IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ФНИБ АДСИЦ очаква продължаващо преместване на бизнеси от Западна към Източна Европа

    15:52


    "Затова очакванията са лесно да бъдат намерени наематели за новата сграда в София тех парк "


    Искат да ни кажат хайде шарани лапайте, че увеличението трябва да мине . Станаха много активни напоследък !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от PetraV Разгледай мнение

      Това е ясно, чудя се ти защо го постваш тук.
      Ами парите са НОВИ )

      Коментар


      • Първоначално изпратено от wolf_15 Разгледай мнение
        На основание чл. 17, т. 1 от Регламент (ЕС) 596/2014 г...
        Това е ясно, чудя се ти защо го постваш тук.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от PetraV Разгледай мнение
          ...Що се излагате с новини за продажби...
          На основание чл. 17, т. 1 от Регламент (ЕС) 596/2014 г...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от wolf_15 Разгледай мнение
            „Фонд за недвижими имоти България” АДСИЦ извърши продажба на апартамент №11 от Апартаментната сграда Секвоя 2 в к.к. Боровец, община
            Самоков. Апартаментът е с обща площ 59.45 кв.м.
            Невероятно! Що се излагате с новини за продажби на по един апартамент, който е бил построен доста отдавна.

            Коментар


            • „Фонд за недвижими имоти България” АДСИЦ извърши продажба на апартамент №11 от Апартаментната сграда Секвоя 2 в к.к. Боровец, община
              Самоков. Апартаментът е с обща площ 59.45 кв.м.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                Тц, ставаше дума за дивидент от наеми.......
                Твое право е да вярваш във всичко, а мое задължение по морал е да изкажа моя прочит и сметки

                П.П. притежавам акции на дружеството и мнението ми не е съвет за инвестиции!
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение
                  Големи бизнесмени се опитват да го играят. Веднъж го гледахме това - набълбукаха фонда с имоти, които и до днес ги продават на загуба. Сега сграда ще строят баш в пика.

                  Има доста точна корелация. Най - големите проекти са замислят и започват по върховете и приключват по дъната. Това важи също и на глобално ниво, както и за всеки цикъл.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    Според мен памета ти изневерява / с най-добри чувства го казвам/, а 28 ст. дивидент съм готов да се обзаложа, че няма да има от оперативна дейност /наеми/ до края на дружество. Не съм бил на уебинара, но един приятел от там / може би с най-много въпроси след Мариян/ спомена, че са казали доходност от 5% преди доходи от новата сграда и 9-12% след това. Според мен и тези цифри са сериозно завишени, но 28 ст. Е мираж.
                    тези 5%, както и 9-12% са на база цена на увеличение, т.е. 1,90 лв.

                    мнението ми не е препоръка!
                    Тц, ставаше дума за дивидент от наеми, преди да започне ликвидацията на активи, само за годината не се сещам Иначе обещаните дивиденти през следващите години и на мен са ми съмнителни, мисля си, че ще продават активите, които не носят доход за да финансират сградата, а и ще поспестят от дивиденти по същата причина..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение
                      и аз така мисля, тук доходността е в пъти(2-3) по-висока от градус, защо да не мине?

                      Хахаха. Весело И все пак ми е интересно големите риби ко ще направят...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                        Говорено е и преди уебинара, по спомен след запълването на сградата очакваха 28 ст. годишен дивидент, но това са доста условни прогнози, то дори съотношението дълг/капитал не е ясно още.
                        Според мен памета ти изневерява / с най-добри чувства го казвам/, а 28 ст. дивидент съм готов да се обзаложа, че няма да има от оперативна дейност /наеми/ до края на дружество. Не съм бил на уебинара, но един приятел от там / може би с най-много въпроси след Мариян/ спомена, че са казали доходност от 5% преди доходи от новата сграда и 9-12% след това. Според мен и тези цифри са сериозно завишени, но 28 ст. Е мираж.
                        тези 5%, както и 9-12% са на база цена на увеличение, т.е. 1,90 лв.

                        мнението ми не е препоръка!
                        Last edited by 15%; 09.07.2018, 22:03.
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          И все пак от фонда представиха ли някакви калкулации за очаквана възвращаемост от проекта - оптимистичен, песимистичен, реалистичен сценарий. Дисконтираха ли нещо, ала-бала.. Аз не знам защо КФН изобщо пуска проспект за увеличение без подобно нещо..
                          Говорено е и преди уебинара, по спомен след запълването на сградата очакваха 28 ст. годишен дивидент, но това са доста условни прогнози, то дори съотношението дълг/капитал не е ясно още.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                            И все пак от фонда представиха ли някакви калкулации за очаквана възвращаемост от проекта - оптимистичен, песимистичен, реалистичен сценарий. Дисконтираха ли нещо, ала-бала.. Аз не знам защо КФН изобщо пуска проспект за увеличение без подобно нещо..
                            Както написа и колегата "1984" мисля, то и при p/b 0,5 е малко кофти да се прави увеличение, ама айде....
                            Ще им простип на КФН тези неща, стига да се вгледат малко при Табаците, Юри Гагарин и т.н. Тук да кажем не е чак такава драмата....
                            Last edited by 15%; 09.07.2018, 21:03.
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • И все пак от фонда представиха ли някакви калкулации за очаквана възвращаемост от проекта - оптимистичен, песимистичен, реалистичен сценарий. Дисконтираха ли нещо, ала-бала.. Аз не знам защо КФН изобщо пуска проспект за увеличение без подобно нещо..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Нямам акции тук, но винаги съм следял с по едно око акцията. Не разбирам защо си мислите, че увеличението няма да мине? Ми парите са на фондовете, а те наливат и в каци без дъно, стига да ги "убедят" с правилните знаци (за "проспекта" иде реч, да не си помислите друго). Щом евана агро мина, градус мина (хем там много пара беше), що и тук да не мине? Не виждам с какво са по-лоши? То и Сирма току-виж минало, така че пари има, действайте, само обещания (подплатени със знаци, както се разбрахме ) да има и после ясууу, моренце и т.н.

                                Успех на хората тук, аз лично нямам и няма да се включа, но считам, че набирането на капитал ще е успешно. Лично мнение!
                                и аз така мисля, тук доходността е в пъти(2-3) по-висока от градус, защо да не мине?


                                Коментар

                                Working...
                                X