IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ricognito Разгледай мнение
    Поразпитах в 2-3 агенции за недвижими имоти. Там вярно са се качили цените на наемите да речем с поне 10 на сто.
    Грешиш. Няма я Стефи да ви пуска графиката и съвсем се отплеснахте
    http://www.imoti.net/prices
    РъстО е къде 100% от оня ден
    Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

    Коментар


    • Да ви светна на далавера за наемодатели
      Пускаш си обявата в Airbnb И си готов
      не ти трябват брокери мрокери и вякаква паплач
      и е филтър за навлеци

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ve6ter Разгледай мнение
        Разбрах те ли за новия бум, вместо наеми и кредити за жилище, голям хит са станали сглобяемите къщи, които варирали от 7/ 200 хил.
        да, много са удобни. ей го на, за софия примерно, поръчваш си една сглобяема от 60к евро /нищо, че е колкото апартамент близо/ и може да си я поставиш където искаш, кеф ти в парка, кеф ти в полето или в някоя нива да речем.
        препоръка е

        Коментар


        • Поразпитах в 2-3 агенции за недвижими имоти. Там вярно са се качили цените на наемите да речем с поне 10 на сто.

          Коментар


          • Разбрах те ли за новия бум, вместо наеми и кредити за жилище, голям хит са станали сглобяемите къщи, които варирали от 7/ 200 хил.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
              При така ремонтирано и обзаведено жилище в този квартал не знам кое ти е реално, но при всички случаи е 8 - 9 евро на кв. Метър - при добър етаж, изложение също има значение, разбира се. Сам си изчисли наема.
              Колко даде за ремонт и обзавеждане, сподели ако не е тайна.
              Района е едно от най-добрите места за наем.
              Успех.
              Ремонта заедно с обзавеждането излезе малко над 25000. Аз отдавам още един имот в Иван Вазов- гарсониера. Там инвестирах повече и сега ме е яд. Тук например взех кухненските уреди втора употреба. Имат вид на фабрично нови. Вратата е среден клас Солид- около 1000 лв. Другата е 3100. Интериорните врати са по 200 лв а в гарсониерата по 400. Ползвам огромна отстъпка в Рока. За дограмите също 30 процента. В общи линии гледах да мина бюджетно навсякъде но без компромис в качеството и дизайна. Единствено интериорните врати ме съмняват. Като дизайн са супер но за качество ще видим. Поздрави

              Коментар


              • Първоначално изпратено от artek Разгледай мнение
                Здравейте колеги, скоро приключвам основен ремонт на жилище на бул Витоша. Сградата е тухлена- от 1973. В близост до Южния парк. Състои се от просторна всекидневна с кухненско оборудване Miele , и луксозно холово и трапезарно обзавеждане. Апартамента разполага с 2 спални-напълно обзаведени с луксозни спални комплекти. Банята е цялостно оборудвана от Roca. Навсякъде са подменени кабели и ВиК. Апартамента е с парно но всички помещения разполагат с климатици. Външна врата Solid. СОТ, кабелна тв и интернет. Нови пвц дограми. Какъв наем би бил подходящ? Докато течеше ремонта във входа се продаде едно жилище а друго се даде под наем. Брокерите ме облъчваха с някакви нереални оферти от 1500 лв,което не ми звучи реално. Все пак мисля, че наем от порядъка но 800-850 лв е достижим. Очаквам вашите мнения и съвети. Поздрави
                При така ремонтирано и обзаведено жилище в този квартал не знам кое ти е реално, но при всички случаи е 8 - 9 евро на кв. Метър - при добър етаж, изложение също има значение, разбира се. Сам си изчисли наема.
                Колко даде за ремонт и обзавеждане, сподели ако не е тайна.
                Района е едно от най-добрите места за наем.
                Успех.
                Last edited by bulgarian lev; 12.08.2016, 12:48.
                Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                Коментар


                • Първоначално изпратено от artek Разгледай мнение
                  Здравейте колеги, скоро приключвам основен ремонт на жилище на бул Витоша. Сградата е тухлена- от 1973. В близост до Южния парк. Състои се от просторна всекидневна с кухненско оборудване Miele , и луксозно холово и трапезарно обзавеждане. Апартамента разполага с 2 спални-напълно обзаведени с луксозни спални комплекти. Банята е цялостно оборудвана от Roca. Навсякъде са подменени кабели и ВиК. Апартамента е с парно но всички помещения разполагат с климатици. Външна врата Solid. СОТ, кабелна тв и интернет. Нови пвц дограми. Какъв наем би бил подходящ? Докато течеше ремонта във входа се продаде едно жилище а друго се даде под наем. Брокерите ме облъчваха с някакви нереални оферти от 1500 лв,което не ми звучи реално. Все пак мисля, че наем от порядъка но 800-850 лв е достижим. Очаквам вашите мнения и съвети. Поздрави
                  сметам, че и повече можеш да договориш.
                  Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                  Коментар


                  • кв Иван Вазов

                    Здравейте колеги, скоро приключвам основен ремонт на жилище на бул Витоша. Сградата е тухлена- от 1973. В близост до Южния парк. Състои се от просторна всекидневна с кухненско оборудване Miele , и луксозно холово и трапезарно обзавеждане. Апартамента разполага с 2 спални-напълно обзаведени с луксозни спални комплекти. Банята е цялостно оборудвана от Roca. Навсякъде са подменени кабели и ВиК. Апартамента е с парно но всички помещения разполагат с климатици. Външна врата Solid. СОТ, кабелна тв и интернет. Нови пвц дограми. Какъв наем би бил подходящ? Докато течеше ремонта във входа се продаде едно жилище а друго се даде под наем. Брокерите ме облъчваха с някакви нереални оферти от 1500 лв,което не ми звучи реално. Все пак мисля, че наем от порядъка но 800-850 лв е достижим. Очаквам вашите мнения и съвети. Поздрави

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от travelboy Разгледай мнение
                      Жив ли си ?Че се притесних,че сме те загубили след стрелбата в Макдоналдс в Мюнхен.
                      Мюнхен ми е по-далеч отколкото на теб - Турция

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                        Ти да видиш, дали ще познаеш що ти се смея в момента? Докато газиш към външната тоалетна, с годишен доход колкото годишния ми бонус + върнатите данъци някъде, с все кьоспето и прочие
                        Жив ли си ?Че се притесних,че сме те загубили след стрелбата в Макдоналдс в Мюнхен.

                        Коментар


                        • бул. Витоша, близо до Южен парк - "най-малко 3000Е на зелено, имаме и вече клиенти" (цитат от запитване по телефона) Това за продажба, представете си наемите колко ще са!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid
                            Tи едва ли можеш да го сметнеш.Това е само от житото има царевица слънчоглед.Отделно заплата която е по голяма от твоята.Така че можеш само да виеш на умряло
                            Ти да видиш, дали ще познаеш що ти се смея в момента? Докато газиш към външната тоалетна, с годишен доход колкото годишния ми бонус + върнатите данъци някъде, с все кьоспето и прочие

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                              по протежението на бул. България.
                              Това е вярно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение
                                Шаран е израстъка който ти се мотае между краката, пунгаш с пунгаш.
                                Я кажи колко ти е двумесечната заплатка, че не ми се смятат колко са 52 тона пшеница на пауъра...
                                Ти си за цирка, бе клоун.
                                Това от 70 декара е много оптимистичен добив. Над 700кг от декар...
                                Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

                                Коментар

                                Working...
                                X