IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    +1
    бавно загрявам!
    Тони, преди време спомена че си излязъл от един АДСИЦ, май скоро ще излезеш и от друг...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
      Махнах ги и съм ги забравил,че съществуват.Като ти казвам,че не стават да ме слушаш.(Не е препоръка за други да се набутват тук.)
      +1
      бавно загрявам!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
        И по 1 мил да взимат, ама да правят нещо - напоследък доста дълбоко са заспали...
        Дремят като мечоците зимен сън.........Напълно вярно,но за себе си са си добре,да го д......т акционерите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
          И по 1 мил да взимат, ама да правят нещо - напоследък доста дълбоко са заспали...
          +1
          Те да ни докарват по 7-8 кк на година пък нека да вземат и 2 ако искат
          Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
            Малките нямаме ли повече от 20 %?
            Имаме 70 ама проблема очевадно е че сме малки Остават 2 варианта,
            - да се организираме или някой голям да ни изкупи 20-тина процента и да си утрои парите като го ликвидира Рално става и с по-малко участие ако успее да привлече уникредит на своя страна.
            Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

            Коментар


            • И по 1 мил да взимат, ама да правят нещо - напоследък доста дълбоко са заспали...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                Не мисля, че някой ще се пребори за това Тези хора са по-компетентни, по-подготвени и по-добре с финансите отколкото Колчев
                Малките нямаме ли повече от 20 %?

                Коментар


                • Не мисля, че някой ще се пребори за това Тези хора са по-компетентни, по-подготвени и по-добре с финансите отколкото Колчев
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Какви са условията да се свика извънредно ОСА и да се вземе решение за ликвидация?
                    Или пък да се смени обслужващото дружество?

                    Коментар


                    • +1 за ликвидация

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                        Извинявай, но не разбирам тезата ти ?
                        Тези общо нямат и 20%. Почти колкото имаха уникредит. Останалите 80% защо спят според теб ?
                        Интереса на тези е ясен.Учреди ли са фонда и си определят правилата/парата.Уникредит си прибира печлбата по друг начин.А защо спят останалите не знам.Трябва да ти отговорят те - акционерите.Колчев го изхвърлиха от Елана ФЗЗ заради подобни неща.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                          7. Управители ИВО ПЕТРОВ ПЕТРУШЕВ
                          КАЛОЯН ЙОНЧЕВ НИНОВ
                          20080512132649 История Документи
                          11. Начин на представляване Друг начин:
                          ЗАЕДНО И ПООТДЕЛНО 20080512132649 История Документи
                          19. Съдружници НИКОЛАЙ СЕРГЕЕВИЧ ДРАГОМИРЕЦКИ, 1060 лв.
                          ЧАВДАР ИВАНОВ ДОНКОВ, 1060 лв.
                          КАЛОЯН ЙОНЧЕВ НИНОВ, 1060 лв.
                          "МИБО КОНСУЛТ" ООД, ЕИК 200032995, държава: БЪЛГАРИЯ, 1060 лв.
                          СОФИЯ АСЕТС МЕНИДЖМЪНТ АД, ЕИК 131196352, държава: БЪЛГАРИЯ, 1060 лв.
                          БИ ФАЙНЕНС ЕООД, ЕИК 175434823, държава: БЪЛГАРИЯ, 700 лв.
                          Извинявай, но не разбирам тезата ти ?
                          Тези общо нямат и 20%. Почти колкото имаха уникредит. Останалите 80% защо спят според теб ?
                          Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                          Коментар


                          • И само за сравнение - възнаграждение на ОД на СФИ е 120хил за 1 шестмесечие, демек по 20 000лева на месец!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Калоян Нинов беше шеф на ПФБК преди да стане зам.министър в правителството на НДСВ.Все още е ръководен кадър в групата ПИБ/ПФБК.Драгомирецки беше/е шеф на брокерите на ПИБ.Светозар Абрашев беше инв. консултант на ПФБК сега е шеф на София инт. секюритис.Обще взето все около ПФБК и СИС - все пак са учредители.Има изменения в съдружниците, но са малки и не променят статуквото.
                              ето опита си казва думата - не ги бях чувал тия другари!
                              благодаря!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                нищо не ми говорят, човече
                                освен че Донков май беше в НС
                                Калоян Нинов беше шеф на ПФБК преди да стане зам.министър в правителството на НДСВ.Все още е ръководен кадър в групата ПИБ/ПФБК.Драгомирецки беше/е шеф на брокерите на ПИБ.Светозар Абрашев беше инв. консултант на ПФБК сега е шеф на София инт. секюритис.Обще взето все около ПФБК и СИС - все пак са учредители.Има изменения в съдружниците, но са малки и не променят статуквото.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X