, ако има и ТЕЦ, може и да не се плаща. Честито на хазаите.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
              Сложи му и 500 евро на квадрат за ремонт и обзавеждане.
              пичувиии, милом не е написал, че ще купува апартамент с цел инвестиция, тип отдаване под наем - човекът просто пита как е като цена 600 кинта за 120 квадарата в бъкстон
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                600лв/наем-120 кв апартамент ,обзаведен,ново строителство,Бъкстон
                как е като ниво-много ,нормално,малко
                Отдваш или наемаш Ако отдаваш, е много изгодна сдлека, ако наемаш - доста си се прейобал Но пак зависи от супер много неща - къде точно е хапартаментя, къде ти е работата/училището, тези 120 квадрата реални ли са или са с общите части, наемателя откъде е (щото ако е от Кюстендил/Дупница/Благоевград и т.н. му е перфектно) и т.н.
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от space-man Разгледай мнение
                  Каква е цената на апартамента, ремонта и обзавеждането и ще си отговориш сам. Ако смяташ 120 кв.м. х 750 евро =90000 евро струва апартамента. Само цената на жилището без ремонти обзавеждане и текущи ремонти през годините прави възвращаемост около 24 години и с другите разходи и обслужване на кредит, ако има такъв прави отдаването му под наем безумие за тази цена. Най добре е да се отърват от апартамента и да търсят по-малък който се рентира по-добре и по-лесно се поддържа.
                  Сложи му и 500 евро на квадрат за ремонт и обзавеждане.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                    600лв/наем-120 кв апартамент ,обзаведен,ново строителство,Бъкстон
                    как е като ниво-много ,нормално,малко
                    Каква е цената на апартамента, ремонта и обзавеждането и ще си отговориш сам. Ако смяташ 120 кв.м. х 750 евро =90000 евро струва апартамента. Само цената на жилището без ремонти обзавеждане и текущи ремонти през годините прави възвращаемост около 24 години и с другите разходи и обслужване на кредит, ако има такъв прави отдаването му под наем безумие за тази цена. Най добре е да се отърват от апартамента и да търсят по-малък който се рентира по-добре и по-лесно се поддържа.

                    Коментар


                    • 600лв/наем-120 кв апартамент ,обзаведен,ново строителство,Бъкстон
                      как е като ниво-много ,нормално,малко
                      http://milom.blog.bg/

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                        Някой търси ли магазин към 60м2 панел, на партер на пазара в Красна поляна?
                        Един приятел го отдава, аз само му посреднича вяло... Наема е 600лв. Без пари...
                        Лорделов ми ти нали искаше сирийци.Ето те пристигат и се говори че София е пълна вече.Що няма наематели?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vabo_2008 Разгледай мнение
                          днес пазарих офис на Московска за 600 евро.Nikoj не иска да му стои празен и свалят цените. 90м2 офис до Столичния общински suvet
                          Някой търси ли магазин към 60м2 панел, на партер на пазара в Красна поляна?
                          Един приятел го отдава, аз само му посреднича вяло... Наема е 600лв. Без пари...

                          Коментар


                          • днес пазарих офис на Московска за 600 евро.Nikoj не иска да му стои празен и свалят цените. 90м2 офис до Столичния общински suvet
                            в Швеция ДДС-то е 20% + и учебниците са безплатни диференциална геометрия комплексен анализ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                              Вчера гледах един играч в Банишора си беше разделил всички големи апартаменти на две и ги отдаваше на по две семейства за по 300лв. Само, че един нормален 100м2, с два санитарни възела, го превръщаше на два с по две стаи и 1 санитарен възел. Човека беше отдал всичко до дупка. Огледах целия блок.
                              Направил общежитие от нормална сграда... никакъв повод за радост.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
                                Не се ли уредиха с декодери всички които живеят под наем?
                                Хайде прибирай се вече.

                                Коментар

                                Working...
                                X