IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • A oтносно оправданията за проблемите с паркингите - нали знаете приказката какво му пречи на калпавия.....
    Решения да искаш - бол, нали и без туй все ги сърби строителната краста.

    https://www.westfaliaparking.com/par.../system-types/
    https://www.google.bg/search?q=multi...n1nJLVy23tyUM:


    Коментар


    • може и така да е, но булки и булки всякакви, някои не се възстановяват с времето рядко, но се случва, чисто хипотетично казано без препоръка разбира се
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Инта, това нещо като "къса клечка" ли означава

        Колко да е къса , като е от отдавна изплатилите се и с нова осреднена, но ако я погледнеш от към кривото огледало (очаквания)- ГРОЗНА си е да гъ ева и госпоицата (преФалената честна булка)!- от прилично разпродадените е!

        Коментар


        • Инта, това нещо като "къса клечка" ли означава
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Бе Фъй Бету ,- е дет въ фаним - се въй Б.....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Да съберем..
              Ами Се Съберете , - той Алонсо от ГОДИНИ , аз пък по други пазиции виках ...- ама НЯМА СБОР - дъдява!!!

              Коментар


              • Да съберем..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  +++++
                  Тия хубавци тук не ги харесвам още от времето когато разпродадоха активите си и държаха само кеш по банките и с цялата си наглост прибираха няколко години таксата си за управление от около милион лева мисля, че беше ! Явно големи умения се изискват да управляваш парите по банките като депозити ! Управлява се не в полза на акционери, а в полза на мениджмънт !
                  Дайте да съберем 5% и да внесем предложение за гласуване на общо събрание
                  Отделно сградата изглежда скъпа (над пазараните цени) - кой е строителя, как може да бъде атакувна такава сделка?
                  Увеличението на капитала може ли да е под пазарна стойност (и как може да бъде атакувано)?

                  Очевидно имам акции на дружеството.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    Интересното е, че тук мажоритар няма. По-скоро има "престъпна небрежност" от страна на големи /а и на малки/ миноритари. Толкова ли не може да се преразгледа договора с МНИ и да не се овластяват така "хамалската" хората от управлението?
                    +++++
                    Тия хубавци тук не ги харесвам още от времето когато разпродадоха активите си и държаха само кеш по банките и с цялата си наглост прибираха няколко години таксата си за управление от около милион лева мисля, че беше ! Явно големи умения се изискват да управляваш парите по банките като депозити ! Управлява се не в полза на акционери, а в полза на мениджмънт !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                      Толкова ли е трудно да се управлява качествен АДСИЦ За цяла България, на пръстите на едната ръка се броят що годе читавите. Толкова ли е трудно да управляваш пари (имоти), да си вземаш прилични такси управление, и да докарваш 3-4% доходност на акционерите? Винаги съм се чудил не е ли по-добре да печелиш от прозрачност и добро управление, отколкото за сметка на миноритарите, като "източиш" дружеството и реално си спреш потенциални приходи от управление. Не казвам че ситуацията тук е такава, но самия факт че мажоритарите не се вслушват в здравия разум и настроенията на по-малките акционери, цената на акцията върви надолу.
                      Разбира се че им е по добре да го точат и то да го точат умерено.Високата цена на акцията примерно за какво би им послужила?Ако вземе пък падне много както се търгуваше преди около 55ст,ще си направят отново обратен сплит и готово
                      Last edited by спекуланта; 02.04.2018, 12:36.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
                        За съжаление повечето мажоритари у нас са от типа апетита идва с яденето, ама не в обща полза ! Явно стимула да се тръгне по пътя на точенето е голям !
                        Интересното е, че тук мажоритар няма. По-скоро има "престъпна небрежност" от страна на големи /а и на малки/ миноритари. Толкова ли не може да се преразгледа договора с МНИ и да не се овластяват така "хамалската" хората от управлението?
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • За съжаление повечето мажоритари у нас са от типа апетита идва с яденето, ама не в обща полза ! Явно стимула да се тръгне по пътя на точенето е голям !

                          Коментар


                          • Толкова ли е трудно да се управлява качествен АДСИЦ За цяла България, на пръстите на едната ръка се броят що годе читавите. Толкова ли е трудно да управляваш пари (имоти), да си вземаш прилични такси управление, и да докарваш 3-4% доходност на акционерите? Винаги съм се чудил не е ли по-добре да печелиш от прозрачност и добро управление, отколкото за сметка на миноритарите, като "източиш" дружеството и реално си спреш потенциални приходи от управление. Не казвам че ситуацията тук е такава, но самия факт че мажоритарите не се вслушват в здравия разум и настроенията на по-малките акционери, цената на акцията върви надолу.

                            Коментар


                            • Тези дни се разходих до Тех парка, през хубавото време. Впечатлен съм от футуристичната визия, с която е правен. Въпреки, че е на Цариградско, мястото е сравнително комуникативно. Има места за отдих, спорт, зарядни за устройства със соларни панели, мултифункционални пейки (зарядни, wi-fi, speaker-и) и т.н. На глед дребни неща, но правени с идеята идеята да се "глезят" служителите и същевременно да им се осигуряват ресурси да могат да се създават иновации. Ресурсите са споделени, т.е могат да се ползват от всички фирми, които имат офиси на това място.
                              От друга страна ме притеснява факта, че е в България - тук не знам доколко хората биха могли да го асимилират и разберат правилно идеята и ще го оценят. Според мен би било страхотно, ако проектът успее. Но рискът съществува, защото тук не сме готови за него и трябва да има достатъчно желаещи да си разположат офисите там.
                              Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                              Коментар

                              Working...
                              X