IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Некоректни фирми за недвижими имоти и строители

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Pishmankupuvach След това което си описал, ходи пали свещи че не са ти хвърлили и един бой за компенсация
    Да се поучим от п-р Петров, да прегърнем дори и враговете си за да живеем в мир и разбирателство.

    Коментар


    • Rudistroi invest Varna

      Kupih ap ot Rudistroi invest . Stroitelstvoto e mn nekachestveno . Niama edna prava stena , edin prav agal. Vratite daje ne sa s ednakva visochina. Za poda dumi niamam. Armaturite starchat , el instalacista sashto e zle . S edna duma nekachestveno . Ne se slaga izolacia v osnovite na zgradite . Mazetata i garajite se palniat s voda pri vseki dajd. Fasadata e krasiva , no e ot stiriopor, ne se znae dali shte izkara i pet godini . Losho kachestvo , tova e cialostnata mi ocenka , ne si struva parite.


      Моля, пишете на Кирилица!
      Last edited by Amsterdamm; 09.11.2013, 10:22.

      Коментар


      • Кондор Пловдив

        Не съм доволна от агенция Кондор недвижими имоти, град Пловдив. Ситуацията беше много непреиятна. Крайният резултат :
        - комисионна за аганция Кондор
        - без апаратамент за нас

        Коментар


        • АСКОСТРОЙИНВЕСТ ООД С УПРАВИТЕЛ АСЕН ГЕОРГИЕВ ГЕОРГИЕВ

          СТРОИТЕЛЕН ИЗМАМНИК С СЪДРУЖНИЦИ ГИЦА СПАСОВА ГЕОРГИЕВА, ЦВЕТЕЛИНА АСЕНОВА ПАНДУРОВА ВИЖТЕ САМИ И ПРЕЦЕНЕТЕ КОЛКО Е КОРЕКТНА ФИРМАТА Строителят ни измами". Съдия Ирена Александрова осъди ответното дружество "Аскостройинвест" ООД да й изплати претендираното обезщетение.
          Приятели, благодарим ви, че и този уикенд бяхме заедно. Желаем ви приятна и успешна нова седмица! :-)

          Съдебен спор (епизод 150)
          play.novatv.bg
          06.10.2013 г.
          АСКОСТРОЙИНВЕСТ ООД
          Last edited by ivan.popov; 08.10.2013, 17:11.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Renkli Разгледай мнение
            здрасти, Крумчо

            В момента барокко имат обект в Ст.град, овекта е пред акт 15.
            Би ли споделил опита си който имаш с тях?
            Аз лично съм в процес на търсена на жилище, и съм си харесала едно малко апартаментче във въпросния обект. Не успях да намеря из форумите никакви коментари за тях освен твоя и затова ти пиша. Малко ме притесни коментара ти и ще съм ти мн благодарна ако ми пишеш
            Какво стана откакто написахте въпроса си? Има ли развитие по темата, станахте ли клиенти на въпросната фирма, доволни ли сте? Някой ако има друга информация за БАРОККО ООД, нека я сподели. Благодаря предварително на отговорилите!

            Коментар


            • Стоянстрой, Пловдив

              Пазете се от Стоянстрой, Пловдив!

              Ако не вярвате, елате на ул Русаля 9А, за да се запознаете със строеж без канал за отпадни води. В 21 век!

              Коментар


              • Строителна фирма Експириан" ЕООД

                Изключително съм недоволен от строителна фирма Експириан" ЕООД. Купих апартамент от тяхна сграда в аспарухово преди 4 години. Преди 3 години установих че в апартамента ми има течове от терасата над мен. Вече 3 години не могат да ги отстранят - завали ли дъжд избиват петна, появяват се капки, мухъл и т.н.т. Писна ми да им пиша уведомителни писна, да звъня на техническия им ръководител който е една бабка дето представа си няма от нищо.
                Асансьора в сградата е невъзможно некачествен и се поврежда през ден, засяда ако се качат 3-ма човека с общо тегло над 230 кг. и това в сграда с над 60 апартамента си направо подигравка. Кумините и куминните тела пушат в апартаментите явно са направени некачествено и не могат да изведат пушека. Същия е проблема и с аспираторните тела, ако някой готви в апартаментите по цялата вертикала се испускат миризми - в тоалетните също, и това при положение че съм сложил клапани и на двете места. Фасадата цялата се лющи, и не прилича вече на нищо явно материалите не са устойчиви на слънчевата светлина. В апартамента ми инсталациите са сбъркани, в банята трябваше да си прекарвам сам кабели наново за бойлера а в спалнята двоен ключ работи като еденичен защото явно в някоя от кутииките кабелите са вързани един за друг. Тези оплаквания не са само от мен а от всички в сградата.
                Пиша за да предпазя хората да се набутат купувайки апартамент от тях. !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от soni 28 Разгледай мнение
                  Само да питам за тази фирма, спазиха ли срока за Акт 16 за блок 25 ? Имаш ли представа или?
                  Не. Закъсняха с около половин година, но това че са взели Акт 16 не е меродавно. Първо че подземната част е недовършена, но има Акт 16. Но който се интересува може да отиде и да види как изглежда блока и да попита някой от живущите там. Тука каквото и да ви кажа няма да вярвате. Не случайно никъде по фасадата не е написано кой е построил блока

