IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

    И сливова , па и грозданка ... сичките са хубави !
    Тая година имах доста сливи така окапаха под дърветата направо станаха сухи.Три кошера пчели и оси сбират по цел ден.Ама ме домързя.Но във вторник ще бера лозето утре започвам да мия съдовете да са готови.Гроздето тая година е супер и мисля да направя две ракии едната от вино другата от джибри и захар.Първата е за мен и отбрани близки хора а втората е за разтриване и некой закъсал.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Що па кайсиева?
      И сливова , па и грозданка ... сичките са хубави !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pumpkin Разгледай мнение
        В софийското поле само компири и зелки бе, какви грозданки, какви кайсийки?
        Никога не е късно за решителната крачка в живота !

        Коментар


        • В софийското поле само компири и зелки бе, какви грозданки, какви кайсийки?
          Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

          Коментар


          • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

            Брао Лорда , така вече те харесвам ... няма по мъжко занимание от колене на прасе и варене на кайсиева рикийца !
            Що па кайсиева?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
              Реших да инвестирам в казан. После ще си прая само грозданка и чат пат нЕкой сингъл малц купешки. Така ще спестя и някой наем
              Да не забравиш да ни поканиш,като вариш грозданката,та да диагностицираме и да "поддържаме огъня"...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
                Реших да инвестирам в казан. После ще си прая само грозданка и чат пат нЕкой сингъл малц купешки. Така ще спестя и някой наем
                Брао Лорда , така вече те харесвам ... няма по мъжко занимание от колене на прасе и варене на кайсиева рикийца !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                  Краят е един и същи и за лорда и за просяка !
                  Реших да инвестирам в казан. После ще си прая само грозданка и чат пат нЕкой сингъл малц купешки. Така ще спестя и някой наем

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                    не мисля че има сми да рискувам с идеята да ми излезе "по-тънко"
                    Краят е един и същи и за лорда и за просяка !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                      Е ти какво си мислиш , че ако не пиеш плодова ше живееш 100 години ... айде холан , дедо ми си отиде на 96 и си жулеше редовно кайсийка и сливова !
                      не мисля че има сми да рискувам с идеята да ми излезе "по-тънко"

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                        плодовите ракии са гадост по принцип. и са вредни защото имат много метилов алкохол. особено домашно произведените. дори Троянска сливова 7 годишна дет е дъ бест плодова не ме кефи. като цена иначе са по-изгодни от другите напитки
                        Е ти какво си мислиш , че ако не пиеш плодова ше живееш 100 години ... айде холан , дедо ми си отиде на 96 и си жулеше редовно кайсийка и сливова !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                          Ъхъ ... не ме питай как я пия !
                          плодовите ракии са гадост по принцип. и са вредни защото имат много метилов алкохол. особено домашно произведените. дори Троянска сливова 7 годишна дет е дъ бест плодова не ме кефи. като цена иначе са по-изгодни от другите напитки

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                            ууу това голема гадост бре
                            Ъхъ ... не ме питай как я пия !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

                              Лорда ако инвестираше из силистренско щех да го черпа кайсиева ...
                              ууу това голема гадост бре

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Лорда не е лош човек.Ще почерпи
                                Лорда ако инвестираше из силистренско щех да го черпа кайсиева ...

                                Коментар

                                Working...
                                X