IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 20000леваЗАПЛАТА Разгледай мнение

    Ами на основание че ако не му го намалят ще си вдигне чуковете и те да си търсят наематели посред пандемия. Да ти дойдат 50 човека от малцинствата на огледи и да се пазарят за още по-нисък наем. Адаптирайте се към реалността, вече 2 месеца минаха, до третия ако не влезете в час, пак държавата ще ви е виновна.
    Ми да си ги вдига, кой го спира. Наемодателят може и да не търси нови наематели по време на пандемия, ама наемателят със сигурност ще трябва да обикаля за нов евтин коптор.
    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sultan Разгледай мнение
      Утре ще водя преговори с хазяина. Ще искам 50% намаление и подобрения. В противен случай си вдигам чукалата. Доходите ми не са се променили много, но ситуацията е за "извиване на ръце". Ще играя "ва банк", пък каквото сабя покаже.
      Като не си засегнат нищо няма да получиш. Ако съм аз и дойдат да ми извиват ръцете без основание ще ти предложа след като си платил текущия месец веднага ли предпочиташ да си тръгнеш, от следващия месец или след тримесечно писмено предизвестие както е по договор предполагам. Това ще са моите компромиси - предоставяне на избор.
      Сори, нищо лично. Но без основание е така. Че то вирус ще има 3 години поне. Ако почнем да си извиваме ръцете докъде ще я докараме? Имаш доходи плащаш, ако не отиваш на по-евтино или си купуваш от дъжда от промоции за продажби който се очаква.
      Last edited by bulgarian lev; 08.05.2020, 17:07.
      Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sultan Разгледай мнение
        Утре ще водя преговори с хазяина. Ще искам 50% намаление и подобрения. В противен случай си вдигам чукалата. Доходите ми не са се променили много, но ситуацията е за "извиване на ръце". Ще играя "ва банк", пък каквото сабя покаже.
        опаковай си нещата преди разговора.

        Коментар


        • Утре ще водя преговори с хазяина. Ще искам 50% намаление и подобрения. В противен случай си вдигам чукалата. Доходите ми не са се променили много, но ситуацията е за "извиване на ръце". Ще играя "ва банк", пък каквото сабя покаже.
          Last edited by sultan; 08.05.2020, 16:19.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

            Донякъде е така но виж че има едни и същи обяви дето ги пускат от месеци.
            Tака е, защото понякога не съобразяват цената с действителността, локацията на апартамента, обзавеждане и т.н.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

              На какво основание? Намаля ти дохода, безработица, неплатен отпуск? За колко време, за срока на извънредното положение или постоянно?
              На мен същпо ми намалиха наема във връзка със ситуацията и последствията на пандемията. Не се знае, обаче за колко време и при мен ще бъде.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

                Донякъде е така но виж че има едни и същи обяви дето ги пускат от месеци.
                Това и аз го забелязах.

                Ти испанец ли си или италианец?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Така е, но в СФ все пак се намират клиенти дори да е при нисък наем, за разлика от провинцията.
                  Донякъде е така но виж че има едни и същи обяви дето ги пускат от месеци.
                  Форекс блог

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

                    Хората дето дават квартири се опитват на задържат наемателите защото ако напуснат после може месеца да не намерят нови.
                    Така е, но в СФ все пак се намират клиенти дори да е при нисък наем, за разлика от провинцията.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      На какво основание? Намаля ти дохода, безработица, неплатен отпуск? За колко време, за срока на извънредното положение или постоянно?
                      Хората дето дават квартири се опитват на задържат наемателите защото ако напуснат после може месеца да не намерят нови.
                      Форекс блог

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        На какво основание? Намаля ти дохода, безработица, неплатен отпуск? За колко време, за срока на извънредното положение или постоянно?
                        Ами на основание че ако не му го намалят ще си вдигне чуковете и те да си търсят наематели посред пандемия. Да ти дойдат 50 човека от малцинствата на огледи и да се пазарят за още по-нисък наем. Адаптирайте се към реалността, вече 2 месеца минаха, до третия ако не влезете в час, пак държавата ще ви е виновна.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                          за квартирата, която плащам ми намалиха наема с 25% без пазарлък
                          На какво основание? Намаля ти дохода, безработица, неплатен отпуск? За колко време, за срока на извънредното положение или постоянно?
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • То е нормално да паднат.
                            Досега имаше панелки дето им искат по 700 лева наем.
                            Има хора дето работят цял месец за 500 лева.
                            Къде отивате вие.
                            Форекс блог

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bonboniada Разгледай мнение

                              Това наистина е сериозен въпрос, предвид ситуацията и принудителното спиране на работа и в частност доходи на голяма част от населението...
                              Тази година ще паднат наемите с 50%.
                              Аз ом го казвах това миналата година ама никой не ми вярваше.
                              Форекс блог

                              Коментар


                              • за квартирата, която плащам ми намалиха наема с 25% без пазарлък

                                Коментар

                                Working...
                                X