IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • точно за това не е подходящо
    Първоначално изпратено от MiceM Разгледай мнение
    Винаги е подходящо време за ликвидация на нещо подценено

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
      По принцип лично според мен това не е най-добрият момент за ликвидация специално на този фонд. Просто защото имотите му не са земеделски земи и не биха се продали толкова лесно както при Еларга... И за толкова пари респективно...
      Винаги е подходящо време за ликвидация на нещо подценено

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
        аз на роднините които не искат да рискуват им купих тука ма си мисля че преди раздвижване с парцелите или със секвоята няма защо да расте, при атерата и агрофинанс явно разчитат на продажби на земи и затова купуват на 2-3% доходност от наеми и лихви, жалко само че някой с голям пакет излиза, можеше да опита да събере гласове за ликвидация
        По принцип лично според мен това не е най-добрият момент за ликвидация специално на този фонд. Просто защото имотите му не са земеделски земи и не биха се продали толкова лесно както при Еларга... И за толкова пари респективно...
        The best things in life are free. The second best things are very expensive!
        не е препоръка

        Коментар


        • аз на роднините които не искат да рискуват им купих тука ма си мисля че преди раздвижване с парцелите или със секвоята няма защо да расте, при атерата и агрофинанс явно разчитат на продажби на земи и затова купуват на 2-3% доходност от наеми и лихви, жалко само че някой с голям пакет излиза, можеше да опита да събере гласове за ликвидация

          Коментар


          • тук още 3години и кредита е изплатен(ей минаха) и след това по 2млн само то бриколажите годишно!
            Колко са на депозит - не знам(не ми се смята като извадя дивидента) някъде около 25млн?
            Цена 0,59 сравнение с АТЕРА която е с кеш 40млн, но на 2,25 мисля че няма сравнение кой е вероятно да удвои

            Добре де ако паричките са на депозит от едни 2-3% като при АТЕРА, не е ли по-добре да се погаси кредитчето, което в най-добрия случай е при лихва 5-6%?
            Last edited by tony1975; 01.06.2013, 20:05.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
              Елана
              Благодаря.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от gunnar Разгледай мнение
                Кой продава с айсберга за 7 000 на 0.59 лв.?
                Елана

                Коментар


                • Кой продава с айсберга за 7 000 на 0.59 лв.?

                  Коментар


                  • И тук вече има дата за ОСА - 15.7
                    Предлагат - 7. Вземане на решение за разпределение на финансов резултат; проект за решение - ОС взема решение да бъде разпределен като дивидент за акционерите 100 % от преобразувания финансов резултат за 2012 г., определен съгласно чл.10 от ЗДСИЦ, в размер на 2 000 485.14 лв, както и остатъкът от неразпределената печалба от минали години в размер на 1 917 469.82 лева. Общата сума за разпределяне като дивидент за акционерите възлиза на 3 917 954.96 лева или 0.06481 брутен дивидент на акция.;

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      6 стинки, чисто.

                      ПС Ти нали чакаше Софикс 1000, ко се ослушваш пак за дивидентни.
                      Теглят те към дъното, мноооого пропуснати ползи ще имаш
                      Ей на, и Орешака става МП, иде корав ръсттттттттт
                      благодаря ти приятелю Пиб.
                      Имам си една база данни и си я поддържам, а за брефче-то изтървах инфото(знам че от неразпределената щяха да извадят малко)
                      Поздрави!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        момчета, колко дивидент предложиха тук?
                        6 стинки, чисто.

                        ПС Ти нали чакаше Софикс 1000, ко се ослушваш пак за дивидентни.
                        Теглят те към дъното, мноооого пропуснати ползи ще имаш
                        Ей на, и Орешака става МП, иде корав ръсттттттттт

                        Коментар


                        • момчета, колко дивидент предложиха тук?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Колеги за кога беше насрочено събранието на БРЕФ
                            Поне досега не съм видял дата за ОСА тази година , но по закон трябва да е до 30.6.
                            Доколкото си спомням в предните 2 години първото винаги се отлага поради липса на кворум ,така че може да сложиш още 14 дена.

                            Коментар


                            • Колеги за кога беше насрочено събранието на БРЕФ

                              Коментар


                              • Така е, потвърждавам.

                                Коментар

                                Working...
                                X