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Krum4o Разгледай мнение
                    Ами най-добрата информация е да отидеш в Малинова долина бл. 25 е тяхно дело. Виж го как изглежда, питай който си видиш там и ще разбереш за тях. Много некачествено строителство и много нерви за собствениците.

                    Само да питам за тази фирма, спазиха ли срока за Акт 16 за блок 25 ? Имаш ли представа или?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Renkli Разгледай мнение
                      здрасти, Крумчо

                      В момента барокко имат обект в Ст.град, овекта е пред акт 15.
                      Би ли споделил опита си който имаш с тях?
                      Аз лично съм в процес на търсена на жилище, и съм си харесала едно малко апартаментче във въпросния обект. Не успях да намеря из форумите никакви коментари за тях освен твоя и затова ти пиша. Малко ме притесни коментара ти и ще съм ти мн благодарна ако ми пишеш
                      Ами най-добрата информация е да отидеш в Малинова долина бл. 25 е тяхно дело. Виж го как изглежда, питай който си видиш там и ще разбереш за тях. Много некачествено строителство и много нерви за собствениците.

                      Коментар


                      • barocco

                        Първоначално изпратено от Krum4o Разгледай мнение
                        Хора не купувайте от Бароко Строй, Бароко билд и т.н. няколко фирми имат! Barocco.bg им е сайта. Абсолютни измамници, много некоректни, а качеството на строителството е просто.... бягайте много далече
                        здрасти, Крумчо

                        В момента барокко имат обект в Ст.град, овекта е пред акт 15.
                        Би ли споделил опита си който имаш с тях?
                        Аз лично съм в процес на търсена на жилище, и съм си харесала едно малко апартаментче във въпросния обект. Не успях да намеря из форумите никакви коментари за тях освен твоя и затова ти пиша. Малко ме притесни коментара ти и ще съм ти мн благодарна ако ми пишеш

                        Коментар


                        • Хора не купувайте от Бароко Строй, Бароко билд и т.н. няколко фирми имат! Barocco.bg им е сайта. Абсолютни измамници, много некоректни, а качеството на строителството е просто.... бягайте много далече

                          Коментар


                          • некоректни фирми

                            не се занимавайте с инвеста bg от пловдив,щото ще берете много ядове

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sagittarius
                              Измествате се от темата,
                              всеки си има вкус и предпочитания за материалите - това че мозайката е здрава не го оспорвам, като се замисля че в университети ( поне където съм бил) коридорите и стъпалата са в мозайка и при това използване са издържали толкова години си е доказателство, но аз бих предпочел да ми е по-красиво и пригледно където живея.


                              Та по темата - Днес в един портал за имоти видях агенция "Градев" да продава мой апартамент. По - интересно е , че след като им се обадих да коригират обявата си, те ме убеждаваха че имам грешка. Цирк абсолютен!
                              Квалификацията цирк е добра , но какво е решението?
                              Когато от посредника не носят отговорност какво предлагат!?
                              Независимо дали става въпрос за Градев или АДРЕС !
                              Поредния разочарован от строителна фирма

                              Коментар


                              • Измествате се от темата,
                                всеки си има вкус и предпочитания за материалите - това че мозайката е здрава не го оспорвам, като се замисля че в университети ( поне където съм бил) коридорите и стъпалата са в мозайка и при това използване са издържали толкова години си е доказателство, но аз бих предпочел да ми е по-красиво и пригледно където живея.


                                Та по темата - Днес в един портал за имоти видях агенция "Градев" да продава мой апартамент. По - интересно е , че след като им се обадих да коригират обявата си, те ме убеждаваха че имам грешка. Цирк абсолютен!
                                Its only worth what someone else is willing to pay!

                                Коментар

                                Working...
                                X