IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Провизия за дивидент
    3,434хил.лв
    или 0,0991 лв.
    страница 19 от междинния доклад
    https://www.investor.bg/bulletin/index/1/58/0/0/0/1/

    Коментар


    • Провизия за дивидент
      3,434хил.лв
      Last edited by tony1975; 30.01.2019, 18:20.

      Коментар


      • София Тех Парк:

        https://www.investor.bg/web/456/a/by...-banka-276203/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

          Никой ли няма графика за строеж, който са били обявили? На ДВИ-то да се пише няма смисъл, пак ще заметат поредната си издънка.
          Изостанаха трябваше юли 18 да копаят и декември 20 да свършат. Януари 21 бе планирано откриване, но има забавяне 4-5месеца

          Коментар


          • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

            Никой ли няма графика за строеж, който са били обявили? На ДВИ-то да се пише няма смисъл, пак ще заметат поредната си издънка.
            Мисля, че имаше статия в Инвестора. Не съм 100% сигурен, но ги разрови
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

              Къде може да се види, ако е възможно линк.

              Предварително благодаря!
              Никой ли няма графика за строеж, който са били обявили? На ДВИ-то да се пише няма смисъл, пак ще заметат поредната си издънка.
              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                Има но изостанаха от него.
                Къде може да се види, ако е възможно линк.

                Предварително благодаря!
                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение

                  Благодаря. А график за строеже на сградата съществува ли някъде, по спомен до края на 2018 трябваше да има извършени дейности?
                  Има но изостанаха от него.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    С равни права са.

                    П.П. След като колегата "nobody" е ходил скоро и няма нищо на терена, то няма смисъл и аз да проверявам и снимам тази седмица както бях споменал по-долу. Ще го направя, но по-нататък - Февруари месец например.
                    Благодаря. А график за строеже на сградата съществува ли някъде, по спомен до края на 2018 трябваше да има извършени дейности?
                    Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от k.o. Разгледай мнение
                      Новите акции на ФНИБ бяха вписани ноември месец, увеличението изобщо се проведе след първата 1/2 от 2018 г. Тези нови акции с равни права ли са относно дивидента за цялата 2018 г. или ще вземат частичен?
                      С равни права са.

                      П.П. След като колегата "nobody" е ходил скоро и няма нищо на терена, то няма смисъл и аз да проверявам и снимам тази седмица както бях споменал по-долу. Ще го направя, но по-нататък - Февруари месец например.
                      Last edited by 15%; 22.01.2019, 15:46.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Новите акции на ФНИБ бяха вписани ноември месец, увеличението изобщо се проведе след първата 1/2 от 2018 г. Тези нови акции с равни права ли са относно дивидента за цялата 2018 г. или ще вземат частичен?
                        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                        Коментар


                        • Имах предвид, че сградата на Маркан е на етап трети етаж. На БРЕФ нямаше нищо още. Извинявам се, ако съм подвел някого.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                            Поемам ангажимент до седмица да отида и да направя снимки, ако има какво да се снима, разбира се . 1 снимка е повече от 1000 думи - имаше някаква такава приказка.

                            П.П. Няма да си правя увеличение на капитала за тази информация , ще го направя от добро сърце просто.
                            Око да види, ръка да пипне!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                              Добре де, ами споделете тогава - вече 2ри месец след разрешението. Случва ли се нещо на терена?
                              Поемам ангажимент до седмица да отида и да направя снимки, ако има какво да се снима, разбира се . 1 снимка е повече от 1000 думи - имаше някаква такава приказка.

                              П.П. Няма да си правя увеличение на капитала за тази информация , ще го направя от добро сърце просто.
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nobody Разгледай мнение

                                Дам, обаче рядко качват спрямо други проекти. Бях преди седмица, вече има два етажа над земята, но ме домързя да снимам, защото беше студ.
                                Добре де, ами споделете тогава - вече 2ри месец след разрешението. Случва ли се нещо на терена?

                                п.п. само да напомня от една статия на Мъро:
                                "Прогнозираната от финансовите консултанти дивидентна доходност за 2018 г.е 5,17%, за 2019 г. 5,28%, за 2020 г. 5,44%, за 2021 г. 5,67%, за 2022 г. 9,33% и за 2023 г. 13,05%. Следват 14,88% за 2024 г., 15,09% за 2025 г. и т.н. при емисионната цена на увеличението от 1,9 лв.", та да видим...
                                Last edited by tony1975; 19.01.2019, 08:41.

                                Коментар

                                Working...
                                X