IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

    гаражите на 'ника' (diskamanv май беше) носят доста по-добра доходност, не искат ремонти и подръжка, но се иска търпение да наместиш 100К ойро в читави гаражи на подходящи места - както във всяка работа се иска ноухау и търпение, за да се случат нещата. Проблемът с паркирането става все по-голям и това си е ниша само да ти се занимава и да имаш кеша да го правиш.

    ПП мирчо не се напъвай! нито ще ме разбереш- нито знаеш какво точно и как ще правя - може само да гадаеш и дразниш - ами давай микрофона е твой.
    Ника ги е купил преди 7-8 години. а доходността се смята към текущата цена. така че не излиза. Я питай Лева неговия гараж колко носи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

      гаражите на 'ника' (diskamanv май беше) носят доста по-добра доходност, не искат ремонти и подръжка, но се иска търпение да наместиш 100К ойро в читави гаражи на подходящи места - както във всяка работа се иска ноухау и търпение, за да се случат нещата. Проблемът с паркирането става все по-голям и това си е ниша само да ти се занимава и да имаш кеша да го правиш.

      ПП мирчо не се напъвай! нито ще ме разбереш- нито знаеш какво точно и как ще правя - може само да гадаеш и дразниш - ами давай микрофона е твой.
      Споко ма Бърта, не си първия в туй дето го правиш, и съм се смял, и се смея, и ще ти се смея

      Коментар


      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

        за 100К не може да се купи нищо читаво което да носи 500 на месец
        гаражите на 'ника' (diskamanv май беше) носят доста по-добра доходност, не искат ремонти и подръжка, но се иска търпение да наместиш 100К ойро в читави гаражи на подходящи места - както във всяка работа се иска ноухау и търпение, за да се случат нещата. Проблемът с паркирането става все по-голям и това си е ниша само да ти се занимава и да имаш кеша да го правиш.

        ПП мирчо не се напъвай! нито ще ме разбереш- нито знаеш какво точно и как ще правя - може само да гадаеш и дразниш - ами давай микрофона е твой.
        Last edited by bertram; 13.09.2018, 09:00.
        това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

          за 100К не може да се купи нищо читаво което да носи 500 на месец
          Може. Трактор 2ра ръка, той ше си го кара и ще си плаща сам заплата 500 Само е пропуснал че е сезонна работа ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

            Абе ти кажи че е така, пък мечтите са си мечти.
            за 100К не може да се купи нищо читаво което да носи 500 на месец

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

              това е много по-добре от копането на биткойни и ти се чудя, защо чак сега... вероятно сега си се видял в някой лев...колко киловата?

              ПП само не знам какво има това общо с темата наемите в София... ама.. комплекси тряаа се бият явно
              Ти си се чуди, аз си вървя по плана и си пея
              Общото е доходността - при това с гарантирано държавно финансиране, закво точно ми е "някой лев"?. Лесни 5% разлика в джобчето, захуй ли ще тръгне такъв кат мен да рискува с НИ в Б-стан?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                Тъкмо съм в процес на монтаж на соларни панели - доходността от такива тук бруто е между 5 и 7%. Че има и държавно финансиране на 1% хахахаха
                това е много по-добре от копането на биткойни и ти се чудя, защо чак сега... вероятно сега си се видял в някой лев...колко киловата?

                ПП само не знам какво има това общо с темата наемите в София... ама.. комплекси тряаа се бият явно
                Last edited by bertram; 12.09.2018, 12:49.
                това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                Коментар


                • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                  мечтай си
                  Тъкмо съм в процес на монтаж на соларни панели - доходността от такива тук бруто е между 5 и 7%. Че има и държавно финансиране на 1% хахахаха

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                    мечтай си
                    Абе ти кажи че е така, пък мечтите са си мечти.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Може бруто и на 6% да иде. При цена 100К и наем 500 е толкоз.
                      мечтай си

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                        около 4% бруто
                        Може бруто и на 6% да иде. При цена 100К и наем 500 е толкоз.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Delhi Разгледай мнение

                          При всички случаи си е далавера да даваш жилище под наем, особено ако си е твое. Но дори и да го изплащаш, пак е ок защото ти идват готови пари. Горко им на тези, които са от другата страна и трябва да се набутват всеки месец и да дават пари на вятъра. Наемодателите не ги жаля, но виж наемателите - да.
                          Абе далавера, далавера, ама ако ти се паднат някви кофти хора дето да го съсипят, ти ще плащаш после. Относително е. Не всеки е склонен да си дава жилището на чужди хора.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от minerals Разгледай мнение

                            Много зависи от типа на жилището, локацията и най-вече дали е му се изплаща ипотека или е вече Ваше. Ако го купувате на кредит и съответно плащате вноска всеки месец, доходността от наема може да е отрицателна и да се налага да доплащате малко. Иначе при добри разчети, доходността може да достигне 5-6% годишно.
                            При всички случаи си е далавера да даваш жилище под наем, особено ако си е твое. Но дори и да го изплащаш, пак е ок защото ти идват готови пари. Горко им на тези, които са от другата страна и трябва да се набутват всеки месец и да дават пари на вятъра. Наемодателите не ги жаля, но виж наемателите - да.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Tantum Разгледай мнение
                              Според вас каква е средната доходност от наеми в София - брутно и нетно?
                              Много зависи от типа на жилището, локацията и най-вече дали е му се изплаща ипотека или е вече Ваше. Ако го купувате на кредит и съответно плащате вноска всеки месец, доходността от наема може да е отрицателна и да се налага да доплащате малко. Иначе при добри разчети, доходността може да достигне 5-6% годишно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tantum Разгледай мнение
                                Според вас каква е средната доходност от наеми в София - брутно и нетно?
                                около 4% бруто

                                Коментар

                                Working...
                                X