IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

    ха ха. 15 години отдавах под наем. Имах приходи 2х колкото съм го купил. И като сметнах че ремонта да го приведа в първоначалното състояние ще е също толкова пари и ВЕДНАГА го продадох без да го ремонтирам за 35 годишни наема.
    Сега ям и пия и 35 години ще си живея остатъка от живота без да се занимавам с глупости
    Хахаха, понеже си гоУем математик и стратег, трудно преживяваш факта, че продаде през 2017-та, от когато до днес имотите като цяло, удвоиха цената си. Болезнен урок а, сега бърже ме сложи в игнора, щото знам, че го практикуваш, когато нечие мнение е твърде трудно за преглъщане от теб.хахаха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от БОНВИВАН1 Разгледай мнение

      Другият път пусни суданци, камбоджанци или от Великденски острови. Имам наемател от 12 години, сам човек-програмист. Вградената фурна и кермаични котлони не са ползвани нито веднъж. Ползва само хладилника и микровелето. Яде навън или си поръчва храна за вкъщи. Купил си е апартамента почти на 100% Ако някога пак решиш да рентиерстваш бъди психолог:-)
      Експерта... по време на ковида от къде вземаш студенти по медицина наематели... всички се прибраха по родните места на. 800 лв нямаше никакво търсене иначе всички сте умни тухлари!...идеята. Ми да пиша беше друга!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

        “Тома неверни” дай мейл да погледнеш виетнамски студенти по медицина какво причиняват...и всеки нов идва с претенции...баня нов душ... климатик нов дивани ... последно нова миялна и нова пералня!
        Другият път пусни суданци, камбоджанци или от Великденски острови. Имам наемател от 12 години, сам човек-програмист. Вградената фурна и кермаични котлони не са ползвани нито веднъж. Ползва само хладилника и микровелето. Яде навън или си поръчва храна за вкъщи. Купил си е апартамента почти на 100% Ако някога пак решиш да рентиерстваш бъди психолог:-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Не искам чак до там да стигаме.

          Освен това за 9г наемателите чак толкова не амортизират апартаментите и няма толкова големи разходи след тях, както ти пишеш.

          Ако са читави хора, само един латекс и почистване.
          “Тома неверни” дай мейл да погледнеш виетнамски студенти по медицина какво причиняват...и всеки нов идва с претенции...баня нов душ... климатик нов дивани ... последно нова миялна и нова пералня!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
            Заповядай в Карол да ти направят разпечатка като си толкова голям философ...ако искаш и. Бас може да направим!
            Не искам чак до там да стигаме.

            Освен това за 9г наемателите чак толкова не амортизират апартаментите и няма толкова големи разходи след тях, както ти пишеш.

            Ако са читави хора, само един латекс и почистване.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Адмирации за това, че имаш топки и си добър инвеститор.

              Мисля, че мнението ти е манипулативно. От БФБ много не се печели и не се е възстановила от кризата през 2008 г.

              И дребите риби не могат да правят врътки като теб.
              Заповядай в Карол да ти направят разпечатка като си толкова голям философ...ако искаш и. Бас може да направим!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                Аз пък не съм съгласен с теб...2004г започнах да търгувам на бфб...2014г купих два апартамента единият в кв.оборище до военна академия а другият до ндка..единият с 3 спални другият 2спални,купих ги за “ инвестиция” защото мислех че момента е удачен за покупки цената и на двата беше по 80 000евро за периода наема които съм вземал е варирал между800-900 лв лихвата ми е средно 4.66% не съм имал плътна пълняемост а след всеки наемател дребен ремонт от 3000 лв до 5000 лв...само последната година инфлацията е 20% та за какви наеми и за каква доходност ми говориш ако реално изкараш4-5% трябва да викаш ура а цялата разправия и нерви не си заслужава грам......заложих апартаментите и взех кеша на единият защото мразя парите да дремят и да не работят за мен...половината сложих на бфб 2017 другата половина инвестирах в старт Ъп ай ти който тази година ще бъде листнат на бфб...та от 2017 на бфб...парите са се умножили 20 пъти а оценката на старт ъпа е 10 пъти нагоре... какво въобще говорим за тухли и за София..и за спящите ви 100 милярда... банкерите са го измислили с векове....само глупавата маса от населението по света “инвестира” в тухли...70% от американците инвестират в акции...дано прогледнете някога...бфб е адски подценено а имотите ще падат следващите три години и аз пак ще купя още 1-2 апартамента
                Адмирации за това, че имаш топки и си добър инвеститор.

