IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение
    тези тука кога ще дават дивидент.... някой знае ли нещо .....
    Тук е

    Коментар


    • Какво става тука между другото? Строежа върви ли? Излязоха ли на 0-та? Някоя нова снимка няма ли?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
        Миналата година е било по това време, но и ОСА беше по-рано. При тях не важи изискването за 60 дни от ОСА, така или иначе. Тази година и дивидентите за раздаване са доста повече, но те парите ги имат, така че когато си решат.
        Тогава набира ха капитал и се подмазваха, сега...
        Големите влогове на фирмите у нас се таксуват с отрицателни лихви - Проблемът с отрицателните лихви директно ощетява бизнеса у нас. Големите банки в България от около година насам събират солена...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
          Polki, много негативизъм струи от теб! Кажи го като внимателно, като политик - всяка година е по-добре от следващата
          как да кажа на черното, че е бяло?

          да опитам като политик ли?

          ще звучи така ...... всяка предходна година бе по-добра от следващата
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Миналата година е било по това време, но и ОСА беше по-рано. При тях не важи изискването за 60 дни от ОСА, така или иначе. Тази година и дивидентите за раздаване са доста повече, но те парите ги имат, така че когато си решат.
            Мненията ми не са препоръка за търговия.

            Коментар


            • тези тука кога ще дават дивидент.... някой знае ли нещо .....

              Коментар


              • Polki, много негативизъм струи от теб! Кажи го като внимателно, като политик - всяка година е по-добре от следващата

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                  Мдааа, аз така вече 19 години се успокоявам
                  +1
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                    Историческото представяне не е непременно показателно за бъдещото такова,примери колкото искаш
                    така е ....... всяка година е по-зле от предходната...
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                      Историческото представяне не е непременно показателно за бъдещото такова,примери колкото искаш
                      Определено. 100% си прав!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                        Това е хубавото на нашата борса, в дъгосрочен план виждаш реално нещата. Голямата картинка е важната. При мен последните 17години показват повече от добри резултати. Проблемът е, че последните 2 не са добри и настроението е минорно.
                        Историческото представяне не е непременно показателно за бъдещото такова,примери колкото искаш

                        Коментар


                        • Аз също не мога да се оплача, защото през тези години съм имал печалби и съм получавал дивиденти, но като гледам какво се случва на БФБ и къде е водещия индекс и малко се натъжавам

                          Коментар


                          • Това е хубавото на нашата борса, в дъгосрочен план виждаш реално нещата. Голямата картинка е важната. При мен последните 17години показват повече от добри резултати. Проблемът е, че последните 2 не са добри и настроението е минорно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                              Колеги, няма да се давате! Ще изгрее слънце и на нашата улица.
                              Мдааа, аз така вече 19 години се успокоявам

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

                                И аз позагубих интерес, но още ги следя.
                                Колеги, няма да се давате! Ще изгрее слънце и на нашата улица.

                                Коментар

                                Working...
                                X