IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
    Тука са привели дивидента !
    При кой посредник? Аз нямам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
      Тука са привели дивидента !
      нямам.

      Коментар


      • Тука са привели дивидента !

        Коментар


        • Аз мисля, че статията дава важна информация. Новата компания вероятно ще расте, което значи, че може да наеме и останалите свободни площи.

          Коментар


          • Виждам че статията породи дискусия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

              Адеко си имат 5г. договор за 60% от сградата, статията казва това. Кое изречение ви навежда на мисълта за още отдадени кв.м.?
              Новата компания ще се помещава в нова бизнес сграда - Kambanite Green Offices, която се намира близо до централата на "Адеко" в "Бизнес парк София" и е собственост на "Фонд за недвижими имоти България". Преди година компанията се договори да наеме 6200 кв.м площ за срок от пет години, с което стана най-големият наемател в новопостроената сграда. Служителите ще ползват общо три етажа в сградата, която е клас А. До края на септември близо 60% от екипа ще бъде преместен в новото офис пространство, а останалата част ще продължи да се помещава в няколко сгради в самия бизнес парк.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                Доколкото разбирам, старите договори за старите офиси няма да се прекратяват, а отделно ще бъдат наети още в новата сграда. Поне аз такива заключения си правя от статията, възможно е и да не съм прав...
                Аз не го разбирам така.
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                  Доколкото разбирам, старите договори за старите офиси няма да се прекратяват, а отделно ще бъдат наети още в новата сграда. Поне аз такива заключения си правя от статията, възможно е и да не съм прав...
                  Адеко си имат 5г. договор за 60% от сградата, статията казва това. Кое изречение ви навежда на мисълта за още отдадени кв.м.?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                    какво променя това за БРЕФ?
                    Доколкото разбирам, старите договори за старите офиси няма да се прекратяват, а отделно ще бъдат наети още в новата сграда. Поне аз такива заключения си правя от статията, възможно е и да не съм прав...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Joz Разгледай мнение

                      Най-после
                      какво променя това за БРЕФ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dimitracis Разгледай мнение
                        Adecco разделя бизнеса си в България
                        Нова компания, нова сграда



                        В момента към бранда Modis IT Outsourcing работят над 1200 души, които предоставят различни услуги по управление и поддръжка на мрежи, устройства и приложения, както и аутсорсване на бизнес процеси за клиентите от цял свят. Новата компания ще се помещава в нова бизнес сграда - Kambanite Green Offices, която се намира близо до централата на "Адеко" в "Бизнес парк София" и е собственост на "Фонд за недвижими имоти България". Преди година компанията се договори да наеме 6200 кв.м площ за срок от пет години, с което стана най-големият наемател в новопостроената сграда. Служителите ще ползват общо три етажа в сградата, която е клас А. До края на септември близо 60% от екипа ще бъде преместен в новото офис пространство, а останалата част ще продължи да се помещава в няколко сгради в самия бизнес парк.

                        http://www.capital.bg/biznes/kompani...i_v_bulgariia/
                        Най-после

                        Коментар


                        • Adecco разделя бизнеса си в България
                          Нова компания, нова сграда



                          В момента към бранда Modis IT Outsourcing работят над 1200 души, които предоставят различни услуги по управление и поддръжка на мрежи, устройства и приложения, както и аутсорсване на бизнес процеси за клиентите от цял свят. Новата компания ще се помещава в нова бизнес сграда - Kambanite Green Offices, която се намира близо до централата на "Адеко" в "Бизнес парк София" и е собственост на "Фонд за недвижими имоти България". Преди година компанията се договори да наеме 6200 кв.м площ за срок от пет години, с което стана най-големият наемател в новопостроената сграда. Служителите ще ползват общо три етажа в сградата, която е клас А. До края на септември близо 60% от екипа ще бъде преместен в новото офис пространство, а останалата част ще продължи да се помещава в няколко сгради в самия бизнес парк.

                          http://www.capital.bg/biznes/kompani...i_v_bulgariia/

                          Коментар


                          • Решения от заседание на КФН на 10.08.2017 г


                            2. Изпраща писмо до „Фонд за недвижими имоти България” АДСИЦ, гр. София, с указания за отстраняване на непълноти относно заявление за издаване на одобрение за промяна в устава на дружеството.




                            Някой знае ли за какво става въпрос ?

                            Коментар


                            • брей че люти продавачи!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Tony
                                абе и на мен така ми се иска да го чета, ама...имам си едно наум
                                ++ Точно така Тони!! - "голямата" Печалба е същата като миналогидшната ако не бяха набучили в разходите продажбата на имота със заугба. Ако до края на годината не набучат още нещо в същата граф може да покажат нещо реално, но не и "изненадващо")))) Не че атера е по-голяма китка, но все пак - до годишния отчет - едно наум)))))
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X