                Мисля, че мнението ти е манипулативно. От БФБ много не се печели и не се е възстановила от кризата през 2008 г.

                И дребите риби не могат да правят врътки като теб.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

                  Виж какво става с наемите: [ATTACH=CONFIG]n4007823[/ATTACH]

                  30% над "връО" от 2017-а
                  ха ха. 15 години отдавах под наем. Имах приходи 2х колкото съм го купил. И като сметнах че ремонта да го приведа в първоначалното състояние ще е също толкова пари и ВЕДНАГА го продадох без да го ремонтирам за 35 годишни наема.
                  Сега ям и пия и 35 години ще си живея остатъка от живота без да се занимавам с глупости
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    Нищо объркано НЯМА. От имоти се печели само чрез СПЕКУЛА - купуване когато НИКОЙ не иска на ниски цени и продаване когато се бутат с лакти да купуват. Наеми + еърбнб-а са само залъгалки да се намираш на работа за минимална заработка
                    Виж какво става с наемите:
                    Click image for larger version

Name:	IMAGE_2022.jpg
Views:	1
Size:	42.2 КБ
ID:	4007823


                    30% над "връО" от 2017-а
                    Last edited by BONI; 05.01.2023, 14:43.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                      Всичко хубаво, ама не разбрах защо накрая пак апарти ще купуваш, след като не ги харесваш като инвестиция?
                      Защото всичко е в тулата, батко. БФБ - днес имаш, утре нямаш, тука има, тука нема. А тулата е вечна. Тръмп и Бъфет от тули са станали милиардери. Ако бяха играли на борсата, сега щяха да имат само по едно борсалино.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        така де, но той вече ги е играл това в 2014
                        после е разбрал, че не му се удава и заложил единя
                        сега пак същото...
                        объркана е понижителската душа
                        Кое точно ти е объркано..до 5% от портфейла ми трябва да е в тухли......идеята ми е доста по различна... 4-5 г бфб ще върви нагоре... до 2025 ще бъде удачен момент за покупка... наема е пълни шит...това е...очаквам от 300 до 500 човека да го осъзнаят това

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          така де, но той вече ги е играл това в 2014
                          после е разбрал, че не му се удава и заложил единя
                          сега пак същото...
                          объркана е понижителската душа
                          Нищо объркано НЯМА. От имоти се печели само чрез СПЕКУЛА - купуване когато НИКОЙ не иска на ниски цени и продаване когато се бутат с лакти да купуват. Наеми + еърбнб-а са само залъгалки да се намираш на работа за минимална заработка
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                            ЩОТО ЩЕ Е ИЗГОДНО, както беше изгодно 2010-2014г.
                            така де, но той вече ги е играл това в 2014
                            после е разбрал, че не му се удава и заложил единя
                            сега пак същото...
                            объркана е понижителската душа
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mitko2848 Разгледай мнение

                              Всичко хубаво, ама не разбрах защо накрая пак апарти ще купуваш, след като не ги харесваш като инвестиция?
                              ЩОТО ЩЕ Е ИЗГОДНО, както беше изгодно 2010-2014г.
                              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                                Аз пък не съм съгласен с теб...2004г започнах да търгувам на бфб...2014г купих два апартамента единият в кв.оборище до военна академия а другият до ндка..единият с 3 спални другият 2спални,купих ги за “ инвестиция” защото мислех че момента е удачен за покупки цената и на двата беше по 80 000евро за периода наема които съм вземал е варирал между800-900 лв лихвата ми е средно 4.66% не съм имал плътна пълняемост а след всеки наемател дребен ремонт от 3000 лв до 5000 лв...само последната година инфлацията е 20% та за какви наеми и за каква доходност ми говориш ако реално изкараш4-5% трябва да викаш ура а цялата разправия и нерви не си заслужава грам......заложих апартаментите и взех кеша на единият защото мразя парите да дремят и да не работят за мен...половината сложих на бфб 2017 другата половина инвестирах в старт Ъп ай ти който тази година ще бъде листнат на бфб...та от 2017 на бфб...парите са се умножили 20 пъти а оценката на старт ъпа е 10 пъти нагоре... какво въобще говорим за тухли и за София..и за спящите ви 100 милярда... банкерите са го измислили с векове....само глупавата маса от населението по света “инвестира” в тухли...70% от американците инвестират в акции...дано прогледнете някога...бфб е адски подценено а имотите ще падат следващите три години и аз пак ще купя още 1-2 апартамента
                                Всичко хубаво, ама не разбрах защо накрая пак апарти ще купуваш, след като не ги харесваш като инвестиция?

                                Коментар

                                Working...
                                X