IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тия дни доста пари вкарах тук!

    Принципно не е хубаво да се купуват компании, които се движат обратно на общия тренд... Но аз тук ще преследвам друга цел - подобаваща оценка на супер подценена компания! Може да се наложи да се почака известно време - докато напористия продавач си изчерпи пакета, също и да се реализират някои от "жокерите" на бизнеса на компанията... Но и опасността от спад на цената е буквално нищожна!

    Удвояване на инвестираната сума, при нищожен риск - това е стратегията ми тук!

    Успех на всчякото БГ инвеститори!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
      Ама само си приказвате,айде де.Аз съм вътре вече с доста бройки пак и си мисля точно за това.Как се оправиха нещата при ЕЛАР-га?Точно това ни трябва и на нас.(Не е препоръка за П.П. на Ц.К.)
      А, и аз съм вътре, ама нямам и 30 хиляди акции. И все се надявам някой от големите да свърши работата - или да променят договора с обслужващото дружество, или да намерят някакъв начин да върнат тоя кеш на акционерите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gunnar Разгледай мнение
        И аз това се чудя. При такъв голям фрий-флоут и толкова много кеш, компанията си плаче за превземане.
        Ама само си приказвате,айде де.Аз съм вътре вече с доста бройки пак и си мисля точно за това.Как се оправиха нещата при ЕЛАР-га?Точно това ни трябва и на нас.(Не е препоръка за П.П. на Ц.К.)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
          Админите не го трийте това моля ви, ако ли да е от конкуренцията http://www.infostock.bg/infostock/co...tails/51465/bg Така трябва да стане и тук и да бъдат изметени всички от тоя фонд!!!!Няма ли заинтересовани големи играчи тук бе???Как може да не ви интересува кво става с парите ви???(Имам пак тук доста и не е препоръка за търговия с акции на фонда а за радикални действия.)
          И аз това се чудя. При такъв голям фрий-флоут и толкова много кеш, компанията си плаче за превземане.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
            Пенко последва съвета на Тони и излезе. Пожелавам упех на останалите
            Пенко мойте уважения към теб,ама аз каня заинтересовани тук с по над 30К пич.Не мисля,че си имал толкова много акции тук. А ако е така адмирации за това.(И пак да си го кажа не е препоръка за нищо.)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от olimpiec Разгледай мнение
              Пенко се загуби някъде и никой не пише нищо тук.Има някакво мижаво раздвижване и толкова......(Разбира се не е препоръка за нищо.)
              Пенко последва съвета на Тони и излезе. Пожелавам упех на останалите

              Коментар


              • Фонд за недвижими имоти България АДИСЦ(5BU/BREF)

                Админите не го трийте това моля ви, ако ли да е от конкуренцията http://www.infostock.bg/infostock/co...tails/51465/bg Така трябва да стане и тук и да бъдат изметени всички от тоя фонд!!!!Няма ли заинтересовани големи играчи тук бе???Как може да не ви интересува кво става с парите ви???(Имам пак тук доста и не е препоръка за търговия с акции на фонда а за радикални действия.)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                  Някой има ли инфо от ОСА-то?
                  Пенко се загуби някъде и никой не пише нищо тук.Има някакво мижаво раздвижване и толкова......(Разбира се не е препоръка за нищо.)

                  Коментар


                  • Някой има ли инфо от ОСА-то?

                    Коментар


                    • Голямо натискане напоследък...

                      Коментар


                      • аз им благодаря за печалбите които ми донесоха, след закупуването на техни акции през 2009 на 36-37стинки и им пожелавам успех.
                        За мен адсиц-те си се оказаха едно яко точене на акционерен капитал от страна на ОД под формата на такси, комисионни и т.н. Печалба може да реализира човек с повече късмет който влезе в ниското. Иначе да ми лапат по 1млн такси за ОД на година и да ми раздават 90% от печалбата и аз да чакам тия дружества да се развиват - не става!

                        п.с. почти в цялата страна Бриколажите изпозатвориха, дано техните два останат в помещенията си до 2021.
                        Успех на оставащите на влака!

                        Коментар


                        • Хммм... да не са решили да си увеличат възнагражденията...

                          07-10-2013 - Представяне на покана за свикване на ОСА и материали за ОСА

                          Емитент: Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ-София (5BU)
                          В БФБ-София АД са постъпили материали за провеждане на извънредно ОСА на Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ-София (5BU), както следва:
                          Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ-София (5BU)свиква ОСА на 15.11.2013 год. от 10.00 ч. в гр. София, бул. Драган Цанков 36, сграда Интерпред, ет. 2, блок А, зала Пловдив, при следния дневен ред:
                          - Приемане на Политика за възнагражденията на членовете на управителните ограни;
                          - При липса на кворум събранието ще се проведе на 02.12.2013 год. от 10.00 ч. на същото място и при същия дневен ред.
                          Право на глас в ОСА имат лицата, вписани в регистрите на Централен депозитар като акционери 14 дни преди датата на ОСА, или към 01.11.2013 год.
                          Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят ще може да упражни правото си на глас в ОСА е 30.10.2013 год.

                          Коментар


                          • Импе, ти ли излизаш?

                            0.555 555

                            Коментар


                            • Брешков може да отскочи до темата за ПИБ и да каже за колко са купили Юнионбанк. И ако може не толкова йезуитски
                              Life won't wait for you.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Брешков изби рибата с тоя конкретен отговор
                                Нали.То да го коментираме ще се съсипем от смях.Уплашиха се и купиха малко акции.Може пък и някои друг да се е намесил и да е решил да купи,ама надали.(Не е препоръка за търговия с "акции" на "Б.Ф.Б".-то.)

                                Коментар

                                Working...
                                X